Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Pocit debilní a oprávněně. Včera v rámci večerního [HASH=45]#Sunset[/HASH] v [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] jsem nezazářil. 51 ran a 14 stb není nic, co by mě uspokojilo. Vymlouvat se mohu na vítr a na to, že mi hřiště nesedne - ale nemělo by to tak už být. Tohle hřiště se snažím hrát hlavně mimo překážky, neumím se navnadit tu na agresivní golf, riziko mnohých překážek je pro mě vysoké. No, takže se snažím o poctivý neútočný bogey golf - jistota. To je ale pak těžké, když to dopadne takhle

Výstřižek.JPG


Herní otrava začala jamkou číslo 5. Zataženo do autu, takže třetí rána, odfláknutý čip a dva paty (ještě že tak). Šestka - druhou ránou metr od grýnu. Čip na necelý metr a půl k fangli - 3x pat! Áaaaa, tak to bych se picnul. 7 - parádní příhra na stovkový kolík, jak jsem chtěl... abych pak běžnou nacvičenou ránou zahrál místo sto jen 30 metrů a pak ještě jednou to samý s doběhem do vody před grýn. No a aby to panoptikum mého výkonu to hřiště korunovalo, tak na Jamce 9, kterou nesnáším - mi dá par. Díky tomu ani objektivně nemůžu být celkově a spravedlivě naštvanej, když to tam nakonec takhle spadlo. To je tak blbej sport, tohle! :)

Díky za flajt @Ferrry + @kristyna. Díky, Ferrymu že mě výkonostně podpořil, je to kámoš, nenechal mě v tom! Ještě že jsme měli s sebou Týnku. Alespoň něco místy vypadalo jak golf - gratulace Týnce k pěknému 5. místu a 17 stb, hrála moc pěkně!

Jinak foto - moc se mi líbily vyrovnané jeřáby po větru, pohled na grýn jamky č. 4 z následujícího odpaliště.

2FBDF200-B6A9-42C3-A74D-FFBF8BB1A332.jpeg
 
Upraveno:
Nechtěla jsem to ani psát, ale úterní "after work" devitka u nás na hřišti, turnaj "Kitty Bohemia" o krásný brouseny pohár byla moc fajn. Bylo to fakt fajnový , primovy flajt, moje hra bez sněhuláka, bez škrtnutí, ale vlastně hraju tak nějak stejně...15 stbl ale obrovské zlepšení hcp z 33 na 32,9!!! :eek: 😁Po hře vynikající a nepřekonatelné burgery od Tomíska (náš manager) na grilu, Apperol...pohodička;)
V sobotu se moc těšíme na tradiční Rider cup Utkání GCNVR a GSUK, skvělá záležitost, naše rodinka se zúčastní v plném počtu.
 
Dnes poprvé Pyšely v rámci turnaje. A musím říct, že tentokrát tamtamy nelhaly. Já jsem byl moc spokojený. To hřiště se mi fakt líbí.
Hra dobrá, řada 4 parů mě potěšila, bohužel jako tradičně výsledková sinusoida. Ale zahrát 99 ran na hřišti, kde jsem poprvé a ještě v rámci turnaje, to se mi líbilo.
 
Včera men tour na slapech-hřiště asi zbytečné hodnotit,je v cajku.Muj cíl hrát pod 100 nebyl naplněn😥
 

Přílohy

  • Screenshot_20200827-200843_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200827-200843_TeeTime.jpg
    49,1 KB · Zobrazení: 196
  • Screenshot_20200827-200850_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200827-200850_TeeTime.jpg
    49,5 KB · Zobrazení: 189
Já byl dneska v Molitorově a zahrál jsem svůj nejdelší drive v "kariéře" - 293m na střed FW. Co na tom, že to bylo díky tvrdý fairwayi, po které míček běžel skoro jak po silnici :) A vtipný na tom ještě bylo, že jsem ho zahrál na č.9, kde už byly připravený cedulky na longest drive pro turnaj který začínal hned po nás. Mohl jsem si to tam zapíchnout a nastavit jim na začátek laťku :) Takže pro dlouhé drivy Molitorov doporučuju. Jinak celkový výsledek po delší době pod 90 (těsně, 89), takže spokojenost.
 
@hypik: Dobře ty! Tak uvidíme, co kdo dneska, jestli překonáme tvoji třísetmetrovou nálož. Já to čtu po lehkém zaokrouhlení jako jasný lehce přes 300 metrů drive!
 
Včera odpoledne jsem neplánovaně
navštívil Grosshof. Z časových důvodů jsem hrál jen 9ku. Počasí super, hřiště
hratelné. Na fervejích chybí voda, grýny
celkem rychlé, místy flekaté. Rafy vysekané. Pro mě novinkou ( jezdím tam hrát cca. 1X za rok) je pod odpališti 4 a 6 vybudovaný prostor sloužící jako schovka před deštěm, bouřkou. Při turnajích to údajně slouží
i jako osvěžovna. Hezky udělané. Líbilo se mi to.
20200828_164922.jpg

A moje hra ? Dva pary jsem vykompenzoval dvěma dvěma dabláčema. Zbytek mezi tím. To vše
jedním míčkem. No, na mně asi dobrý .
 
@Paudr šel jsem to hřiště před 12 dny 3x a vsadil bych se, že to tam nebylo. Nebo jsem slepejš..
Já včera Oaks, dnes Beřovice. Kromě pokaždé jednoho ptáčka moje hra nestojí za zmínku. Snad jen osmnáctku v Beřovicích jsem poprvé zkusil hrát po spojnici mezi odpalištěm a vlajkou. Nebylo to schválně, cestou byly kopce a rough nalevo a bunker napravo, ale bogey rozhodně není to nejhorší, co na téhle jamce umím.
 
No nevím, podle vzrostlé trávy v okolí
osvěžovny bych řekl, že asi var. B bude správně. 😃
 
Dneska zamračený a mokrý [HASH=439]#Molitorov[/HASH]. Soutěžně a poprvé turnajově společně s Fandou a @kristyna. Dali jsme to v jednom společném rodinném flajtu - šli jsme jako poslední a drželi jsme statečně tempo s ostatními. A vlastně, měl jsem tu čest jít dohromady s vítězem a druhým umístěným - páč víc jich v kategorii 36 - 54 nebylo. Takže Fanda skončil první s 47 STB (druhá devítka za 31!) a HI mu vyskočil někam kolem 40, Týnka si polepšila někam k 47 HI za hezkou nálož 46 STB bodů, má těch turnajů už víc. Jsem na ně dost pyšný - že se odhodlávají! :) A malinko naštvaný, protože vlastně ze mě udělaly oba s radostí sobě vlastní ocáska, kterej hrál z nich minimálně pocitově nejhůř a obíhal je v širokých kruzích Molitorovských plání, zatímco se oba jako nic procházeli středem fervejí.

Mých 105 ran a 30 STB je ošklivé číslo. Pondělní trénink a cvičná hra na Molitorově byla úplně k ničemu, místa, která jsem navštívil v pondělí - jsem míjel zdaleka. Zpravidla jsem na ně koukal z jiných jamek. Mé tradičně skvělé patování se opět vyznamenalo a když jsem už útočil na par... byl z toho nejednou dabláč. Áááách jo. Ale co - zabavím na léčbu frustrace Fandovi první cenu - protože víno samozřejmě ještě ve čtrnácti nemůže... to dá rozum.

Ha, takže nakonec docela dobrý! Ťukneme si dnes večer s Týnkou na domácího vítěze! :p

Rád jsem v Molitorově viděl a pokecal s pár známými (@TP_79, @PFP, @RomanL, @HonzaS, @macdav, @Marklar a @Marky137 ...) tváří, díky že jste dorazili - tohle je na tom golfu to nejlepší. Ta golfová rodina, přátelé a kamarádi. Pak je vlastně hej i se 105 ranami :)

9FA6031A-5C6D-40E1-9EFE-03B559957E9D.jpeg 19B14FC7-4A47-4EEB-9454-2D10B7C52AF1.jpeg ABB17C74-C82B-4651-85F9-B8D1772E8940.jpeg D269B8E6-C7E1-4729-B043-7D2EC04D580D.jpeg E6983B13-98F3-4354-A62C-C24FA0B9119B.jpeg 23B8A1AE-7E3B-440F-BDD2-78F80317727B.jpeg
 
Upraveno:
dnes jsem vyrazil na mistrovstvi klubu na rany. Tak zle jsem dlouho nehral. snad druhe kolo bude trosicku lepsi. Nevedel jsem se rozhodnout jestli jit hrat na rany a postavit se borcum s nulovym a kladnym HCP nebo jit do stablefordu. Zvitezila hra na rany.
76E12C8C-5AEF-4CE2-9FAD-76EE16C6DC11.jpeg

Na nekolika jamkach byly namontovany kamery s prenosem do klubovny

Dozvedel jsem se, ze rekord na rany na 16 jamce bylo pred par lety 36 ran - dosud to nikdo neprekonal. Kamarad se dnes snazil, ale na 9 jamce zahral jen 15 ran
 
Dnes opět Beřovice, tentokrát s @FrantaH a @Seppper. Já žádnej aut, 2xvoda, Xxbunker. Celkem to sedlo, 88 (45+43). Pod 90 je pro mě svátek vždycky. Nové wedge fungují o dost lépe než staré fejky a driver mi dnes dělal taky celkem radost. Jen minout v Beřovicích fairwai o metr je teď podstatně horší než o 20m.
Greeny dostaly mezi včerejší a dnešní hrou malou aerifikaci, ale jezdí furt parádně.
Pršet začalo až při odjezdu, takze paráda.
 
Dva triplace, dva doublace, 4x trojpat a jedno z nejhorsich letosnich skore bylo na svete :) tu 1/2 roku brečím za rychlejší greeny a když konečně jsou, tak se s tím 15 jamek rovnám. Snad tuhle rychlost udrží a není to jen příprava na klubové mistrovství za 14 dní.

1598802593536.png
 
Já dnes doma a byl v plánu celodenní a celorodinný úklid. Tak jsem doma v rámci dělby práce po zalití všech asi 40ti kytek nezištně nabídnul, že půjdu na lov - tzn. nakoupit. A co čert nechtěl, Lidl je i v [HASH=77]#hostivař[/HASH] a když už člověk by jel kolem... Tak jsem napsal @Jirka 4, že už jsme to tam dlouho spolu nezkontrolovali. No a tím pádem jsem vlastně už musel, nebylo možnost odmítnout na Hostivař jet. Holt osud. :-D

Hřiště odpo úplně prázdné, aby ne, v takovém hnusu. První 4 jamky dost lilo. Zbytek ale už bez deště. Takže prázdný Hostivař - a rázem pohoda. Já nakonec 12 jamek za 59, původní devítku s jedním zimním grýnem za 42 ran. Šlo to, pohoda, klid, krásný vzduch po dešti. A hlavně to prázdno! A dokonce se mi vyhnul dnes i trojpat! Neuvěřitelný. Takže spokojenost. 4 pary na posledních 4 jamkách znamenalo, že jsem nakonec naši jamkovku o kafe, byť těsně, vyhrál. Zlepšil jsem si alespoň na chvíli golfovou náladu. Předpokládám, že jen do zítřejšího [HASH=45]#Sunset[/HASH] - kdy to už budu zase starý dobrý já. Hostivař v krásném stavu, grýny kompaktní a vcelku svižné. Bavily mě - chovaly se předvídatelně. A poprvé i tři nové jamky - líbilo. Vic pak napíšu v hodnocení hřiště.

Za odměnu jsem po rychlé hře cestou konečně, pravda trochu se zpožděním, došel do toho Lidlu. :) Nemají ho dělat u hřiště!

97B501F1-6EE0-457C-931E-D9E2007D7435.jpeg
448D0FA1-5FC8-4E81-9F6C-99822CC49BB3.jpeg
 
Upraveno:
@Paudr šel jsem to hřiště před 12 dny 3x a vsadil bych se, že to tam nebylo. Nebo jsem slepejš..
Já včera Oaks, dnes Beřovice. Kromě pokaždé jednoho ptáčka moje hra nestojí za zmínku. Snad jen osmnáctku v Beřovicích jsem poprvé zkusil hrát po spojnici mezi odpalištěm a vlajkou. Nebylo to schválně, cestou byly kopce a rough nalevo a bunker napravo, ale bogey rozhodně není to nejhorší, co na téhle jamce umím.

Bylo to dostavěné asi dva nebo tři týdny od zpožděného začátku letošní sezóny.
A skutečně tam je občerstvení v rámci turnajů.

A ještě doplnění k bunkrům na Grosshofu: Skutečně revitalizace zatím byla dokončena na bunkrech na "starých" jamkách. To jsou ty od klubovny po vrchol s vodárnou. Ty za kopcem ještě na vyčištění od kamenů a drnů a i na úpravu drenáží a doplnění písku teprve čekají.
Tzn. hotová je polovina. Ale samozřejmě majitelé plánují v pokračování.
 
Tak dneska jsem po delší době vyrazil na turnaj v Karviné - Mix par 68 - nejdříve akademie a poté mistrovská 9ka. Po včerejší ochutnávce IPA piveček jsem si moc nevěřil.
Hřiště bylo po nočním dešti krásně mokré, ale né moc. Bunkry jakožto pokaždé u nás těžké až někdy betonárky. Od začátku akademie jsem začal sbírat 4ky. Dokonce pak i 3ky. Ovšem mistrovská 9ka mne na začátku zlomila dvěma tripláčema. A už jsem tušil že bude zle.
Ve finále 38stb a sestup z 22,5 na 22,0 nicméně to v nabitém poli stačilo pouze na 6té místo.

1598805070991.png
1598805094567.png
 
Bylo to dostavěné asi dva nebo tři týdny od zpožděného začátku letošní sezóny.
A skutečně tam je občerstvení v rámci turnajů.

A ještě doplnění k bunkrům na Grosshofu: Skutečně revitalizace zatím byla dokončena na bunkrech na "starých" jamkách. To jsou ty od klubovny po vrchol s vodárnou. Ty za kopcem ještě na vyčištění od kamenů a drnů a i na úpravu drenáží a doplnění písku teprve čekají.
Tzn. hotová je polovina. Ale samozřejmě majitelé plánují v pokračování.
Takže platí B, jsem slepejš.
Add bunkery, tak v těch vepředu jsem nebyl, tím se to vysvětluje. Super, počítám než se tam zase dostanu, budou ok všechny.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom