Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] na Molitorově. Jsem moc rád, že jsem byl přesvědčen, zejména @requo, že tomu hřišti mám dát ještě šanci. Fakt se mi tam včera líbilo, hřiště dobré.
Hra dobrá, nakonec 37STB, 94 ran, což je super, to jsem nečekal. A padl i berdík. A nakonec, k mému největšímu překvapení, jsem i vyhrál longest, což se mi nikdy nestalo. A počítám, že zase hoooodně dlouho nestane. Ale abych zase nebyl tak úplně happy, 3pary mi včera vůbec nešly. Asi bych je nejraději zrušil :D
No a jak už psal @requo, pokec hlavně po hře je úplně super, zase se mi nějak nechtělo domu.

Dneska jsem nakonec hrát nešel, i když jsem včera měl hříšné myšlenky na Beřovice na turnaj. Ale bez golfu jsem nezůstal, zajel jsem se podívat do Berouna na LET. Hřiště logicky výborně připravené. Prošel jsem 7 jamek se slečnou Spilkovou, bylo to hrozně zajímavé koukat na to, jak to holky hrají. Nejsem šílenec, abych vstával tak brzo, že bych s ní šel od jedničky. Na 18ce začalo pršet, naštěstí se to dalo vydržet.
 
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] [HASH=445]#[/HASH]Molitorov. Super flajt s @PFP a @Marklar, které jsem doufám moc neotrávil komenty k mé epochální hře. Jak se hraje drajvrem jsem si vzpoměl až na konci první devítky, což řekněme si upřímě, není zrovna brzo:). Výsledek 94 ran vyloženě nenaštval ani nepotěšil. Na hřišti jsem byl po 4 letech a musím říci, že jde nahoru. Díky @requo a @Marklar za fajn turnaj:up:.
 
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] na Molitorově. Jsem moc rád, že jsem byl přesvědčen, zejména @requo, že tomu hřišti mám dát ještě šanci. Fakt se mi tam včera líbilo, hřiště dobré.
Hra dobrá, nakonec 37STB, 94 ran, což je super, to jsem nečekal. A padl i berdík. A nakonec, k mému největšímu překvapení, jsem i vyhrál longest, což se mi nikdy nestalo. A počítám, že zase hoooodně dlouho nestane. Ale abych zase nebyl tak úplně happy, 3pary mi včera vůbec nešly. Asi bych je nejraději zrušil :D
No a jak už psal @requo, pokec hlavně po hře je úplně super, zase se mi nějak nechtělo domu.

Dneska jsem nakonec hrát nešel, i když jsem včera měl hříšné myšlenky na Beřovice na turnaj. Ale bez golfu jsem nezůstal, zajel jsem se podívat do Berouna na LET. Hřiště logicky výborně připravené. Prošel jsem 7 jamek se slečnou Spilkovou, bylo to hrozně zajímavé koukat na to, jak to holky hrají. Nejsem šílenec, abych vstával tak brzo, že bych s ní šel od jedničky. Na 18ce začalo pršet, naštěstí se to dalo vydržet.
Koukám, že jsme měli úplně stejný víkendový program, jen s malými rozdíly.......včera v Molitorově jsem hrál blbě (ty dobře) a dnes v Barouně na LET jsem s Klárou šel 13 jamek (ty 7) :).
Jinak jsem ještě v tom Berouně šel poslední tři jamky se Sárou Kouskovou...moc sympatická holka a myslím že jedna z největších našich nadějí do budoucna (krásný výsledek -5, T20). A pak v tom dešti jsem ještě vydržel....a následně stál přímo v ose toho cca 15 metrového (můj odhad) patu Pedersenové do eaglu na 18.j............nádhera.
 
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] [HASH=445]#[/HASH]Molitorov. Super flajt s @PFP a @Marklar, které jsem doufám moc neotrávil komenty k mé epochální hře. Jak se hraje drajvrem jsem si vzpoměl až na konci první devítky, což řekněme si upřímě, není zrovna brzo:). Výsledek 94 ran vyloženě nenaštval ani nepotěšil. Na hřišti jsem byl po 4 letech a musím říci, že jde nahoru. Díky @requo a @Marklar za fajn turnaj:up:.
Můžu jen potvrdit, řvali jsme smíchy ať jsme hráli blbě nebo skvěle. A že se ta forma všech 4 střídala neskutečně rychle....😍 . Naštěstí je Molitorov nejen bezva hřiště, ale i hřiště neskutečně široké - jinak jsme neměli na konci kola čím hrát.

P.S. Konečně jsem potkal někoho, kdo mi dokáže konkurovat, a to velmi úspěšně, v emocionálním pojetí golfu.

Golfu zdar a Requogolfu zvlášť.
 
P.S. Konečně jsem potkal někoho, kdo mi dokáže konkurovat, a to velmi úspěšně, v emocionálním pojetí golfu.
V této souvislosti mě napadá, jestli by nešlo přidat další vloženku - nejvíce pí...jící golfista. Alespoň bychom s @PFP měli šanci si taky čichnout k nějaký ceně:)
 
V této souvislosti mě napadá, jestli by nešlo přidat další vloženku - nejvíce pí...jící golfista. Alespoň bychom s @PFP měli šanci si taky čichnout k nějaký ceně:)
Ani to nezkoušejte.
Tuhle cenu bych s prstem v nose vyhrál já. Jedinej, kdo je lepší je @honza62 , ten pí...je i při skvělé ráně (třeba chipinu), nebo rovnou během švihu...
 
Ani to nezkoušejte.
Tuhle cenu bych s prstem v nose vyhrál já. Jedinej, kdo je lepší je @honza62 , ten pí...je i při skvělé ráně (třeba chipinu), nebo rovnou během švihu...
To zní jako výzva :). Minimálně inspirace na složení flajtu snů :)
 
Ani to nezkoušejte.
Tuhle cenu bych s prstem v nose vyhrál já. Jedinej, kdo je lepší je @honza62 , ten pí...je i při skvělé ráně (třeba chipinu), nebo rovnou během švihu...
12.9. Písek - jdu do toho.
 
Už v pátek v Mladý Bolce. Moje poslední dvě herní sra.ky (Ypsilon a Sunset), se proměnily už jen v bláto, takže ještě pár her a snad se začnu po dohrání 18. jamky zase usmívat. 😉
V pátek odpoledne jsme šli s @6david8 @smidke a Márou. Hřiště bylo v neskutečný kvalitě, protože se tam hrál nějaký Youth mezinárodní turnaj - nevím, nepátral jsem. Ferveje fakt úžasný a greeny jak sklo. 😍 Že jsem měl jen 34 patů, beru jako zázrak.
Měli jsme i romantické chvilky, kdy hrál Dejv skoro jednou nohou v rybníku, Mára vypadal že nahazuje na kapry... 😂
Drajvy se mi celkem vrátily k normálu (konečně), železa potřebují trochu vyladit, asi s nimi ještě párkrát mrsknu do křoví. 🙈 Poloostrovní jamky č. 9, 17 a 18 mi dluží kýbl míčků, ale jednu velkou radost jsem zažil. Na kilometrový patnáctce, kde jsem netrefil drive a pak se vyhrál na fw, vyndávám za hurónského smíchu z bagu 3w. Kdo už se mnou šel ví, že tuhle krásnou a fantastickou hůl mám v bagu jen proto, abych vypadal jako golfista a kolikrát na mě čeká radši i v autě, protože když ji pustím do hry, jezdí na místo odpalu tejden tatrovky, aby tu díru zasypaly. 🙈 Ovšem pátek byl její den. Rachna kachna to to letělo! Přes 200 m a střed ferveje. 😍 Celou cestu domu jsem ji měl na klíně a omlouval se jí, už nikdy nebude sedět v koutě. 😉 (Na screenu chybí krátký chip, hrál jsem tam sedm.)
@6david8 se sice pod kilo nevešel, ale já o prsa korejské ženy. 😉
 

Přílohy

  • IMG-20200829-WA0000.jpg
    IMG-20200829-WA0000.jpg
    133,9 KB · Zobrazení: 190
  • IMG_20200828_180713.jpg
    IMG_20200828_180713.jpg
    136,6 KB · Zobrazení: 201
  • IMG_20200828_182151.jpg
    IMG_20200828_182151.jpg
    126 KB · Zobrazení: 179
  • IMG_20200828_165742.jpg
    IMG_20200828_165742.jpg
    164,5 KB · Zobrazení: 198
  • IMG_20200828_174300.jpg
    IMG_20200828_174300.jpg
    115,9 KB · Zobrazení: 203
  • IMG_20200828_222346.jpg
    IMG_20200828_222346.jpg
    107,8 KB · Zobrazení: 190
  • IMG_20200828_211619.jpg
    IMG_20200828_211619.jpg
    90,8 KB · Zobrazení: 198
  • IMG_20200828_211634.jpg
    IMG_20200828_211634.jpg
    92,7 KB · Zobrazení: 188
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] na Molitorově. Jsem moc rád, že jsem byl přesvědčen, zejména @requo, že tomu hřišti mám dát ještě šanci. Fakt se mi tam včera líbilo, hřiště dobré.
Hra dobrá, nakonec 37STB, 94 ran, což je super, to jsem nečekal. A padl i berdík. A nakonec, k mému největšímu překvapení, jsem i vyhrál longest, což se mi nikdy nestalo. A počítám, že zase hoooodně dlouho nestane. Ale abych zase nebyl tak úplně happy, 3pary mi včera vůbec nešly. Asi bych je nejraději zrušil :D
No a jak už psal @requo, pokec hlavně po hře je úplně super, zase se mi nějak nechtělo domu.

Dneska jsem nakonec hrát nešel, i když jsem včera měl hříšné myšlenky na Beřovice na turnaj. Ale bez golfu jsem nezůstal, zajel jsem se podívat do Berouna na LET. Hřiště logicky výborně připravené. Prošel jsem 7 jamek se slečnou Spilkovou, bylo to hrozně zajímavé koukat na to, jak to holky hrají. Nejsem šílenec, abych vstával tak brzo, že bych s ní šel od jedničky. Na 18ce začalo pršet, naštěstí se to dalo vydržet.
No a protože jsem hlupák, opomněl jsem pochválit složení flightu, které bylo super. Výborně se mi s @macdav a @HonzaS hrálo, myslím, že nálada ve flightu byla dobrá a rád si to v budoucnu zopakuji. Děkuji za příjemnou hru.
 
Koukám, že jsme měli úplně stejný víkendový program, jen s malými rozdíly.......včera v Molitorově jsem hrál blbě (ty dobře) a dnes v Barouně na LET jsem s Klárou šel 13 jamek (ty 7) :).
Jinak jsem ještě v tom Berouně šel poslední tři jamky se Sárou Kouskovou...moc sympatická holka a myslím že jedna z největších našich nadějí do budoucna (krásný výsledek -5, T20). A pak v tom dešti jsem ještě vydržel....a následně stál přímo v ose toho cca 15 metrového (můj odhad) patu Pedersenové do eaglu na 18.j............nádhera.
Jj, byla to super procházka, tak to jsme se potkali na dvou jamkách :D . Na ten putt jsem koukal až v televizi ve zprávách, ale myslím, že jsem slyšel ten potlesk, když jsme si dávali oběd.
 
Včera [HASH=445]#RequoTour[/HASH] [HASH=445]#[/HASH]Molitorov. Super flajt s @PFP a @Marklar, které jsem doufám moc neotrávil komenty k mé epochální hře. Jak se hraje drajvrem jsem si vzpoměl až na konci první devítky, což řekněme si upřímě, není zrovna brzo:). Výsledek 94 ran vyloženě nenaštval ani nepotěšil. Na hřišti jsem byl po 4 letech a musím říci, že jde nahoru. Díky @requo a @Marklar za fajn turnaj:up:.
Můžu jen potvrdit, řvali jsme smíchy ať jsme hráli blbě nebo skvěle. A že se ta forma všech 4 střídala neskutečně rychle....😍

P.S. Konečně jsem potkal někoho, kdo mi dokáže konkurovat, a to velmi úspěšně, v emocionálním pojetí golfu.
Tak nějak jsem tu hru z Molitorova nechtěl vůbec komentovat, ale když už kluci začali tak se také přidám. Hned na první jamce jsem zahrál parádní přihrávku, ze které mám radost ještě dnes.... ano na 350 metrovem 4 paru jsem hrál 3 ránu ze 110 metrů. Povedla se náramně a prvním špatném putu jsem zachránil bogey. A to vlastně popisuje celý můj den. Když se mi povedla kouzelná třetí nebo 4 rána, tak jsem dokázal zachránit rozumný výsledek a víc bych to nepitval 😂😂😂 naštěstí jsem vyfasoval do flightu 3 prima parťáky, tak mě moje hra až tak neštvala ;) v Písku zdar pánové 👍😉
 
Ani se neptejte... Mám kliku, že mě ten golf baví i když mi to nejde :cool:
V pátek s @Šnek a @PEDRIN [HASH=5]#Grabštejn[/HASH] jeden páreček a jinak nic, teda kromě výborných parťáků, krásného počasí, veselé nálady a vyhrané lahve Tulačky z losování skórek ;)
V sobotu [HASH=439]#Molitorov[/HASH] s @macdav a @TP_79 parečky 3 a kromě jednoho úletu na 1 - nikdy nevěřte nikomu větu: to najdeme, to je v pohodě :devil: to bylo opět luxusních pár hodin v milé společnosti na kterou se těším už za pár dní v [HASH=1]#Hořehledy[/HASH], škoda jen že jsem musel tak brzo odjet. Večerní koncert a následná párty nebyly tou správnou přípravou na nedělní FriendlyCup na [HASH=49]#Ypsilonka[/HASH] - skvělí spoluhráči, nádherné hřiště a od druhé jamky vytrvalý déšť až do 13. chodily rány z tee a celkem i paty, ale to bylo vše, mezihra naprosto tragická a po zásluze jen 24 Stbl :vomit:
 
Já se opětovně @HonzaS omlouvám, ale fakt jsem ho viděl skočit a určitě ne do toho bordelu :cry:

Jinak dnes [HASH=45]#Sunset[/HASH] v [HASH=147]#ČernýMost[/HASH]. a byla spokojenost. Nakonec 19STB a 46 ran, což mě velmi potěšilo. A co víc, oba třípary nebyly tragédie, ale na prvním GIR, na druhém asi o 2 metry kratší. Takže fakt super. Bohužel tam byly i minely, ale to se dalo čekat. Jinak by to bylo až příliš dobré.
 
Já se opětovně @HonzaS omlouvám, ale fakt jsem ho viděl skočit a určitě ne do toho bordelu :cry:

Jinak dnes [HASH=45]#Sunset[/HASH] v [HASH=147]#ČernýMost[/HASH]. a byla spokojenost. Nakonec 19STB a 46 ran, což mě velmi potěšilo. A co víc, oba třípary nebyly tragédie, ale na prvním GIR, na druhém asi o 2 metry kratší. Takže fakt super. Bohužel tam byly i minely, ale to se dalo čekat. Jinak by to bylo až příliš dobré.
A ještě bych opět doplnil chválu na složení flightu, neboť zase v něm byla absolutní pohoda a s Davidem, Vojtou i Tomášem se dobře povídalo, všichni se snažili navzájem si hledat míče a nikdo nikoho nestresoval. Pánové, děkuji za hru, budu rád, když to zopakujeme.
 
Včera na [HASH=147]#ČernýMost[/HASH] , až na kolaps na jamce č. 7, kde jsem zahrál 9 to šlo obstojně. Sice s deštěm, ale s dobrým flightem.
 
To já se teda nepochválím. Včera taky [HASH=147]#ČernýMost[/HASH]. To nejlepší jsem předvedl na odpališti jedničky, kde jsem se krásně trefil pětkou železem. Druhou ránou pěkně do grýnu no a pak bohužel trojpat (ale mohlo to tam spadnou, pacičky z jamky to vyhodily při druhém patu). No a tam jsem se měl sebrat, otočit a počkat na @kristyna v restauraci. Déšť mi nijak nepomohl, ale to měli všichni stejné. Výsledných silných 12 STB, jedna škrtlá jamka, jsem skoro BOREC NA KONEC! Tak snad mi to půjde lépe příště.

6A8F6B0D-1F77-45BC-A3A2-0E2B8F3ED663.jpeg FDEEDD3D-7CCB-42C9-B21D-B177A023BF2D.jpeg 6B13C7F6-06E4-48D4-9142-E543B79B7D44.jpeg
 
Upraveno:
Včera turnaj na Hamrech. Slabší jedinci se odhlásili a my blázni , jsme
z klubovny pozorovali jak to vypadá,
když prší vodorovně. 😃 A že toho spadlo. Po 9té hod. se to trochu umoudřilo a tak jsme se vydali na hřiště, jestli se tomu tak dalo říkat.
Jamky a okolí zatopené , na fervejích
se míček po odpalu vesměs zapíchnul
do podmáčeného podkladu a nebo skončil v kaluži. Do toho, aby toho nebylo málo mi totálně odešlo W3.
První 9ka za 56 ran. Hrůza.
Na druhé jsem dal dřevo na hanbu, nahradil ho H3, grýny začaly trochu
osychat, ale na gervejích jsme čvachtali až do konce. V závěru i vykouklo sluníčko. Moje hra se na druhé 9ce chvílema i podobala golfu.
Dva pary padly.
Takhle neregulérní podmínky jsem na
turnaji ješte nezažil. Můžu si za to sám,
měl jsem se taky odhlásit.
Doma mi trochu otrnulo, tak jsem si šel
spravit chuť na domácí hřiště. To, jak již tradičně, v super stavu. Tak že nakonec dobrý 😀
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom