Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska jsem si dal Hodkovicky. Nadherny pocasi, fairwaye hezky, greeny prosypany piskem, to bylo trosku zklamani. Jinak me to bavilo a kdybych nebyl uplny vemeno, tak bych byl i s vysledkem spokojenej. Btw., poridil jsem si "novej" driver a docela me bavi. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20190321_171924_917.jpg
    IMG_20190321_171924_917.jpg
    198,5 KB · Zobrazení: 448
  • LRM_EXPORT_491054845921422_20190321_163840278.jpeg
    LRM_EXPORT_491054845921422_20190321_163840278.jpeg
    191,9 KB · Zobrazení: 457
  • IMG_20190321_164105.jpg
    IMG_20190321_164105.jpg
    44,9 KB · Zobrazení: 442
Včera sám Molitorov. Krasný den, uvolnil se mi čas, tak jsem si šel zahrát. Do konce brezna celodenní fee za 300 vcetne vikendu, hraje se na letni gryny, zimni odpaliste.

Stezovat si tak mohu jen na svoji hru - protoze za tuhle cenu by me huba musela upadnout, rict zlého slova na Molitorov.

Ale spis na co byt pripraven - zimni odpaliste predevsim prvni devitky - nic moc, blbe se hleda vhodne mistecko, viz foto. Rafy v poli nevidite, resp vsude stejna fervej ;) Greeny prekvapive velmi dobre a rychle (v porovnani jinde tesne po zime). Libily se mi viditelne a zretelne navigacni prvky na dalsi tee (mnohem honosnejsi hriste mohou zavidet). A celkove vybavenost hriste - nove jamky, navigace, prehledne mapky, kose... super. Priserna cesta z Prahy.

Hralo se mi desne, jen jeden par, jinak ten micek to viditelne pres zimu zapomnel, tak jsem ho pro jistotu utopil. Delala radost jen kratka hra do sta metru. Ale i hrozny vykon na hristi je lepsi nez den v praci!

318FEEE4-74D8-4619-A7B4-E3E0B9DD522F.jpeg 6174EEDD-C40E-432A-A88C-6EEAD831F70E.jpeg CAE22B4A-99B1-42C0-93ED-770CD5765C23.jpeg 672E97CD-97BB-4537-904A-B80D3FDFAB1F.jpeg 3B2DA86C-8CFE-403C-ACE5-3A4708D20295.jpeg
 
Včera sám Molitorov. Krasný den, uvolnil se mi čas, tak jsem si šel zahrát. Do konce brezna celodenní fee za 300 vcetne vikendu, hraje se na letni gryny, zimni odpaliste.

Stezovat si tak mohu jen na svoji hru - protoze za tuhle cenu by me huba musela upadnout, rict zlého slova na Molitorov.

Ale spis na co byt pripraven - zimni odpaliste predevsim prvni devitky - nic moc, blbe se hleda vhodne mistecko, viz foto. Rafy v poli nevidite, resp vsude stejna fervej ;) Greeny prekvapive velmi dobre a rychle (v porovnani jinde tesne po zime). Libily se mi viditelne a zretelne navigacni prvky na dalsi tee (mnohem honosnejsi hriste mohou zavidet). A celkove vybavenost hriste - nove jamky, navigace, prehledne mapky, kose... super. Priserna cesta z Prahy.

Hralo se mi desne, jen jeden par, jinak ten micek to viditelne pres zimu zapomnel, tak jsem ho pro jistotu utopil. Delala radost jen kratka hra do sta metru. Ale i hrozny vykon na hristi je lepsi nez den v praci!

Zobrazit přílohu 6991Zobrazit přílohu 6992Zobrazit přílohu 6993Zobrazit přílohu 6994Zobrazit přílohu 6995
Podepisuju vsechno! Byl jsem minulej tejden. Ale za 300,- bych odpaloval treba z bunkeru. ;)
 
Dnes ranni hodkovicky s @LaĎa. Navrat na misto cinu po 2 letech.
Do flightu jsme vyfasovali postarsi ne moc sportovne vyhlizejici par asiatu, ktery puvodne s nami moc jit nechtel, ze pry zacinaji. Jelikoz bylo plno, museli s nami.
Hned na #1 se ukazalo, ze nelhali. Fakt zacatecnici. Nejvtipnejsi scenka asi byla, kdyz jsme na hrane fw hledali panuv micek. Hledame, hledame... nahle najde Lada bily drivingac. Tak ho hodi za plot. V tom pribehne vydeseny onen pan, ze to byl jeho herni mic. :D
U greenu jsme se s pozdravem odpojili a pokracovali dal sami...
Celkove, spokojenost. 52/16 puttu neni zle... navic kdyz clovek uvazi, ze na #3 jsem vytekl za 11! 3x par moc potesil, navic vse na 4 parech. Na prvnim tee jsem asi prvne po 4 letech driverem misto stromu vpravo trefil fw uprostred...
#ILoveThisGame
 
Tak dneska s tchánem a synem Hořehledy. Hřiště je dle mého nekritického pohledu v super stavu. Vše je krásně vystříhané, jsou nové kolíky, jamky, vlajky, cedulky. Greeny už slušně běhají, vše ostatní krásně měkké.

Moje hra totání kopr, vykoupený dvěma birdie na 5ce a 6ce. Synátor otestoval dětská odpaliště a paráda.

 
Tak dneska s tchánem a synem Hořehledy. Hřiště je dle mého nekritického pohledu v super stavu. Vše je krásně vystříhané, jsou nové kolíky, jamky, vlajky, cedulky. Greeny už slušně běhají, vše ostatní krásně měkké.

Moje hra totání kopr, vykoupený dvěma birdie na 5ce a 6ce. Synátor otestoval dětská odpaliště a paráda.

Voe kup mu aspoň sandále manažére...:)
 
To je dobra zprava. Zitra se k tobe pravdepodobne prijedu podivat. ;)

Zitra uz ma bejt dost hnusne, takze ocenis i poetiku jiznich Brd. Pondeli a utery je ale zavrena hospoda:(.
 
Kdy otvíráš recepci?

Podle počasí, personálu, množství hráčů, nálady,...teď má být zas 4 dny kolem 0 a Hanka by tam zrmzla.
 
Podle počasí, personálu, množství hráčů, nálady,...teď má být zas 4 dny kolem 0 a Hanka by tam zrmzla.
Takze kdybych se tam zejtra chystal, tak radsi cinknout predem?
 
Takze kdybych se tam zejtra chystal, tak radsi cinknout predem?

Hriste je otevreny 100%
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom