Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Po včerejším se koukání na golf na Grabštejně jsem musel dnes na hřiště uhodit desítky ran do míčků :D Po 14 dnech zpátky na Kotlině. Zlepšení o 16 ran :up: Hřiště je po včerejším turnaji Čgf dětí v dobré kondici. Dorostly a zhoustly rafy do pěkné divočiny :D Opravdu se z nich těžce hraje. Mají krásných 8- 10 cm. Míček tam ani není vidět. Moje hra byla až na pár kiksů velmi pohledná a konzistentní. Výsledek je nad očekávání. Forma se zlepšuje, tak na Kaskádě to rozstřílím :D

1713109252854.png


Divíte se, že najednou dávám docela kvalitní foto? Je to tím, že jsem byl korporacemi donucen si pořídit chytrý telefon :oops: Stále se s ním učím pracovat. Zlatá tlačítková Nokia za 700 kč :D:D
 

Přílohy

  • IMG_20240414_115345.jpg
    IMG_20240414_115345.jpg
    151,9 KB · Zobrazení: 47
  • IMG_20240414_120302.jpg
    IMG_20240414_120302.jpg
    147,7 KB · Zobrazení: 45
  • IMG_20240414_122523.jpg
    IMG_20240414_122523.jpg
    110,9 KB · Zobrazení: 46
  • IMG_20240414_123134.jpg
    IMG_20240414_123134.jpg
    139,7 KB · Zobrazení: 46
  • IMG_20240414_124130_1.jpg
    IMG_20240414_124130_1.jpg
    135,8 KB · Zobrazení: 47
Vás tvrdohlavce musí dokopat korporát, nedá se svítit. 😂
Aspoň můžeš zapomenout stránku 200 na teletextu. 😂
Peťas, hezká hra! 👌
A pudink, meruňkový koláč a vinná klobáska u toho čtení teletextu taky byla? 🤭😂
 
V sobotu jsem zavítal v rámci turnaje do Beřovic.
Na drivingu mi vydavač sežral žeton, ještě že tam zbylo pár míčku po někom cizím.
Hřiště ve velice dobré kondici, vystříhané rafy, takže míčky se hledají snadno. Co musím ocenit jsou bunkry, kde jsem byl bohužel dost často. Všude hodně písku.
Moje hra, na svůj handicap. Bohužel jsem utopil míč na devítce a pak ještě na 11. Takže výsledných 94 sice nic moc, ale na to, že jsem byl letos potřetí na hřišti, OK. Nachytal jsem spoustu vitamínu D.
1713161184510.jpeg

1713161207981.jpeg
 
Hořehledům se daří, tak jsem si po 6ti letech mohl dovolit koupit boty. Je to nezvyk, byť zrovna 8ku jsem konečně hrál tak, jak jsem zvyklý…


IMG_5054.jpeg
IMG_5056.jpeg
IMG_5055.jpeg
 
V sobotu jsem zavítal v rámci turnaje do Beřovic.
Na drivingu mi vydavač sežral žeton, ještě že tam zbylo pár míčku po někom cizím.
Hřiště ve velice dobré kondici, vystříhané rafy, takže míčky se hledají snadno. Co musím ocenit jsou bunkry, kde jsem byl bohužel dost často. Všude hodně písku.
Moje hra, na svůj handicap. Bohužel jsem utopil míč na devítce a pak ještě na 11. Takže výsledných 94 sice nic moc, ale na to, že jsem byl letos potřetí na hřišti, OK. Nachytal jsem spoustu vitamínu D.
Zobrazit přílohu 42366
Zobrazit přílohu 42367

To jsme museli minout, my šli 20 min před turnajem ale pohořel jsme podobně.
Ta první devítka byla tragická a to jsem nikde nic neutopil ani neztratil.
Většina těch dablů měla podobný scénář - mizerná pozice v bunkru.
Rafy zatím nerostou, kromě snad devítky vlevo kam jsem zrovna zahrál.

1713263945189.png
 
V neděli jsem zavítal po mnoha letech (třeba 15ti) na Machnín do Liberce. Foukalo tam pěkně a s míčky si to občas hrálo nepěkně. Z minula jsem si rozpomněl jen na podchod pod kolejemi a dvě jamky, dnešní 16ku a 17ku.
Nic ve stavu hřiště mi nepřišlo špatný, vše cajk. Vypíchnul bych určitě grýny. Ty držely a jezdily moc hezky. Taky pár patů jsem, zejména na první 9ce, zbytečně přehrál. Rychlost tady a minulý týden na Barboře, možná i dvojnásobná.
Hrál jsem z bílých +17, 32 patů, 1x voda (z týčka na 17ce, machroval jsem s přestřelením stromů po pravé ruce). Dle mne, ta čísla vypadají lépe než moje hra. Fervej jsem trefil 1x !, grýny jen na tříparech. Letos se tam budu muset ještě vrátit, a ujasnit si, zda se mi to hřiště líbí či ne.
 
1. Mám velkou radost z hřiště. Greeny se parádně zatahují, vše ostatní krásně střižené, husté, zelené.

2. Dokázal jsem přežít 9 jamek s paní Machovou, která nemlčí ani když pije😉.

3. Odehrát tenhle výsledek v počasí, kdy prší i zespoda a když neprší, tak sněží a vozík s deštníkem funguje jako rogalo, považuji za slušný úspěch.

IMG_5059.jpeg
 
Nechtěl jsem, ale musí to ven. Každý má určitě den blbec a já si dnes musel vypít ten kalich hořkosti až do dna. Že nehraju dobře (hraju blbě), to vím, ale tohle jsem si nezasloužil. Dnes Hoře 😭, tři jamky jsem škrtal, na čtyřech psal 11, míčky -5 a na devítce vzteky zahodil hůl (poprvé, ale díky školení @mkopcak echt vrtulník a nebýt stromu v cestě, tak by letěla dál). Když už jsem myslel, že to nemůže být horší, tak se mi vybila baterka v klíčích do auta a já nemohl nastartovat. Prostě jen cvak, odemkl a konec. Naštěstí jsem našel náhradní v autě. Řekněte, že jste na tom byl někdo někdy hůř, ať dnes večer usnu. 🥺
 
Nechtěl jsem, ale musí to ven. Každý má určitě den blbec a já si dnes musel vypít ten kalich hořkosti až do dna. Že nehraju dobře (hraju blbě), to vím, ale tohle jsem si nezasloužil. Dnes Hoře 😭, tři jamky jsem škrtal, na čtyřech psal 11, míčky -5 a na devítce vzteky zahodil hůl (poprvé, ale díky školení @mkopcak echt vrtulník a nebýt stromu v cestě, tak by letěla dál). Když už jsem myslel, že to nemůže být horší, tak se mi vybila baterka v klíčích do auta a já nemohl nastartovat. Prostě jen cvak, odemkl a konec. Naštěstí jsem našel náhradní v autě. Řekněte, že jste na tom byl někdo někdy hůř, ať dnes večer usnu. 🥺
Pokud Tě to uklidní, tak normálně se náhradní klíče v autě nevozí a po vrtulníku do stromu se hůl normálně láme na 2 kusy nebo alespoň ohne. ;)Dobrou noc.
 
Pokud Tě to uklidní, tak normálně se náhradní klíče v autě nevozí a po vrtulníku do stromu se hůl normálně láme na 2 kusy nebo alespoň ohne. ;)Dobrou noc.
Druhé klíče mám doma, jen náhodou jsem našel náhradní baterku ke klíči.
 
Druhé klíče mám doma, jen náhodou jsem našel náhradní baterku ke klíči.
Nastartovat se dá, aspoň u VW koncernových aut i právě vybitým klíčkem. Stačí přiložit, tam kam se dříve ten klíček zasouval. Je tam cosi (nějaké relé?), co načte díky zbytkové energii v baterce info z klíče. Za posledních 7 let, 3x vyzkoušeno.
 
Nastartovat se dá, aspoň u VW koncernových aut i právě vybitým klíčkem. Stačí přiložit, tam kam se dříve ten klíček zasouval. Je tam cosi (nějaké relé?), co načte díky zbytkové energii v baterce info z klíče. Za posledních 7 let, 3x vyzkoušeno.
Dík, zkusím. Já naštěstí měl náhradní baterii v autě.
 
Nastartovat se dá, aspoň u VW koncernových aut i právě vybitým klíčkem. Stačí přiložit, tam kam se dříve ten klíček zasouval. Je tam cosi (nějaké relé?), co načte díky zbytkové energii v baterce info z klíče. Za posledních 7 let, 3x vyzkoušeno.
Tohle řešení má, myslím, většina aut s imobilizerem (tedy těch vyrobených minimálně v posledních deseti letech), nejen koncern.
 
Hele mě se stalo loni v Molitorově, že jsem po hře otevřel jen kufr, dal tam věci a zabouchnul kufr. V tom okamžiku se auto zamklo a já si uvědomil, že klíče mám v bagu. Domu sem to měl 60 km. V rodině jen moje auto. Naštěstí se mnou byl bratranec svým autem. Tak mě vez domu pro druhé klíče a pak zase zpět.
 
Dnes golfové vystřízlivění :oops: Po neděli, kdy jsem zahrál hezkých 87 ran, přišla dnes cholera, spalničky a kdoví co ještě :(
Kotlina vypadá nádherně. Však to Michal @requo , Týnka @kristyna a Saša @Sauron v neděli uvidí na vlastní oči.
Ve zkratce-po práci jsem odvezl služ. auto do servisu, doma se rychle převlékl a šup na golf. Byl jsem v časovém stresu. Vyšel jsem před barák v kraťasech, tričku a slabém triku s dlouhým rukávem. Byla mi zima, přesto já prasátko líné se nešel převléci do teplého. Na golfu, kde bylo cca 8 stupňů a neskutečně silně foukalo já mrznul. Všichni okolo měli kulichy, dlouhé kalhoty a pomalu zimní bundy. Hádejte, jak na blbečka Petra koukali.
No hra byla otřesná. První devítka docela dobré, ale ta druhá běs a bída. Snad si v neděli neudělám před Kristýnkou, Michalem a Sašou velkou ostudu.
Kdybych ten golf tak nemiloval, tak jsem se po devítce sebral a šel domů. Když to miluješ tak trp :D

1713457332652.png
 
18.4.2024 • 12j. Hostivař: 59 ran, 27 patů (by mGolf)

IMG_6916.jpeg

Milý @jumbodedek - neměj obavy. Já byl dneska, protože včera jsem hrál tak, že to nešlo zadat ani do mgolfu. Ty kolonky se mi normálně smály! Takže musel sem to dneska jít napravit.. Vyřadil jsem na chvíli zase driver, protože jsem tak šikovnej, že se mi z těch několika odpalist podařilo včera ohrozit i ridice MHD. Že to nejde? Jde. Věř mi!

Zároveň se mi tak trochu rozbila hra se železy. Přečetl jsem si nějakou radu, na takovou drobnou úpravu postoje a švihu. Je to výborný! Rád naučím. Rázem mě vůbec netrápí, že kazím rány z ferveje. Včera jsem z ní nehrál totiž ani jednou. Vlástně jednou jo. Z vedlejší. Zahrál jsem z ní pro jistotu topinku do bunkru.

A patování? Přeci to neodbudu jen jedním či dvěma paty, když ty grýny jsou tak krásné, že jo!

Neboj. V neděli to v Terezíně půjde. A když ne, tak rekneme, že jsme chtěli nechat vyniknout Týnku! ;) :p Důležitý je být připraven a mít správné zdůvodnění! 🍻
 
Upraveno:
Včera CL, počasí hodné Apríla - sluníčko, déšť, krupky … ale skoro nefoukalo.
První dvě jamky jsem (jako obvykle po masáži den před tím) srovnával „uvolněné” tělo. Pak už to celkem šlo. Dokonce na 6. jsem byl druhou ranou ani ne 1m od vlajky - takže easy PAR 🙈 (viz foto).
Vše šlo v pohodě až do paru na 15.
Pak se blížila další sněhová přeháňka, tak jsem trošku přidal a „vykoledoval” si na posledních třech jamkách 2 trojputy a +4 🤨.
No i se dvěma dabláčema nakonec za 80.

IMG_9808.jpeg


6. jamka - pozice míčku po druhé ráně - nakonec PAR 🙈
IMG_9805.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom