Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Byl jsem upozorněn, že v příkladu zpráv jsem nepoužil e-mailovou adresu. V nejbližším možném termínu zjednám nápravu ... ;)
 
Zatím mi účast potvrdila polovina přihlášených. Šup, šup, chapci a děvčata.
Pro ty co snad váhají, bych si dovolil oznámit, že hlavní cena bude voucher na Oaks (pro každého z dvojice samozřejmě).;)
 
Děkuji všem, kdo potvrdili účast:up:. Pokud jsem nikoho nepřehlédl, potvrdili všichni kdo se přihlásili a ještě jeden navíc. Mám z toho velikou radost.🥳 Pokud by se ještě někdo chtěl přihlásit, teď je nejvyšší čas. Příští týden předávám seznamy do resortu. Vzhledem k tomu, že resort je poměrně veliký, je možné, že nebude problém ani pozdější rezervace ale určitě je lepší to mít v klidu. ;)
 
Milí přátelé, přináším vám předběžně info ohledně platby v resortu :

Zálohová faktura bude na 50% ceny balíčku.
Platba dle zálohové faktury bude mít splatnost 14 dnů od data vystavení.
Doplatek pobytu a služeb bude hotel požadovat při odjezdu platební kartou či v hotovosti.

Storno podmínky :
Při zrušení rezervace klientem 2 dny před příjezdem do 18:00 hodin, nebude hotel účtovat stornopoplatek.
V případě zrušení rezervace 1 den před příjezdem nebo host vůbec nepřijede, bude si hotel účtovat stornopoplatek v hodnotě první noci pobytu.
 
A máme tu malé nahlédnutí do uvítacího balíčku... 😉
 

Přílohy

  • IMG_4582.jpeg
    IMG_4582.jpeg
    43,9 KB · Zobrazení: 118
A máme tu malé nahlédnutí do uvítacího balíčku... 😉

Jsou super. Mohli bychom zajistit na nich ještě třeba podpis @JanKostalCZE, jiná celebrita mě těď úplně nenapadá. :)

---
Hele, jak nazveme vloženky, ty dovednostní soutěže? Napadlo mě třeba: Bohumilův BůmBác, Kopčákovic Slánka a tak. Když dáme hlavy dohromady, určitě nás něco tématického a kreativního napadne. 🍹
 
Upraveno:
Takový drobný dotaz, pro ty, kteří jedou už ve čtvrtek večer. Pokud tomu dobře rozumím, tak oficiální akce začne v pátek v 14:00.

Ti, co budou bydlet od čtvrtka, mohou:
  1. vylepšovat svou kondici a formu pitím alkoholických nápojů
  2. odehrát nějakou hru ve čtvrtek pozde odpoledne, případně v pátek dopoledne
  3. obojí.
Osobně bych volil nějakou hru, možná s večerní chvilkou filosofie u nevelkého, leč většího než malého množství Prosecca (třeba).

Prosím čtvrtečníky, aby se vyjádřili. Já osobně si myslím, že na Darové můžu být tak v 16:30, jestli se nepletu,ale můžu si to překopat na poledne.

P.S.: Pokud někomu chybí bod 4. - bezuzdný nemanželský sex, tak jsem jej neuvedl kvůli své vrozené diskrétnosti a francouzskému vychování. Každý perspektivní klient je nicméně v naší kanceláři vítán ...:devil:
 
Upraveno:
Takový drobný dotaz, pro ty, kteří jedou už ve čtvrtek večer. Pokud tomu dobře rozumím, tak oficiální akce začne v pátek v 14:00.

Ti, co budou bydlet od čtvrtka, mohou:
  1. vylepšovat svou kondici a formu pitím alkoholických nápojů
  2. odehrát nějakou hru ve čtvrtek pozde odpoledne, případně v pátek dopoledne
  3. obojí.
Osobně bych volil nějakou hru, možná s večerní chvilkou filosofie u nevelkého, leč většího než malého množství Prosecca (třeba).

Prosím čtvrtečníky, aby se vyjádřili. Já osobně si myslím, že na Darové můžu být tak v 16:30, jestli se nepletu.

P.S.: Pokud někomu chybí bod 4. - bezuzdný nemanželský sex, tak jsem jej neuvedl kvůli své vrozené diskrétnosti a francouzskému vychování. Každý perspektivní klient je nicméně v naší kanceláři vítán ...:devil:

Já plánuju dorazit ve čtvrtek někdy do oběda a po obědě si jít zahrát, večer zhodnocení stavu a kvality hracích ploch před oficiálním vypuknutím této veledůležité sportovní akce roku 2022.
 
Já plánuju dorazit ve čtvrtek někdy do oběda a po obědě si jít zahrát, večer zhodnocení stavu a kvality hracích ploch před oficiálním vypuknutím této veledůležité sportovní akce roku 2022.
Plánuju to podobně......a tak jsem to měl i loni na Konopí a v Hoře.......že příjezd okolo oběda, přivítání se s podobnými nedočkavci u 1 - 2 piv (možná i jídla), odpolední devítka, odpočinek mezi devítkami u 1 - 2 piv, podvečerní devítka, zhodnocení hry a hřiště + přivítání se s dalšími u 1 - x piv a dobré večeře:)
 
Takový drobný dotaz, pro ty, kteří jedou už ve čtvrtek večer. Pokud tomu dobře rozumím, tak oficiální akce začne v pátek v 14:00.

Ti, co budou bydlet od čtvrtka, mohou:
  1. vylepšovat svou kondici a formu pitím alkoholických nápojů
  2. odehrát nějakou hru ve čtvrtek pozde odpoledne, případně v pátek dopoledne
  3. obojí.
Osobně bych volil nějakou hru, možná s večerní chvilkou filosofie u nevelkého, leč většího než malého množství Prosecca (třeba).

Prosím čtvrtečníky, aby se vyjádřili. Já osobně si myslím, že na Darové můžu být tak v 16:30, jestli se nepletu,ale můžu si to překopat na poledne.

P.S.: Pokud někomu chybí bod 4. - bezuzdný nemanželský sex, tak jsem jej neuvedl kvůli své vrozené diskrétnosti a francouzskému vychování. Každý perspektivní klient je nicméně v naší kanceláři vítán ...:devil:
bod 3 je správně:D
 
Ahoj golfisti...já mám celý týden nahlášenou dovču,takže dorazím dopoledne.Se všemi co tam dorazí jako já,se hrozně rád přivítám u několika piveček,nebo Prosseca ?? proloženého obědem ;);) Určitě si chci obejít hřiště,abych si udělal přípravu coursemenedžmentu na turnaj :D:D:D no a večer nějakou whisky a třeba i ty baby jak psal @Sauron :D:D:D Už je květen ????????
 
Zatím je plán dorazit ve čtvrtek, stoprocentně na večerní rozebírání hry (druhých).
Pokud se však zadaří, chtěl bych i stihnout čtvrteční hru.
Ale na přesnější plán je ještě moc brzo 😢😢😢

Už tam budem?
 
Já taky dorazím dopoledne ... ale ode mne se to asi očekává 😜 ... doufám, že nebudu muset řešit žádný problém a po obědě se rád přidám na osmnáctku. Vzhledem k náročnému programu následujících dní bych ale upřednostnil hru with buggy. Čtvrteční noci se děsím, protože vím jak to vždycky dopadá, ale co ... jednou za čas je třeba pořádně otestovat ledviny, takže se vlastně těším ...;)
 
Já taky dorazím dopoledne ... ale ode mne se to asi očekává 😜 ... doufám, že nebudu muset řešit žádný problém a po obědě se rád přidám na osmnáctku. Vzhledem k náročnému programu následujících dní bych ale upřednostnil hru with buggy. Čtvrteční noci se děsím, protože vím jak to vždycky dopadá, ale co ... jednou za čas je třeba pořádně otestovat ledviny, takže se vlastně těším ...;)
Já mám na ledviny modrou. Od komunisty, takže poctivou. Chlast nevadí ....
 
Jsou super. Mohli bychom zajistit na nich ještě třeba podpis @JanKostalCZE, jiná celebrita mě těď úplně nenapadá. :)

---
Hele, jak nazveme vloženky, ty dovednostní soutěže? Napadlo mě třeba: Bohumilův BůmBác, Kopčákovic Slánka a tak. Když dáme hlavy dohromady, určitě nás něco tématického a kreativního napadne. 🍹
Snad Kopčákovic mlíčenka, neasi...
 
Jsou super. Mohli bychom zajistit na nich ještě třeba podpis @JanKostalCZE, jiná celebrita mě těď úplně nenapadá. :)

---
Hele, jak nazveme vloženky, ty dovednostní soutěže? Napadlo mě třeba: Bohumilův BůmBác, Kopčákovic Slánka a tak. Když dáme hlavy dohromady, určitě nás něco tématického a kreativního napadne. 🍹
Napadlo mě třeba: Náčelníkův trojpat.... 😁 áááá nééé...blbý, to jsem vůbec neměla vypustit z huby :eek:
 
Napadlo mě třeba: Náčelníkův trojpat.... 😁 áááá nééé...blbý, to jsem vůbec neměla vypustit z huby :eek:

To mě nemůže rozhodit. I s trojpatem může člověk rozsekat soupeře v jamkovce. :) A za všechno můžou grýny, pripadne grýnkeepeři, nebo počasí, déšť, chechtající se kachny a přinejhorším fáze měsíce. Jinak by totiž všechno byly ukázkové jednopaty!
 
To mě nemůže rozhodit. I s trojpatem může člověk rozsekat soupeře v jamkovce. :) A za všechno můžou grýny, pripadne grýnkeepeři, nebo počasí, déšť, chechtající se kachny a přinejhorším fáze měsíce. Jinak by totiž všechno byly ukázkové jednopaty!
Počkejte, až mne uvidíte hrát, budete mít pro pojmenování spoustu inspirace:
  1. Mělnický maniodepresivní drive
  2. Konzervativní rána do vody
  3. Sauronova topinka vedží - aneb překoná ji někdo driverem
  4. Hook myšlenkového minimalisty
  5. Jedna rána v písku nestačí
  6. Jdu na osmou a bojím se, že mne opustí štěstí ...

etc.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom