Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
To bude hřiště „Red Toadstool" a tréninková jamka zvaná JIP 🤭
 
já to zhodnotil dobře. jen jsem byl krapet delší, konec greenu, hlavně jsem hrál pro diváky na hřišti a u obrazovek :D výsledek dabláč
Tak jsem poznal dobře Roryho, ten taky hraje dabláče 😂
 
Také se přidávám s poděkováním za letošní ročník soutěže a mnoho pěkných fotek z českých a slovenských hřišť :up: děkuji @Henry za organizaci a moderování :)
Těší mě, že se mi podařilo obhájit loňské vítězství :) letos rozhodoval každý den a každý získaný bod. Děkuji za hru mým největším pronásledovatelům @Klok , @Henry @JanKostalCZE a všem dalším, kteří se do hry zapojili :up:
Budu se těšit na další ročník soutěže :)

PS: Asi budu muset hrát méně v zahraničí a více u nás, abych si připomněl všechna česká hřiště 😂
 

HRA Poznej ČR hřiště / jamku podle fotky, ročník II. 2024 - OFICIÁLNĚ UKONČENO​


Druhý ročník soutěže - už letos pod naprosto samostatným vedením, řízením a moderováním @Henry. Nemyslím, že by průběh mohl být tak hladký, jaký byl -kdyby tam byl kdokoli jiný. Náš GrandMaršál Henry! Děkujeme! Já vlastně jen přicmrndával. Ale Henry je ten, který u soutěže seděl od rána do večera nonstop, počítal, spekulovat, pomáhal, rozesílal upomínky, zastupoval, tam kde bylo třeba... skvěle.

Btw. myslím, že se letos osvědčila inovace v podobě jednoho bodu za den/hráče. Myslím, že to umožnilo zapojení trochu většímu počtu hráčů, ale i trochu taktický prvek. Loni to bylo bodově více extrémní (1. místo @Tom512 - 138b, 2. místo @Tereza Harmatová - 82b, 3. místo @JanKostalCZE -77 bodů), letos snad i díky tomuto to bylo více vyrovnané. Obrovská gratulace k obhajobě vítězství @Tom512! Ke hře - líbila se mi osobně i bonusově hřiště ze SR. Super. Pokud Vás napadne, něco k pravidlům soutěže, nebo tipy co a jak - pro příště jinak, dejte prosím za čerstva s aktuální hráčskou zkušeností vědět. :up:

Takže, první 3 místa dle vyhlášení od @Henry (příspěvek) - ještě jednou gratulace:

1. místo - 62 b. - @Tom512
2. místo - 60 b. - @Klok
3. místo - 58 b. - @Henry


Jak s výhrou? Samozřejmě čest a sláva! A pak balíček promo předmětů 19.jamky (loňská edice, letošní nic nového není), pro každého tedy trojice:
  • Butylka DELUXE 19.jamky​

  • Termoláhev 19.jamky​

  • Ručník 19.jamky​

z https://www.19jamka.cz/wiki/promo-19-jamky.14/ (případně si vyberte něco jiného ;))

Všem vyjmenovaným během následujících dnů se ozve @kristyna se žádostí o adresu, kam zaslat vyhranou cenu. Jste borci!

A ještě jednou - Henry, díky! ⛳🏌️‍♀️🏌️‍♂️

---
PS: Vlákno během pár dní bude uzamčeno a přesunuto mezi ukončené hry. Těšit se můžete na další. ;)
 
Upraveno:
Víťův komentář k mému článku mě nabudil k vytvoření grafu, jak si co do bodových zisků vedlo prvních 10 hráčů po dobu 65 dnů soutěže (vlevo body, dole dny).
1711014466885.png
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom