Mám rád 19.jamku

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,908
2,217
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
mam rad 19.jamku.png

19.jamka je pro všechny golfisty a jako jedna z mála věcí v českém golfu – je a bude zcela zdarma

Ať jste golfový profík či amatér, hobík, rozhodčí, maršál, milionář nebo zástupce dolních deseti miliónů – české golfové fórum je tu i pro vás, každý den v roce, ve dne v noci. Pomáháme si jak můžeme – radami, společnými akcemi, doporučeními, umožňujeme seznámení, spolhry, turnaje. Mnohým nezištně pomáhá i v jejich golfové činnosti. Pokud máte 19.jamku rádi a fandíte jí, pošlete prosím svůj roční, v dobrovolné výši a dle svých možností, příspěvek na údržbu, provoz a rozvoj fóra. 19jamka.cz vám to vrátí. Za všechny příspěvky díky!

Odkaz pro zaslání dobrovolného příspěvku na rok 2018
https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku/

PS: Výše vašeho příspěvku nebude nikde zveřejněna, pokud zadáte vaši přezdívku, v rámci 19.jamky se u Vaší ikonky bude zobrazovat malé srdíčko (viz příklad v příloze). Z příspěvku na 19.jamku nevyplývají žádné výhody, slevy, nároky a ani speciální zacházení. A na druhou stranu - pokud nepošlete, nic se vám nestane. Jen vám náhodně jeden míček v každé hře zahraje úplný nesmysl. :-D Příspěvek je myšlen vždy na aktuální rok, následující rok se znovu připomenu - alespoň to bude nutit fórum neusnout na vavřínech a pořád se rozvíjet. Potvrzení přijetí příspěvku potvrdím po obdržení soukromou zprávu. Ještě jednou - díky!

Za celou 19.jamku a spolupracující tým
Michal Šatal (@requo)

Přílohy

Upraveno:

Sauron

Nováček+
18.5.2017
36
34
28
Jméno
Alexander Klimeš
Sice jsem asi před půl rokem řekl, že už sem psát nebudu, byv označen za trolla.
Bylo by ovšem škoda nepodpořit projekt, který je dobrý, bez ohledu na to, jestli já jsem byl troll, nebo jestli si někdo diskusně služebně starší potřeboval podepřít ego.
Takže dělám výjimku a hlásím, že jsem přispěl.

Ať Vám to šlape.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,543
1,604
123
Jméno
Martin Kopčák
Když už jsem teda spoluvlastníkem fóra, tak bych uvítal investice do designové podoby. Takže tyhle roztřesený “kolečka” označující konkrétní část printscreenu prosím nahradit rovnoměrnými okulahodícími kružnicemi!

Shoty: requo

Marklar

Aktivní člen
8.3.2017
479
437
73
Praha
Jméno
Jirka L.
Když už jsem teda spoluvlastníkem fóra, tak bych uvítal investice do designové podoby. Takže tyhle roztřesený “kolečka” označující konkrétní část printscreenu prosím nahradit rovnoměrnými okulahodícími kružnicemi!
No lajkuješ to hezky, ale nápravu nevidím. Abych nesvolal valnou hromadu...
To je ukázka toho, ze fórum je ruční práce. Ta se vždy musí ocenit, ne jako nějaký prefabrikat ze šablon a malování ;)

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,523
Členové
387
Nejnovější uživatel
waltercaldwell

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO