Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak se musím podělit o svoji včerejší radost. Hrál jsem Český Krumlov a na poslední jamce č.18 jsem trefil krásnou rovnou ránu. Sleduju míček jak dopadl na green a rozběhl se směrem k fangl. Říkám si, to bude dobrý, snad bude šance na BIRDIE. Najednou míček zmizí. Nemůžu uvěřit vlastním očím a spěchám se přesvedčit, že mne zrak nešálí. A nešálil, míček byl skutečně v jamce. Moje první HiO v životě. Ten pocit přeji zažít všem.:D:D:D
 
Tak se musím podělit o svoji včerejší radost. Hrál jsem Český Krumlov a na poslední jamce č.18 jsem trefil krásnou rovnou ránu. Sleduju míček jak dopadl na green a rozběhl se směrem k fangl. Říkám si, to bude dobrý, snad bude šance na BIRDIE. Najednou míček zmizí. Nemůžu uvěřit vlastním očím a spěchám se přesvedčit, že mne zrak nešálí. A nešálil, míček byl skutečně v jamce. Moje první HiO v životě. Ten pocit přeji zažít všem.:D:D:D
Velká gratulace, já furt čekám na tenhle zážitek :) Když už nepadne mě, chci aspoň vidět ve flightu..
Hrál jsi v rámci SGA?
Hodinky jsi dostal?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Dnes jsem šel ten Kostelec u Zlína. Pro ty co ho neznaj, jako jsem neznal já, uvádím názvy tří vybraných jamek : Jelení přikop, Zlínský výhled, Horská dráha. Upozorňuji, že ty názvy odpovídají realitě. :p:D. Pokud nehraješ po ferveji, nikdy nestojíš rovně a pokud hraješ, tak zřídka stojíš rovně. Nečekal jsem nic a byl jsem mile překvapen slušnou kvalitou hřiště. Sice jsem nachodil víc výškových metrů, než by mi bylo milo ale zahrál jsem si a ani ne špatně (42).
Jo a opět jsem celou devítku obešel s jedním Crivitem. Nebyl už to ale ten z osobáku z Bítozevse. O ten jsem přišel na Čeladný. Trochu podezřívám Roberta, že si ho uzmul, když mi ho pomáhal hledat v rafu.:eek::p:D
 
Dneska Stirin s @LaĎa & Maty. Hra total srot (kde jsou ty rany z drivingu poslednich dnu). Ale norma paru splnena a navic jsem prvne zahral rozume legendarni #9: nize foto dokumentace meho uzasneho 212m drivu, ktery skoncil idealne pro dalsi boj. Nakonec z toho bylo bogie, protoze jsem guma a fakt podelam kazdou ranu Sw na 50m, ale i tak se to pocita.. :D

Zobrazit přílohu 4880
Já tu byl ještě o dva metry delší. Tak třicet čísel od konce fairwaye. Nicméně jsem po tomto unikátním drivu utopil dva míče... Musím vysvětlovat, jak se člověk cítí, když zprasí tak dobře rozehranou jamku? Asi ne :)
 
Vcera dve devitky ve Svobodnych Hamrech. Hriste suche, takze rany dobihaly jeste nekolik metru. Nakonec z toho byl konecne vice mene bogey golf a na me super 87 ran:) dokonce i dva berdiky a pary...
 
Dnes jsem šel ten Kostelec u Zlína. Pro ty co ho neznaj, jako jsem neznal já, uvádím názvy tří vybraných jamek : Jelení přikop, Zlínský výhled, Horská dráha. Upozorňuji, že ty názvy odpovídají realitě. :p:D. Pokud nehraješ po ferveji, nikdy nestojíš rovně a pokud hraješ, tak zřídka stojíš rovně. Nečekal jsem nic a byl jsem mile překvapen slušnou kvalitou hřiště. Sice jsem nachodil víc výškových metrů, než by mi bylo milo ale zahrál jsem si a ani ne špatně (42).
Jo a opět jsem celou devítku obešel s jedním Crivitem. Nebyl už to ale ten z osobáku z Bítozevse. O ten jsem přišel na Čeladný. Trochu podezřívám Roberta, že si ho uzmul, když mi ho pomáhal hledat v rafu.:eek::p:D
Co říkáš na 9 jamku? Hodně lidí právě ona odradí od hry v Kostelci.
 
Co říkáš na 9 jamku? Hodně lidí právě ona odradí od hry v Kostelci.
Není to zrovna tuctová jamka a já mám výzvy rád. Takže za mě dobrý. Pokusil jsem ze zahrát dróčko, aby to pokud možno co nejméně sjelo dolů a kupodivu se povedlo. Zůstal jsem ve svahu cca 90m od grýnu. Druhý ráně péčkem chybělo půl metru aby dopadla na rovinu ale nepadla a sjela mi asi 10m dolů. Takže třetí na grýn a málempar :p;):up:.
 
Není to zrovna tuctová jamka a já mám výzvy rád. Takže za mě dobrý. Pokusil jsem ze zahrát dróčko, aby to pokud možno co nejméně sjelo dolů a kupodivu se povedlo. Zůstal jsem ve svahu cca 90m od grýnu. Druhý ráně péčkem chybělo půl metru aby dopadla na rovinu ale nepadla a sjela mi asi 10m dolů. Takže třetí na grýn a málempar :p;):up:.
Tak super:up:! Odhadnout správnou délku holí není moc jednoduché, když to neznáš
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já tu byl ještě o dva metry delší. Tak třicet čísel od konce fairwaye. Nicméně jsem po tomto unikátním drivu utopil dva míče... Musím vysvětlovat, jak se člověk cítí, když zprasí tak dobře rozehranou jamku? Asi ne :)
Nerikal si kdysi, ze nehrajes driver?? :D
Dobre umistena 210m rana je k nezaplaceni... puvodni plan byl dle mistnich rad "prvni do vody".
Jinak pri druhe otocce jsem lezel na miste co popisujes, tedy 30 cm od kraje vody... ale to uz byla druha "z lesa". Ja totiz tuto jamku vetsinou hraji prvni les vpravo. :D
 
Nerikal si kdysi, ze nehrajes driver?? :D
Dobre umistena 210m rana je k nezaplaceni... puvodni plan byl dle mistnich rad "prvni do vody".
Jinak pri druhe otocce jsem lezel na miste co popisujes, tedy 30 cm od kraje vody... ale to uz byla druha "z lesa". Ja totiz tuto jamku vetsinou hraji prvni les vpravo. :D
Jak je člověk starej, tak je blbej. Tolik tříd mám vychozenejch a až teď když to píšeš, tak mi došlo, o kolik je jednodušší pokusit se to napálit první do vody. Já to vždy zkouším zahrát dvěma železama před vodu a stejně mi to ještě nikdy nevyšlo. :eek::up:;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Není to zrovna tuctová jamka a já mám výzvy rád. Takže za mě dobrý. Pokusil jsem ze zahrát dróčko, aby to pokud možno co nejméně sjelo dolů a kupodivu se povedlo. Zůstal jsem ve svahu cca 90m od grýnu. Druhý ráně péčkem chybělo půl metru aby dopadla na rovinu ale nepadla a sjela mi asi 10m dolů. Takže třetí na grýn a málempar :p;):up:.

Nestrašte mě, já tam jedu od 15.7. na týden.Měl jsem takovou představu, že si po
Hořehledech trochu zvednou sebevědomí,
ale jak to tady čtu, tak asi opak bude pravdou.Doufám že @ Francovka bude
mít dobetonováno a přijede mě podpořit
alespoň morálně.☺
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nestrašte mě, já tam jedu od 15.7. na týden.Měl jsem takovou představu, že si po
Hořehledech trochu zvednou sebevědomí,
ale jak to tady čtu, tak asi opak bude pravdou.Doufám že @ Francovka bude
mít dobetonováno a přijede mě podpořit
alespoň morálně.☺
Jedeš do Zlína? Nebo Luhačovicko?
 
Jedeš do Zlína? Nebo Luhačovicko?

Přímo Lázně Kostelec u Zlína. Manželku
budou opečovávat procedůrama, já si budu
zlepšovat kondici na golfu a v bazénu
a když se náhodou sejdeme a bude se nám chtít,
tak pojezdíme po okolí na kole.
 
Zlin je fakt vyzva, zvlaste prvni jamka od restaurace dolu z kopce a pak devitka - tu vymyslel snad masochista :cry:
Je tam krasna recepni s velkejma ... ocima :)
Kdyz uz tam budete, kousek jsou Slusovice, kde se hraje uprostred zavodiste.
Hezkou hru!
 
Zlin je fakt vyzva, zvlaste prvni jamka od restaurace dolu z kopce a pak devitka - tu vymyslel snad masochista :cry:
Je tam krasna recepni s velkejma ... ocima :)
Kdyz uz tam budete, kousek jsou Slusovice, kde se hraje uprostred zavodiste.
Hezkou hru!
Ďík
 
Zlin je fakt vyzva, zvlaste prvni jamka od restaurace dolu z kopce a pak devitka - tu vymyslel snad masochista :cry:
Je tam krasna recepni s velkejma ... ocima :)
Kdyz uz tam budete, kousek jsou Slusovice, kde se hraje uprostred zavodiste.
Hezkou hru!
Slusovice v lete nebrat :D teda, nikdy :D
 
Horší než Karlštejn ? Ten jsem hravě zvládnul. (buginou)
Buginu jsem tam neviděl, ale jestli tam nějakou maj tak bych jí fakt chtěl vidět, jak vyjíždí ten svah k devátý jamce. :eek::D:D:D .
Zeptám se někde u nás na šachtě na nějakej vyřazenej pásovej dopravník, ten by se tam hodil spíš. :p:D
 
Buginu jsem tam neviděl, ale jestli tam nějakou maj tak bych jí fakt chtěl vidět, jak vyjíždí ten svah k devátý jamce. :eek::D:D:D .
Zeptám se někde u nás na šachtě na nějakej vyřazenej pásovej dopravník, ten by se tam hodil spíš. :p:D
Březina tam má vrtulník;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom