Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Podrobnosti...;)

5a446d027c1f5c817ca0d8fe6bc248ee.png


Nějak se ztratil obrázek:) byl jsem na Předboji. Hřiště suché, ale na moje začátky stačí:)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dnes tréninkové kolo v Ústí před víkendovou krajskou soutěží. Moc hezky upravené. Ale ty grýny... chlupaté, pomalé, skákavé. Alespoň že drží. Hra vcelku dobrá. Byl jsem si zkusit dopadové zóny a třípary. A uvědomil jsem si zas o něco víc, že potřebuji trénovat krátkou hru. O dost víc. Délku mám. Jen nejsem schopen toho využít. [emoji17]
0f78774bd96035798b5e00da94905097.jpg
 
Pátek 13. (7.) Česká Lípa s @Jerry, v pohodě. 1. devítka parádní, 2., po pauze, už tak skvělá nebyla. Hřiště suché, jamky na poslední chvíli zrádně odstrkovaly míčky. :eek: Hlavně Jerrymu. :cool: Do 15.jamky mě věrně provázel Crivit 2, až tam jsem ho zrádně zahodila do vody.
 
Dnes devitka Gant turnaj na Roudničce, odehráno s jedním Crivitem a 2. místo a zlepšení z 35,6 na 32,1. Ty Crivit míčky mi svědčí :D:D:p
 
Pátek 13. (7.) Česká Lípa s @Jerry, v pohodě. 1. devítka parádní, 2., po pauze, už tak skvělá nebyla. Hřiště suché, jamky na poslední chvíli zrádně odstrkovaly míčky. :eek: Hlavně Jerrymu. :cool: Do 15.jamky mě věrně provázel Crivit 2, až tam jsem ho zrádně zahodila do vody.
Je to pravda, ohledně těch těsně minutejch puttů. Už dlouho se mi nestalo, že by jich bylo tolik na jednu 18-ku. Jinak na první devítce nás Dana smetla(šli jsme ve třech), tak jsme takticky navrhli přerušit hru :p a ona na to naivně kývla. Příště holt musí býť obezřetnější.;):p:D
 
Dnes Liberec-Rozstání. 12 jamek za 57. Opět jsem se nevyhnul dvěma kolapsům, ale vzhledem k tomu, že jsem tam byl poprvé, jsem s výsledkem spokojen. Hlavně s tím, že ke čtyřem parům přiletěl i jeden ptáček.:up:;)
 
Je to pravda, ohledně těch těsně minutejch puttů. Už dlouho se mi nestalo, že by jich bylo tolik na jednu 18-ku. Jinak na první devítce nás Dana smetla(šli jsme ve třech), tak jsme takticky navrhli přerušit hru :p a ona na to naivně kývla. Příště holt musí býť obezřetnější.;):p:D
Třeba čekala jinou trojku:devil:
 
Znate ten pocit, kdy se vam na 5paru povede drive a vy si rikate, ze kdyz bude trosku stesti, zkusite zautocit na par. Pak vezmete 5 zelezo a micek dosedne 50m pred green...hmm birdie by bylo super... vezmete wedge, zlehka odpalite, micek dopadne na hranici greenu, kutali se, kutali a najednou se schova... EAGLE. Krasny pocit a vubec nevadi, ze to nebylo na nejvic nejdelsim 5 paru, ale v Predboji...i tak si ho budu pamatovat. No nic, bylo to krasne a ja si jdu hrat dal ty sve snehulaky
 
Jako já vím, že se to vůbec nepočítá a je to jen taková hloupost, ale nemůžu o tom prostě nenapsat. Dneska jsem v Hostivaři na bývalé páté jamce akademie zahrál při tréninku hole-in-one. Nikdo to neviděl, není to vlastně na hřišti, ale pěst vzhůru stejně letěla :) A jak se říká: Fotka není důkaz... 20180715_121919_HDR.jpg
 
Znate ten pocit, kdy se vam na 5paru povede drive a vy si rikate, ze kdyz bude trosku stesti, zkusite zautocit na par. Pak vezmete 5 zelezo a micek dosedne 50m pred green...hmm birdie by bylo super... vezmete wedge, zlehka odpalite, micek dopadne na hranici greenu, kutali se, kutali a najednou se schova... EAGLE. Krasny pocit a vubec nevadi, ze to nebylo na nejvic nejdelsim 5 paru, ale v Predboji...i tak si ho budu pamatovat. No nic, bylo to krasne a ja si jdu hrat dal ty sve snehulaky
To teda neznáme, teda já ne. Gratulace, dobře ty :)
 
Včera s @kristyna Horehledy. A s 4letym Honzikem. Má to s námi těžký, musí ve vedru s nami po svých celou kopcovitou devitku. Ale drží se statečně - dopatovava. Už máme rituály. Na třetí Jamce se umejva míček, na čtvrté si odpali z odpaliště... na šesté začnou bolet nozicky a tatínek, tedy já, slibuje, ze ještě čtyři jamky a budou parky nebo palačinka, v průběhu šesté jamky do kopce začneme s jedním míčkem hrát na střídacku fotbal... osma jamka 2 míčky do autu a devítka se sprintuje na parky. :-D

A viděli jsme ještěrku. Hezkou hru!

8BD142D1-B3E5-4BB5-BE82-D0E69B0834B4.jpeg 6E917979-477B-4A8A-9EAA-6BBC283DBD86.jpeg
 
Dnes opět v Hořehledech.
Včera s @kristyna Horehledy. A s 4letym Honzikem. Má to s námi těžký, musí ve vedru s nami po svých celou kopcovitou devitku. Ale drží se statečně - dopatovava. Už máme rituály. Na třetí Jamce se umejva míček, na čtvrté si odpali z odpaliště... na šesté začnou bolet nozicky a tatínek, tedy já, slibuje, ze ještě čtyři jamky a budou parky nebo palačinka, v průběhu šesté jamky do kopce začneme s jedním míčkem hrát na střídacku fotbal... osma jamka 2 míčky do autu a devítka se sprintuje na parky. :-D

A viděli jsme ještěrku. Hezkou hru!

Zobrazit přílohu 4903Zobrazit přílohu 4904
Ano, má to s tatínkem těžké☺. Honzík se courá, při patování si zapomene v bagu pater, na devítce si pouští vozík z kopečka a tatínek pak musí běžet a přitom nadávat☺ jen škoda, že jsem v té době měla v ruce hůl a ne kameru☺
 
Jeden míček do vody, to jako mezi ty lidi do toho bazénu?:eek::eek::D:D:D
To nejde. Nejsu pojištěnéé. Jak to vypadá s @Francovka ?? Kdy se stavíš na
spolhru.Mám čas do soboty.
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom