Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

podívej se na ručník , možná ti to pomůže v postavení nohou a poloze míče.
7E4671B2-C64E-4279-A829-EE4A6D735164.jpeg
 
doleva mi, Martine, létá jen driver. A rána jde rovnou doleva. Myslím, že se zvedám. Když se na to soustředím, je to lepší. Ale prakticky mám odehráno driverem s novým švihem moc málo ran (oproti železům)
hybrid byl daleko rovnější
a tak se zatím vůbec nestresuju
Protože je to znatelně delší hůl,tak to provedení švihu je o něco časově delší a pomalejší.A není dobré to uspěchat.Je to prostě jiný švih,než
u kratších želez a wedge,které pravidelně driluješ.:)
 
Protože je to znatelně delší hůl,tak to provedení švihu je o něco časově delší a pomalejší.A není dobré to uspěchat.Je to prostě jiný švih,než
u kratších želez a wedge,které pravidelně driluješ.:)
díky, Martine, to jsou právě ty "drobnosti" co zkouším - jak co funguje a tak
snad jsem to dobře pochopila a zkusím dnes u dřev zpomalit !
 
👍takže dnes hoďka a půl:
P, 7i, hybrid, dřevo3, driver
driver:
z 18 odpalů bylo 16 velmi slušných - dnes to létalo rovně (zpomalila jsem a zkoušela pididrobné změny) - pár ran byly zvukem hezký "řachandy"
dřevo3 (můj nedosažitelný miláček 😍 ):
zpočátku škobrtavé rány ale pak se to rozjelo a poslední runda byly rány sebrané z podložky jak z partesu - bylo to neuvěřitelné blaho
hybrid:
donedávna nejisté rány, od včerejška celkem konzistentní (snad dokonce spolehlivé)
7i:
pár špatných ran a pak "zvonivky", na tomhle železe jsem zkoušela "přibít si hlavu" a protahovat pořádně ruce
PW (moje Madlenka 😍): spolehlivé měkké vysoké rány - jsem zvědavá, až s ní budu čipovat
celkový dojem: 5 kamzíků 🙂
 
👍takže dnes hoďka a půl:
P, 7i, hybrid, dřevo3, driver
driver:
z 18 odpalů bylo 16 velmi slušných - dnes to létalo rovně (zpomalila jsem a zkoušela pididrobné změny) - pár ran byly zvukem hezký "řachandy"
dřevo3 (můj nedosažitelný miláček 😍 ):
zpočátku škobrtavé rány ale pak se to rozjelo a poslední runda byly rány sebrané z podložky jak z partesu - bylo to neuvěřitelné blaho
hybrid:
donedávna nejisté rány, od včerejška celkem konzistentní (snad dokonce spolehlivé)
7i:
pár špatných ran a pak "zvonivky", na tomhle železe jsem zkoušela "přibít si hlavu" a protahovat pořádně ruce
PW (moje Madlenka 😍): spolehlivé měkké vysoké rány - jsem zvědavá, až s ní budu čipovat
celkový dojem: 5 kamzíků 🙂
Je dost dobře vidět,že se to "prokletí" zlomilo,a Ty začínáš vnímat ty důležité detaily,které ve finále rozhodují o tom,že golf nebude jen
o trápení.Je moc dobře,že už znáš ten pocit,kdy se rána povedla.A že víš,že ji dokážeš zahrát,a jaká k ní vede cesta.Gratuluji:up::).

PS: můžeš prosím napsat,jestli tento trening proběhl venku,tedy na drivingu Čechie?
 
Je dost dobře vidět,že se to "prokletí" zlomilo,a Ty začínáš vnímat ty důležité detaily,které ve finále rozhodují o tom,že golf nebude jen
o trápení.Je moc dobře,že už znáš ten pocit,kdy se rána povedla.A že víš,že ji dokážeš zahrát,a jaká k ní vede cesta.Gratuluji:up::).

PS: můžeš prosím napsat,jestli tento trening proběhl venku,tedy na drivingu Čechie?
díky za pozitivní slova ☺
ne, Martine, jsem pořád ještě v indooru, pozn.: trenér chce jít příště ven s tím, že z trávy to je lehčí
 
díky za pozitivní slova ☺
ne, Martine, jsem pořád ještě v indooru, pozn.: trenér chce jít příště ven s tím, že z trávy to je lehčí
Není zač,je to zasloužené.
To jsem potřeboval vědět,abych se mohl vyjádřit k výše napsaným řádkům,které popisují úspěšnost s jednotlivými holemi.
Protože venku na drivingu to celé dostane další rozměr,a Ty,pokud dodržíš ten "nový"pomalejší švih,a tím pádem přesněji trefený míček,
uvidíš,že i celkem malá intenzita úderu,dokáže míček dostatečně vystřelit.Veř mi,že razance Tě zbytečně rozhodí a zatím Ti nijak nepomůže.;)
 
Není zač,je to zasloužené.
To jsem potřeboval vědět,abych se mohl vyjádřit k výše napsaným řádkům,které popisují úspěšnost s jednotlivými holemi.
Protože venku na drivingu to celé dostane další rozměr,a Ty,pokud dodržíš ten "nový"pomalejší švih,a tím pádem přesněji trefený míček,
uvidíš,že i celkem malá intenzita úderu,dokáže míček dostatečně vystřelit.Veř mi,že razance Tě zbytečně rozhodí a zatím Ti nijak nepomůže.;)
věřím
mám tu zkušenost, že čím pomaleji vedu hůl, tím je rána lepší
asi také víš, jak je těžké odolat tomu "se do toho opřít" ☺ ale přesně to je pro mě aktuálně ta výzva
 
Upraveno:
věřím
mám tu zkušenost, že čím pomaleji vedu hůl, tím je rána lepší
asi také víš, jak je těžké odolat tomu "se do toho opřít" ☺ ale přesně to je pro mř aktuálně ta výzva
Samozřejmě to pokušení znám,a vůbec se tomu nedivím.Trening je přeci od toho,že si mohu vyzkoušet všechno možné.
Jen opatrně a raději v závěru treningu,až bude tělo dostatečně protažené.
 
díky za pozitivní slova ☺
ne, Martine, jsem pořád ještě v indooru, pozn.: trenér chce jít příště ven s tím, že z trávy to je lehčí
trošku mě zaráží, že trenér říká, že z trávy je to lehčí. Opravdu? Přijde mi že je to naopak :oops:
 
Tak například z odpaliště 5w mám jistější a přesnější rány z trávy než z týčka.
Asi ten švih „bum bác rána míč leží” nebude úplně nejúčinnější 🤭
 
hmmmm... není to tak špatný nápad ;) stálo by to za zkoušku :p
A distanc za porušení antidopingových pravidel 🤭
Nějaký antidopingový komisař si tu přečte, jak intenzivně trénuješ a šup - máš ho tam (myslím na kontrole)😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom