Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Jen mne mrzí jedna věc ,NaBednu, chudák holka tolik usilovně se věnuje tréninku golfu a nikdo se nenašel, byť z přihlížejících, placených trenérů , kamarádů trenérů , spoluhráčů na hřišti a spoluodpalujících na drivingu dokonce ani všemocný p. Googl , který by ji pomohl a poradil?
uniká mi smysl příspěvku... sháníš mi tu šamstra? 🤪 😁
opakovaně tu píšu, že od začátku platím za tréninky s trenéry...
děkovala jsem @Martin73 za dobré rady...
že ty bys ten můj trénink nejraději převzal 😉 a vyštípal ty ostatní? 🤓
 
Snad nikdo nezacne po dnesku zkouset drzet golfovou hul dvema prstama
Kdyby jsi si to aspoň vyzkoušel, než to budeš komentovat... Když chytneš hůl (grip) prostředníčkem a prsteníčkem, tak dostaneš stisk pouze prsty, a držíš hůl správně. Tento drill mám konec konců od anglického trenéra rakouské PGA ze semináře na Fontáně, pokud nedržíš dobře hůl, tak ti jsou měřiče a analyzátory úplně k ničemu.
 
Kdyby jsi si to aspoň vyzkoušel, než to budeš komentovat... Když chytneš hůl (grip) prostředníčkem a prsteníčkem, tak dostaneš stisk pouze prsty, a držíš hůl správně. Tento drill mám konec konců od anglického trenéra rakouské PGA ze semináře na Fontáně, pokud nedržíš dobře hůl, tak ti jsou měřiče a analyzátory úplně k ničemu.

Ne že bych vyhledával příležitosti dávat panu Daňkovi za pravdu, ale o tomhle drilu už píše i Ben Hogan ve svý knize.

https://mrtns.eu/tovar/_l/21/l21801.jpg?v=1404318457
 
Možná je to blbost, ale odkazujete zde na historické knihy. Nezměnil se přeci jen golf od doby BH a BH... nechci říct, že úplně vše je blbost a pravěk, ale ......
A tím pádem i trénink
Nezměnil, změnila se výstroj, výzbroj a hřiště. Ti co švihali a vyhrávali tehdy, by hráli stejně i teď. Možná by nedosáhli na tolik vítězství, nicméně by hráli prim. Zrovna metodika těchto zvýše zmíněných trenérů je kvalitní. Jestli se ti zdají; Adam Scott, Dustin Johnson a jiné hvězdy trénující s B. H. jako pravěk, tak už fakt nevím.
 
Kdyby měl někdo zájem o trénink s Butchem Harmonem místo s @Trenér 🤭
B69AAB63-A48E-42A0-AB18-F8B99D8C6F24.jpeg
 
Konečně diskuze , která je o něčem, má hlavu a patu. Ještě chvíli a dovíme se jak to je s tím úchopem vedoucí ruky na gripu a tvarováním ran, možnosti využívání rotací za větru a směrování míče k místu dopadu. Je to tu přeci golfové fórum. Dokonce jsou tu i takoví, kteří to podpoří měřící technikou a nejen podle citu.
jen tak dále a golfu zdar
nikoho nikde neštípu , jen když někdo hraje/ usilovně trénuje mi přišlo divné, že po době řekl bych až dlouhé se přijde na to, že vlastně dělá něco špatně to co se učí na prvním setkání s golfem.
 
To by asi neprošlo
Na podzim, až otrháš rajský, okurky a papriky, by to už šlo ;)
 
Konečně diskuze , která je o něčem, má hlavu a patu. Ještě chvíli a dovíme se jak to je s tím úchopem vedoucí ruky na gripu a tvarováním ran, možnosti využívání rotací za větru a směrování míče k místu dopadu. Je to tu přeci golfové fórum. Dokonce jsou tu i takoví, kteří to podpoří měřící technikou a nejen podle citu.
jen tak dále a golfu zdar
nikoho nikde neštípu , jen když někdo hraje/ usilovně trénuje mi přišlo divné, že po době řekl bych až dlouhé se přijde na to, že vlastně dělá něco špatně to co se učí na prvním setkání s golfem.
jistě, k technice diskutuj :up:
ale nesháněj mi tu učitele (a to byl tvůj příspěvek, na který jsem reagovala)
ano, celý rok jsem dělala něco evidentně špatně, či spíše více věcí špatně
jak jsem psala, naposledy na upozornění pana Holubce z Čechie, že mám špatný postoj, jsem znovu změnila trenéra a ten mě komplet přeučoval z hraní rukama do golfového švihu
zdá se, že s úspěchem
celkově jsem s trenéry měla smůlu
první mě učil na druhou ruku
druhý byl takový hulvát, že jsem mu nechala nevyčerpané peníze
třetí byl super ale bohužel z KV, a to je limitní
teď naposledy to snad klaplo

ano, rok se učit švih je hrůza a vydrží to a golf nepoloží jen silná nátura a velký fanda golfu
to ale ve tvých příspěvcích schází
tak třeba teď už to je jasné nám oběma ;)
 
Upraveno:
jistě, k technice diskutuj :up:
ale nesháněj mi tu učitele (a to byl tvůj příspěvek, na který jsem reagovala)
ano, celý rok jsem dělala něco evidentně špatně, či spíše více věcí špatně
jak jsem psala, napisledy na upozornění pana Holubce z Čechie, že mám špatný postoj, jsem znovu změnila trenéra a ten mě komplet přeučoval z hraní rukama do golfového švihu
zdá se, že s úspěchem
celkově jsem s trenéry měla smůlu
první mě učil na druhou ruku
druhý byl takový hulvát, že jsem mu nechala nevyčerpané peníze
třetí byl super ale bohužel z KV, a to je limitní
teď naposledy to snad klaplo

ano, rok se učit švih je hrůza a vydrží to a golf nepoloží jen silná nátura a velký fanda golfu
to ale ve tvých příspěvcích schází
tak třeba teď už to je jasné nám oběma ;)
Prosím tě, buď v klidu. Vždyť Bohouš je tak trochu mimo😊
 
Konečně diskuze , která je o něčem, má hlavu a patu. Ještě chvíli a dovíme se jak to je s tím úchopem vedoucí ruky na gripu a tvarováním ran, možnosti využívání rotací za větru a směrování míče k místu dopadu. Je to tu přeci golfové fórum. Dokonce jsou tu i takoví, kteří to podpoří měřící technikou a nejen podle citu.
jen tak dále a golfu zdar
nikoho nikde neštípu , jen když někdo hraje/ usilovně trénuje mi přišlo divné, že po době řekl bych až dlouhé se přijde na to, že vlastně dělá něco špatně to co se učí na prvním setkání s golfem.
Hledáš chybu na vysílačích, ti však fungují dobře... :cool:
 
🏌️‍♀️takže dnes první (porevoluční) trénink na hřišti
nového toho bylo skutečně hodně...
  • jednak jsem poprvé vytáhla vozík, protože jsem nesprávně upevnila kolečka, hned jsem ho pokřtila (zvedl se, jak splašený kůň a skončil rytím v zemi) :oops: jakmile jsem rozluštila, kde je potíž, už jen vrněl a ševelil 😌
  • druhak jsem vyzkoušela nový bag a klaním se před tím,, kdo mě na něj navedl - je to paráda neslyšet ten holeničící mlátivý zvuk ☺
  • no a pak jsem samozřejmě vyzkoušela, jak to je s tím mým švihem v reálu na trávě, na hřišti - je to dobré! je to ono! ach, bude třeba to pilovat ale už to nebude třeba zásadně měnit - sami víte, že v některých chvílích člověk prostě něco VÍ a já tohle po tom ukrutném roce VÍM
A tak jsem šla Hodkovičky jako ve snu. A byla jsem fakt šťastná.
Protože dneska jsem si uvědomila, že teď mám už všechno, co jsem kdy v životě chtěla, o čem jsem snila, oč jsem usilovala. 🙂 Nemám žádné resty, žádné životní dluhy, žadné ambice, požadavky, očekávání. 🙂
A celou tu dobu jako by mi v uších dokola znělo tohle:
(a že vím, o čem je 🙂)
Byl to dobrý den.
Byl to den mezi minulostí a budoucností.
A to se počítá. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom