Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Btw, byl jsem se podivat na Cinde, kterou ma na starosit ČGK, damy a panove, takhle krasny greeny jsem letos u nas jeste nevidel :eek:
#nofilter
6733
 
dnes poprve letos na Zbraslavi, hriste po zime v super kondici, skvele fairwaye a dobre greeny, v bunkerech je novy pisek, uz se do nej hrac nezaboruje jako driv, ale pisek je tezky a je potreba vice sily, jedna negativni vec, jsou zavrena odpaliste, ze kterych se bude v kvetnu hrat Challenge tour, vetsinou cerna, takze to malokoho bude trapit :D urcite stoji za navstevu, jarni fee 890,- :)
Zobrazit přílohu 6729
A na Kotlině devítka! v pátek za 790 před slevou. A o slevu 20% za reciprocitu jsme musely bojovat. Myslím, že tam zas nějakou dobu nepojedu. :mad:
 
A na Kotlině devítka! v pátek za 790 před slevou. A o slevu 20% za reciprocitu jsme musely bojovat. Myslím, že tam zas nějakou dobu nepojedu. :mad:
jojo, tam slevu na jare ani na podzim nedavaj, ale proc jste museli bojovat o reciprocitu??? :eek:
 
Včera s @JardaK a @honza62 + syn Slapy, trošku foukalo. Trošku víc. Ani praporky nebyly v jamkách, ohýbaly se skoro až k zemi. Tím pádem jsme měly o výmluvy postaráno. Já hrál příšerně, Jardu bolel zub, s platem ibuprofenu a studeným větrem si to vyloženě užíval. A Honza62 s nami nešel, přišel nějaký falzifikát... lítaly mu drajvy rovně a daleko (druhá devítka), hrál par, par, birdie... čímž nám zkazil v podstatě cely den. :)

Byl to fajn den, díky kluci za hru!

Jinak Slapy - druhé devitce na chuť já prostě nepřijdu. Nicméně celé hriste je v dobrém stavu na březen. Hraje se na letní gryny, 600 Kč/18 jamek. Greeny ještě nejsou v top stavu, ale hratelne to je, první devítka je má podle mě lepší (vyfoukane?), druhá chlupatejsi, ale když jsme hráli, tak po nich začala jezdit údržba, tak to bude asi postupně lepší. Tragédie - bunkery, mají v sobě ostré kameny, štěrk, docela jich tam je dost.

6735 6736
6738
 
Upraveno:
Nekecej, tos byl ty. :D Tys hral tremi mici a utikals mi s mym jednim, tak nedavalo smysl, abychom sli spolu... :D Tak znam prvniho golfistu odsud i z realu... :up:
nekdo hral 3 micema?? :D
foto z kunky:
6739
 
Včera s @JardaK a @honza62 + syn Slapy, trošku foukalo. Trošku víc. Ani praporky nebyly v jamkách, ohýbaly se skoro až k zemi. Tím pádem jsme měly o výmluvy postaráno. Já hrál příšerně, Jardu bolel zub, s platem ibuprofenu a studeným větrem si to vyloženě užíval. A Honza62 s nami nešel, přišel nějaký falzifikát... lítaly mu drajvy rovně a daleko (druhá devítka), hrál par, par, birdie... čímž nám zkazil v podstatě cely den. :)

Byl to fajn den, díky kluci za hru!

Jinak Slapy - druhé devitce na chuť já prostě nepřijdu. Nicméně celé hriste je v dobrém stavu na březen. Hraje se na letní gryny, 600 Kč/18 jamek. Greeny ještě nejsou v top stavu, ale hratelne to je, první devítka je má podle mě lepší (vyfoukane?), druhá chlupatejsi, ale když jsme hráli, tak po nich začala jezdit údržba, tak to bude asi postupně lepší. Tragédie - bunkery, mají v sobě ostré kameny, štěrk, docela jich tam je dost.

Zobrazit přílohu 6735Zobrazit přílohu 6736
Zobrazit přílohu 6738
Fajn že si tady můžu přečíst, jaké to tam bylo. Já si to moc nepamatuju. Po návratu domů jsem ještě asi do půl druhé v noci dělal hrdinu a pak vyrazil na pohotovost... Tam jen mladý doktor s ruským přízvukem, postarší česká sestra a já jako pacient. V Praze na vpodstatě jediné státní zubní LSPP. Chápete?
Ale to je už jiná písnička.
Asi ty Slapy zkusím ještě jednou, až budu při smyslech trochu.
Kolegům díky za hru.
 
Ale to je už jiná písnička.

Nepřehnals to trochu?

 
Nepřehnals to trochu?

Co si o mě woe myslíš? Mě by nikdo zbraň nesebral a už vůbec ne zdravotní sestry. Tedy kromě mé ženy..
 
dnes opet Podebrady, vitr polamal dost stromu, nejake museji pokacet a na nejakych greenech jsou vetve. Hriste mokre, bahnite a kdyz pridate dnesni krasne pocasi.... :D
6799
6800
6801
 
Dneska jsem si dal devitku (druhou) na Cernaku. Hriste v paradni kondici! Fairwaye pecka, greeny rychly, rovny. Trosku flekaty, ale bez der. Po Podebradech jsem si spravil chut. Tedy hristem, hrou moc ne. :D
6814
6815
6816
6817
 
Tak letos počtvrté v Beřovicích a pátá hra celkem. Poprvé jsem byl zdravotně ok. Lehký vítr a déšť celou dobu, ale zatím letos nejlepší počasí.
Zároveň nejlepší moje hra v Beřovicích vůbec, přesně na moje HCP, 96 ran, i berdik byl (doklepnutí ani ne z půl metru na tříparu).
Nejhorší číslo tripl na devítce po smolné vodě a trojpatu.
Maximální spokojenost.
 
Ranní devítka s Honzou a @Kimi373 , první skororegulérní letošní hra v Hořehledech. Na dolních greenech ještě hodně mokro, nahoře naopak krásně sucho a přesto stále měkko. Lehounký vítr, sluníčko, nádhera. Moje hra železama obstojná, kolem greenu tragická, putty jako vždy skvělé. Potěšil drive na 9ce v protivětru cca 10 m od greenu bez doběhu, tzn. 300 m carry, který jsem dodrbal do PARu:).

6854
 
Dnes s manželem a klukama prvně venku u nás na hřišti. Je tedy stále zavřeno, ale sešlo se nás tam pár členů, které vytáhlo slunce jako nás. Dali jsme si driving, u mě proti loňsku bezva, jsem překvapená jak mi to lítalo. A "nový" driver Cobra od @jan super, jestli mi bude takhle lítat, tak to bude pecka.
Jinak hřiště po zimě špatný. :cry:
 
Protože mne žena má opustila i s dětmi, venku bylo nádherně a @requo odmítl jít na golf, protože prý musí trénovat putty v kanclu na koberci, vyrazil jsem s Tomášem a Romanem do Sokolova.

Feečko za příjemných 800 Kč dokreslila velmi milá slečna na recepci, pochvala. Hřiště bylo relativně čerstvě po jarní probouzecí údržbě, takže především podmáčená místa FW byla prořezána tak, že spousta travních drnů byla vyrvána a z dálky to vypadalo skoro jak rozryté od prasat. Abychom se zbytečně netrápili, dávali jsme si to v těchto místech na nějaké lepší povrchy, ale protože jsme FW v podstatě netrefovali, tak to takový problém nebyl:).

Hřiště na jaře parádně vystříháno a vysekáno, FW měkké, skoro až moc. Oproti tomu roughy celkém tvrdé, je vidět že loňské léto se vyřádilo i tady a doteď to nezměklo. Greeny patrně po zimní aerfikaci stále dost děrované, putty skákaly a byly výrazně pomalejší, než je člověk na místní poměry zvyklý, ale hrát se na tom dalo obstojně a v kombinaci s cenou zcela v pořádku.

Moje první devítka naprosto luxusní, 4 PARy (mezi nima i krásnej chip-in z 15 m na 8ce), 4 bogey a jeden sněhulák - 43 ran a 19 STB. Na druhé devítce jsem občas i trefil míč, takže výsledných 96 ran rozhodně nevypovídá nic o tom, jak krásný to byl den.

Z čeho mám ale největší radost, je driver. 10 let se snažím korigovat svoje šlajzy mířením na levou stranu FW a citlivou prací se zápěstím, což vede buď k nehoráznýmu hooku, ještě nehoráznějšímu šlajzu a nebo 2x za rok k nehorázně rovnýmu drivu, ale blbym směrem. Ale při poslední hře v Hořehledech jsem zkusil opak - mířim na pravou stranu FW a velmi necitlivě pracuju se zápěstím tak, že cíleně zatáhnu. A míč letí v podstatě přesně kam má a navíc ku*va daleko. Takže v Sokolově drivy z 70% dopadly kam měly a vzdálenostně 260 - 280 metrů!
IMG_6796.JPG
IMG_6797.JPG
IMG_6798.JPG
IMG_6800.JPG
 
... 10 let se snažím korigovat svoje šlajzy mířením na levou stranu FW a citlivou prací se zápěstím, což vede buď k nehoráznýmu hooku, ještě nehoráznějšímu šlajzu a nebo 2x za rok k nehorázně rovnýmu drivu, ale blbym směrem. Ale při poslední hře v Hořehledech jsem zkusil opak - mířim na pravou stranu FW a velmi necitlivě pracuju se zápěstím tak, že cíleně zatáhnu. A míč letí v podstatě přesně kam má a navíc ku*va daleko.

Konečně jsi pochopil, že kompenzovat šlajs mířením vlevo způsobí ještě větší chybu?
Stejně to dopadne, když chce někdo kompenzovat hook mířením vpravo, bude ještě víc točit doleva ;)
Ono totiž tím, že si stoupneš “doleva” otevřeš postoj a ten švih “zvenku” ještě zesílíš a míč dostane víc “boční” rotace.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom