Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
9A2757B9-79CF-4EC0-9B2D-2D78FA8042CA.jpeg
Dnes asi 143 hra. pocasi suprove, 2x 39 ran, po 15 puttech … cili mirna spokojenost
 
Jinak celá situace vznikla tak, že Matýsek svým drivem nutně potřeboval na vedlejší fairway. Tak se nacházeli 4 Rusové, kteří hráli jako já po čtyřech brčkách trávy a se sádrou na ruce.
Takže když se Matýsek konečně dočkal, tak dal 2-3 krát tlustocha krz remízek, což poněkud zhoršilo jeho náladu a ovládací schopnosti. Let hole snad ani neměl za cíl její přeražení, ale ta kurva zrovna trefila turecký kořínek.
Nejtěžší disciplína pro mne a @sob1662 byla nevytlemit se mu do obličeje on-line. Řešili jsme to tak, že jeden se postavil zády k Matýskovi, zasmál se, a pak jsme si vyměnili pozice.
Též se nabízela otázka "proč jsi to pi.o nehrál rovnou tou SW?", když už se dokodrcal na green, a jeho PW utrpěla frakturu, ale s vypětím všech sil (a možná i s obavy z možné inzultace) jsem tuto otázku odložil na desátou večerní hodinu, neb poté, co Martin pozřel 6 kg suši, dva steaky a tunu jiných dobrot, posuzoval svůj lapsus už méně fatálně.
Já bych toho @mkopcak moc ne*ral, aby se o vás také nepsalo 🤭

 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom