Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera Sunset Cup v [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH]. Byla jsem na tomto hřišti poprvé a úplně mě nenadchlo. Přístup od MHD není úplně příjemný. Na hřišti byl velký hluk, nejen od vlaku, který projížděl snad na každé jamce. Že to byl příjemný podvečer, přispěl pohodový flajt s @requo, Alicí a @TP_79 (Nestihli jsme probrat golfového psychologa😉) A konečně, jak jsem hrála? Byla to čísla vysoká. Občas se nějaká rána povedla. Třeba na dvojce jsem se první ranou dostala na green, nakonec za čtyři. I druhý třípar ve stejném čísle. Na poslední jamce se podařil krásný odpal... Myslím, že hřiště si musím zopakovat, třeba si mě ziská a tak jsem se už přihlásila na Sunset Cup příští středu🙂

Zobrazit přílohu 13890
No jo, vidíš, to jsme neprobrali, tak snad příště. Věřím, že příležitost ještě bude.
Jak už psala @kristyna taktéž jsem se zúčastnil. Jinak se tomu říct ani nedá, protože předvedená hra byla skutečně jen o účasti. Pár ran dobrých, ale nějak moc špatných. Nějak jsem si nepřenesl formu z víkendu. Ale potěšil par na 2ce, snad už ty 3pary zlomím.
Hřiště v pohodě, ale ten hluk z okolí byl tentokrát dost velký :(
 
Poslední dobou hraju furt stejně. Jdu na sebe, jednu až dvě jamky zprasím jak Babica grilovačku v Afgánistánu, něco se povede a výsledek +- na sebe. Teď to předvádím v Terezíně. Ráno jsem šel 18 stb, 6ka za 10 => Alexandře, ty jsi prostě debil.
Další teetime mám na 35 minut. Třeba mně žádná jamka nevykouří, ale moc tomu nevěřím.
 
Dnesni prace vzdalene (vyhled na 9 jamku) a cekani na konec prace a teetime :):):)
972F4233-8A54-4D46-B8FE-6353066AB0F0.jpeg
 
Poslední dobou hraju furt stejně. Jdu na sebe, jednu až dvě jamky zprasím jak Babica grilovačku v Afgánistánu, něco se povede a výsledek +- na sebe. Teď to předvádím v Terezíně. Ráno jsem šel 18 stb, 6ka za 10 => Alexandře, ty jsi prostě debil.
Další teetime mám na 35 minut. Třeba mně žádná jamka nevykouří, ale moc tomu nevěřím.
Screenshot_20200820_161927_com.hole19golf.hole19.beta.jpg

23 bodů dobrejch
 
Měli jsme s @6david8 čtyři dny na Plzeňsku a podařilo se nám dvakrát zdejchnout na golf. V pondělí moje zlatá žena pohlídala všechny tři děti (jedno bylo navíc) a my mazali na [HASH=423]#Alfrédov[/HASH]. Až na katastrofu na desítce, kde jsem se chtěl mojí Mickelsonovkou vyhrát z rafu přes stromy a aut (byly z toho dva auty 🙈), tak celkem spokojenost. Hřiště poměrně těžký, plný vnitřních autů a druhá devítka je vlastně jen trocha trávy uprostřed vody. 😲 Takže těsně pod kilo a odchod.
Dneska jsem se trhli podruhý, do [HASH=1]#Hořehledy[/HASH] ovšem už jsme dostali kedíky (i zlatá žena má jedny nervy 😂). Vyhlášený auty mi nevadily, vadilo jen horko. Jedinej průšvih se stal na osmičce, kde jsem zase pustil do hry fantazii a místo abych se lehce vyhrál z pod stromů na fervej, chtěl jsem dát asi 180 kilometrovej lob (💩), tak to zachráním dlouhým železem před green (zase 💩) a tak jsem si napsal devět a šel rychle pryč. Druhou devítku jsem zahrál, poučen z vlastních chyb, neskutečně, takže celkový výsledek je rekordní a nahradil na špičce mých výkonů 88 ran ze Slap. 😍
Díky Dejve za hru, bylo to skvělý!
P.S. Potkali jsme i náčelníka @mkopcak, ale radši jsme ho pustili, páč hráli jamkovku a neradi bychom byli brzdy. 😉 Ukázku, jak to hrajou mistři, nám předvedl. Putterem hrát z bunkeru (a přiznávám že vůbec ne špatně!), jsme ještě neviděli. 👏 Díky Marťas, areál máš super a kluk na recepci taky výbornej. 👍
 

Přílohy

  • IMG_20200820_220259.jpg
    IMG_20200820_220259.jpg
    113,9 KB · Zobrazení: 176
  • IMG_20200817_082927.jpg
    IMG_20200817_082927.jpg
    105,4 KB · Zobrazení: 184
  • IMG_20200817_105825.jpg
    IMG_20200817_105825.jpg
    178,9 KB · Zobrazení: 188
  • IMG_20200817_105937.jpg
    IMG_20200817_105937.jpg
    184,1 KB · Zobrazení: 168
  • IMG_20200817_124908.jpg
    IMG_20200817_124908.jpg
    83,3 KB · Zobrazení: 168
  • IMG_20200817_124929.jpg
    IMG_20200817_124929.jpg
    85,6 KB · Zobrazení: 177
  • IMG_20200820_220811.jpg
    IMG_20200820_220811.jpg
    128,2 KB · Zobrazení: 178
  • IMG_20200820_143943.jpg
    IMG_20200820_143943.jpg
    88,6 KB · Zobrazení: 190
  • IMG_20200820_152416.jpg
    IMG_20200820_152416.jpg
    124,5 KB · Zobrazení: 181
  • IMG_20200820_160136.jpg
    IMG_20200820_160136.jpg
    167,4 KB · Zobrazení: 170
  • IMG_20200820_162259.jpg
    IMG_20200820_162259.jpg
    83,6 KB · Zobrazení: 168
  • IMG_20200820_162320.jpg
    IMG_20200820_162320.jpg
    86,7 KB · Zobrazení: 172
Měli jsme s @6david8 čtyři dny na Plzeňsku a podařilo se nám dvakrát zdejchnout na golf. V pondělí moje zlatá žena pohlídala všechny tři děti (jedno bylo navíc) a my mazali na [HASH=423]#Alfrédov[/HASH]. Až na katastrofu na desítce, kde jsem se chtěl mojí Mickelsonovkou vyhrát z rafu přes stromy a aut (byly z toho dva auty 🙈), tak celkem spokojenost. Hřiště poměrně těžký, plný vnitřních autů a druhá devítka je vlastně jen trocha trávy uprostřed vody. 😲 Takže těsně pod kilo a odchod.
Dneska jsem se trhli podruhý, do [HASH=1]#Hořehledy[/HASH] ovšem už jsme dostali kedíky (i zlatá žena má jedny nervy 😂). Vyhlášený auty mi nevadily, vadilo jen horko. Jedinej průšvih se stal na osmičce, kde jsem zase pustil do hry fantazii a místo abych se lehce vyhrál z pod stromů na fervej, chtěl jsem dát asi 180 kilometrovej lob (💩), tak to zachráním dlouhým železem před green (zase 💩) a tak jsem si napsal devět a šel rychle pryč. Druhou devítku jsem zahrál, poučen z vlastních chyb, neskutečně, takže celkový výsledek je rekordní a nahradil na špičce mých výkonů 88 ran ze Slap. 😍
Díky Dejve za hru, bylo to skvělý!
P.S. Potkali jsme i náčelníka @mkopcak, ale radši jsme ho pustili, páč hráli jamkovku a neradi bychom byli brzdy. 😉 Ukázku, jak to hrajou mistři, nám předvedl. Putterem hrát z bunkeru (a přiznávám že vůbec ne špatně!), jsme ještě neviděli. 👏 Díky Marťas, areál máš super a kluk na recepci taky výbornej. 👍
Hezky pěkně. A ještě mi někdy říkej, že birdie skoro nehraješ :p:up:
 
Vždyť tam skoro žádný nejsou... 😉
Jasně, je to jen čirá závist, ale jen co jsme šli spolu, byly cca 3 a v každém výsledku, co posíláš, se nějaké najde.
Ale jak říkám, jen čirá závist, přeju ti to :D :D :D
 
Tak jak a kde kdo hrajete? Pochlubte se tu, případně přidejte hodnocení hřiště! :)

Hezkou hru!
 
Na psaní reportáže z šesti hřišť za čtyři dny už nebyla síla, tak alespoň dnešní Beřovice.
Docela to ušlo. Dnes jen železa. Zjištění je takové, že to málo, co ztratím oproti těm třem povedeným drajvům driverem na délce, spolehlivě získám dvojnásobně na průměrné délce odpalu 4i oproti driveru. Navíc jsem z odpaliště nebyl ani jednou někde v problémech.
Spoustu ran jsem nechal na greenech, zvyknout si po výletu zase na rychlejší se moc nedařilo.
 
Dnes druhý turnaj z Turnajů tří klubů, dnes na Osyčině. Měla jsem naprosto skvělý flajt, takový golf se mi líbí. Pohodička, legrace. Moje hra klasika, nahoru dolů, ztracený jen jeden míček 😁 , hra bez autu, bez bunkeru, bohužel dvakrát voda...:oops: Driver poslouchal a na trojce zahrané první letošní berdie. A tak jsem spokojená. Hřiště prostě Osyčina, ty greeny jsme nepobrali snad nikdo...tvrdé, běhací až hrůza, a nějak tam moc nebyla tráva. A opět strašný vedro.
 
Dnes nakonec [HASH=3]#Slapy[/HASH] ač jsem vůbec nečekal, že někam tento víkend vyrazím. První devítka nádhera, 44 ran, a to jsem ještě pár ran pro..... svojí blbostí. A to i přesto, že začalo brutálně pršet, až jsem se, jako ostatní, šel schovat do altánku. V tom by se hrát nedalo. A kdybych šel dřív, možná bych zahrál ještě trochu líp. Kupodivu, ač to vpadalo, že greeny tu vodu nepoberou, po chvíli byly greeny celkem v pohodě, Druhá devítka už byla horší, totálně jsem ji po.... Nakonec 57 ran a fakt mě to mrzí. Bylo tam několik fakt pěkných ran, bohužel většinou ty následující stály za nic.
Hřiště dobré, dostalo další příděl vody, tak si myslím, že to bude ještě lepší. Všiml jsem si jedné sušší fairwaye, ale to se dá přežít. Greeny zapískované a jezdily pěkně, dokonce i po té průtrži.
Ale co mě dojalo, hrálo se mistrovství klubu (já jsem bohužel nemohl, bylo to na dva dny) a chvilku za mnou se šel rozstřel (přiznávám, že nevím, kdo a jestli o první místo) a vypadalo to jak na PGA, když si Tiger šel pro vítězství. Fakt spousta lidí na fairwayi za hráči. Vypadalo to úžasně :D
 
Dnes Liberec-Ypsilonka,hřiště v naprosto skvělý kondici.Já první 9-48 ran a měl jsem zálusk konečně pod 100,druhá 9 je těžší,přestalo to lítat a 57 ran. Takže celkem 105 a musím si ještě počkat 😥
 
Včera odpoledne [HASH=439]#Molitorov[/HASH]. Za 220 Kč - pondělní plná cena dle výše HIx10. Tak jsem toho využil. Bylo hezky a v práci - KOPR. :-D výsledné číslo 103 ran a 30 stb není nic moc, ale trochu jsem experimentoval, abych po šesti jamkách a ztrátě 5 míčů toho zase nechal a hrál raději normálně. Jeden par byl, jeden ptáček taky přilétl, takže nakonec spokojenost. Trénink na sobotní turnaj jak má být! Vím, odkud fakt nechci hrát. :)

Ferveje zelené ale místy bohužel tvrdší, grýny takové dvourychlostní. Hřiště prázdné, pondělní cena za 18j bezkonkurenční :up:

D458B3DF-2A0A-4450-A643-703B36FE77DE.jpeg
6BD12636-FE9F-4262-A33D-6D7B6C835B56.jpeg
 
Upraveno:
Včera odpoledne # Molitorov. Za 220 Kč - pondělní plná cena dle výše HIx10. Tak jsem toho využil. Bylo hezky a v práci - KOPR. :-D výsledné číslo 103 ran a 30 stb není nic moc, ale trochu jsem experimentoval, abych po šesti jamkách a ztrátě 5 míčů toho zase nechal a hrál raději normálně. Jeden par byl, jeden ptáček taky přilétl, takže nakonec spokojenost. Trénink na sobotní turnaj jak má být! Vím, odkud fakt nechci hrát. :)

Ferveje zelené a tvrdší, grýny takové dvourychlostní. Hřiště prázdné, pondělní cena za 18j bezkonkurenční :up:

Zobrazit přílohu 13948Zobrazit přílohu 13949
uvidím v sobotu...
 
Včera ráno v rámci výletu na jih Moravy navštíveno hřiště [HASH=437]#Poysdorf[/HASH]. Hrál jsem zajímavé věci, na prvních 5 jamkách bogey a 6 patů (jako dohromady ;)) pak jsem nasázel 3 míče do outu z tee a byl jsem to zase já 😫 Páreček přišel až na 15 ale přišel. Fotky a hodnocení hřiště dodám do odpovídajícího vlákna.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom