Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera jsem hrál Skalicu (SK) - fairwaye jsou v pohodě, greeny zapískované a uválené, tkaže to jezdí v pohodě a neskáče to. Roughy jsou zatím přívětivé, hrálo se skvěle, 80 ran z bílých...
 
Tak jo. Vcera jsem byl u Martina @mkopcak v Horehledech. Je tu nekde vlakno o jeho vnitrnich autech, tak jsem se tam zajel podivat. Nejenze foukalo jako 🐷 a Martin se mi v telefonu vlastne trosku vysmal, co je to za magora, ze tam v tom pocasi leze, ale ty jeho auty jsou fakt mazec. Fairwaye jsou pro fajnsmekra, takze pro me idealni. :D Paradoxne mi kombinace uraganu a uzkejch fairway celkem sedla. Na me slusnej vykon 53 ran, dvou paru, dvou snehulaku a jeden nesmysl pres deset. Tvar hriste se mi libi a greeny krasny. Fairwaye jeste trochu slunicka potrebujou, ale to prijde. Martas diky a snad jsi nasel prachy pod kamenem. 😉
7009
7010
7011
7012
7013
7014
 
Krásně se mi hrálo, Grabštejn, super počasí, skvělý flight s @PEDRIN, kamarádi Pepa a Luděk, birdie, 3x par, 8x bogye jeden ztracený míč, hřiště syrové přesto krásné, 3.místo, 1,5l červeného jako výhra a @jan.taraba opět nedošel :p
Mňam dpč 😁😁😁
@HonzaS jak vypadá hřiště před Masters?
 
Po včerejších Mstěticích dnes celý den Grabštejn. Celodenní fee 600, oběd (řízečky, hranolky, tatarka, nealko pivko) za necelých 200. Za 800 celodenní hra i s obědem. Kvalita s ohledem na roční dobu suprová. Krásné rychlé vyžehlené měkké grýny bez hrbolků nebo známky pískování (dnes pro mě rozhodně příjemnější a lepší než včera). Ferveje a další plochy se ještě nevzpamatovaly po loňském suchém létě, ale všechno začíná zarůstat travou. Jestli počasí zase nevymyslí nějakou ptákovinu, tak to za pár týdnů bude komplet paráda. Pohodička v klubovně, sranda ve flightu, rány skvělé i ty druhé. Další krásný den na golfu
 
Hořehledskou recenzi před týdnem jsme trochu zanedbali, ale hráli jsme tužku, za což hřiště, které nás jinak baví, nemohlo. Dohromady 10 utopených míčků hovoří za vše :D

Po týdenním tréninku jsme v sobotu šli Kunětickou Horu (naše první 18). Poprvé s pro nás cizím párem místních členů, ale díky bohu za ně. Počasí vyšlo letně, greeny trochu pomalejší. Na 12 jamce se projevila naše nezkušenost, když jsem zjistili, že jsme v autě nechali hlavní zásoby. Ale aspoň víme, že se není čeho bát :) (celé hřiště obejité jedním míčkem je pro mně velký úspěch).
 

Přílohy

  • 2.jpg
    2.jpg
    94,4 KB · Zobrazení: 405
  • 1.jpg
    1.jpg
    103,8 KB · Zobrazení: 404
Včera luxus počasí - Austerlitz v rámci prvního turnaje sezony, ... a pak ještě jedna hra (když už bylo tak hezky), celkem 36 jamek. Počasí jako v červnu, dopoledne bylo nezvykle bezvětří , odpoledne již trochu (klasicky) foukalo. Grýny 8,5/10, FW 7/10, nový písek v bankrech (super challenge) 9/10. Hřiště plné spokojených golfistů.
 
Včera z nouze na turnaji, hra z týčka a pole tragická, takže celkové skóre bída, greeny v Beřovicích po aerofikaci a pískování, nicméně patovat se na tom dalo slušně i když jsou pomalejší.

7054
 
Dneska s @mkopcak a s @Jerry Bitozeves. Devitka v pohode, par paru padlo, @mkopcak na devidce birdie, takze nasledne pivo v dobre nalade. Hriste a ferveje v super stavu.

Zobrazit přílohu 7081

Potvrzuju, zatím kvalitou to nejhezci co jsem letos hral a hra tomu logicky odpovidala - na peknem hristi hraju pekne! Je potreba zminit ze jsme meli s @Jerry obavu o nase branice, az bude @requo puttovat, ale i tohle se drzelo v mezich - do vody se z greenu vypatoval jen 3x...

4DD1039C-9B14-4560-BC76-C6972602B9DF.jpeg
9D706343-3472-4204-8002-011495314A9A.jpeg
9288D319-B123-48D3-9262-61B3DB68A0F2.jpeg
81882716-7619-49AE-9625-D41A38FB082C.jpeg
 
Sluší vám to chlapci. Jel jsem dnes kolem a kdybych věděl, jaké hvězdy jsou na hřišti, tak jsem se snad přišel i podívat. Škoda :cry:
 
Jak jste naposledy hrali?
Strasne! Diky za optani... :)

Dneska jsem sel druhou devitku cernak... a score bylo asi nejhorsi za poslednich mnoho let. Netrefil jsem snad ani na wc. Ztratil 1E9 micku...
Pochvalit lze jen pocasi a greeny v top stavu.
Sice jsem dal i dva pekne pary, ale celkove peklo. :(

Asi si budu muset koupit novy vozik :D
 
Asi si budu muset koupit novy vozik :D

A dálkoměr. Já myslím, že to je špatným dálkoměrem a příliš levnýma hodinkama. Ale chápu, jak se ti hrálo, podobně, jako mně včera v Bítozevsi, kde si všechno štěstí na flajt vybral @mkopcak. A u mě se holt tedy muselo kazit, aby průměr flajtu byl normál... :)
 
A dálkoměr. Já myslím, že to je špatným dálkoměrem a příliš levnýma hodinkama. Ale chápu, jak se ti hrálo, podobně, jako mně včera v Bítozevsi, kde si všechno štěstí na flajt vybral @mkopcak. A u mě se holt tedy muselo kazit, aby průměr flajtu byl normál... :)
Štěstí přeje připraveným - to by jistě potvrdil i @mkopcak 😋
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom