Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Kremrole nechci, to ať si klidně snědí, kolik chtěj! Bábovku, mramorovou. A nebo bych prosil Sacher. Případně teda nepohrdnu ani štrůdlem. Takže dovést něco z toho. :)

Jinak - taky se už těšíte? Já moc. Těším se, jak zahraju životní kolo ve čtvrtek, když o nic nepůjde, abych to pak mohl v pátek spolehlivě a standardně už kazit, s paralenem v hlavě. :)
 
Ahoj všem, sháním na turnaj někoho, komu chybí druhý do dvojice. Měl by nás být sudý počet. Tak by se mi snad někdo mohl ozvat, když už jsem se odhodlala hrát turnajově.
Mám HP nad 37, hraju ještě nevyrovnaně. Např. rány v turnaji mi nejdou, ale ta, která má být nejdelší, se povede. Letos jsem nezahrála ještě par, ale dvě birde už ano. Teď jsem nějaký čas nehrála (zdravotní komplikace), ale do našeho turnaje mám naplánované ještě dva tréninky a 1-2 turnaje. 🏌🏼‍♀️
Můj spoluhráč by měl být spíš flegmatik, kterému nejde tolik o výsledek. 🍀(Snažit se budu, ale…)
S @requo jít nemohu, neměli bychom si o čem povídat při zpáteční cestě. 😉
Děkuji.
 
... překládám: prostě mé ego by nepřežilo, kdyby Týnka ve dvojici se mnou hrála lépe jak já. Teda ja si myslím, že přežilo, ale není potřeba to v rámci udržení vztahu a rodinné podpory pro chod 19.jamky riskovat. :-D A zároveň takhle zvyšujeme v rodině šanci, že alespoň jeden bude ve dvojici vítězů. :)

@HonzaS - musíš zabrat, parťáků! Pěkné to na Grabmasters teď natrénuj! :))
 
Ahoj všem, sháním na turnaj někoho, komu chybí druhý do dvojice. Měl by nás být sudý počet. Tak by se mi snad někdo mohl ozvat, když už jsem se odhodlala hrát turnajově.
Mám HP nad 37, hraju ještě nevyrovnaně. Např. rány v turnaji mi nejdou, ale ta, která má být nejdelší, se povede. Letos jsem nezahrála ještě par, ale dvě birde už ano. Teď jsem nějaký čas nehrála (zdravotní komplikace), ale do našeho turnaje mám naplánované ještě dva tréninky a 1-2 turnaje. 🏌🏼‍♀️
Můj spoluhráč by měl být spíš flegmatik, kterému nejde tolik o výsledek. 🍀(Snažit se budu, ale…)
S @requo jít nemohu, neměli bychom si o čem povídat při zpáteční cestě. 😉
Děkuji.
Uvažovala jsem, že s tam budu jen flákat, ale s tebou bych šla. Jestli tedy moji nekonsistentni hru sneseš...
 
Ahoj všem, sháním na turnaj někoho, komu chybí druhý do dvojice. Měl by nás být sudý počet. Tak by se mi snad někdo mohl ozvat, když už jsem se odhodlala hrát turnajově.
Mám HP nad 37, hraju ještě nevyrovnaně. Např. rány v turnaji mi nejdou, ale ta, která má být nejdelší, se povede. Letos jsem nezahrála ještě par, ale dvě birde už ano. Teď jsem nějaký čas nehrála (zdravotní komplikace), ale do našeho turnaje mám naplánované ještě dva tréninky a 1-2 turnaje. 🏌🏼‍♀️
Můj spoluhráč by měl být spíš flegmatik, kterému nejde tolik o výsledek. 🍀(Snažit se budu, ale…)
S @requo jít nemohu, neměli bychom si o čem povídat při zpáteční cestě. 😉
Děkuji.
Taky nemám zatím nikoho do dvojice, takže se ozývám:)......ALE:
- mínusy: věk;), jsem zvyklej být na bedně:D:D (s @jumbodedek 2. a 3 místo), občas komentuju své údery sprostými slovy (ale ve společnosti hezké ženy bych se možná udržel😀)
- plusy:......žádné mě nenapadají:D......snad jenom, že s mým též vysokým HI budeme mít vysoký odpočet a mohli bychom být černými koňmi celé soutěže:).
 
Taky nemám zatím nikoho do dvojice, takže se ozývám:)......ALE:
- mínusy: věk;), jsem zvyklej být na bedně:D:D (s @jumbodedek 2. a 3 místo), občas komentuju své údery sprostými slovy (ale ve společnosti hezké ženy bych se možná udržel😀)
- plusy:......žádné mě nenapadají:D......snad jenom, že s mým též vysokým HI budeme mít vysoký odpočet a mohli bychom být černými koňmi celé soutěže:).
Aha.....tak jsem až druhej:(
 
Uvažovala jsem, že s tam budu jen flákat, ale s tebou bych šla. Jestli tedy moji nekonsistentni hru sneseš...
Ahoj, jak jsi nahlásila, že nechceš jít soutěžně, tak s tím zatím tak počítáme, máme jednoho hráče navíc proti posledně zveřejněnému seznamu
 
EDIT 11.04. 17:56

Seznam volných hráčů, kteří se dosud neidentifikovali do dvojice (nebo jsem to nepochopil), a dvojice, které se rozpadly, jako ta náčelníkova:
Tak se rozepište. Týnko, jestli Ti můžu radit, vezmi si Theodora (jmenuje se Jiří). Je klidný, vtipný (koneckonců je to můj kamarád), a trénuje .... A jeho socializace v téhle partě (pokud vím, tak se zná jen s @DzejBee) z rukou náčelnice je žádoucí ...
 
Upraveno:
@Sauron: Já hraju samozřejmě s @HonzaS ! Takže my dvojice jsme. :) Letos zvítězíme!

Btw.
Je klidný, vtipný (koneckonců je to můj kamarád), a trénuje .... A jeho socializace v téhle partě (pokud vím, tak se zná jen s @DzejBee) z rukou náčelnice je žádoucí ...

Ty už jako rozvodovej právník nemáš do čeho píchnout? :p
 
Upraveno:
@Sauron: Já hraju samozřejmě s @HonzaS ! Takže my dvojice jsme. :) Letos zvítězíme!

Btw.


Ty už jako rozvodovej právník nemáš do čeho píchnout? :p
Mám přítelkyni ..... poté, co jsem se v únoru rozvedl, ... ale ... ted jsi nejsem jistý, na jaký píchnutí se přesně ptáš?
 
Kdo chce vyhlášeného cholerika 🤣🤣🤣, snažícího se řídit heslem "nervi to", takže to dost často letí do...pryč
 
Kdo chce vyhlášeného cholerika 🤣🤣🤣, snažícího se řídit heslem "nervi to", takže to dost často letí do...pryč
Pokud mne @kristyna odmítne, klidně si s tebou zahraju.........tuším, že v posledním Requocupu na Konopišti nám to celkem (ve fourballech?) šlo:)
 
Seznam volných hráčů, kteří se dosud neidentifikovali do dvojice (nebo jsem to nepochopil), a dvojice, které se rozpadly, jako ta náčelníkova:
Tak se rozepište. Týnko, jestli Ti můžu radit, vezmi si Theodora (jmenuje se Jiří). Je klidný, vtipný (koneckonců je to můj kamarád), a trénuje .... A jeho socializace v téhle partě (pokud vím, tak se zná jen s @DzejBee) z rukou náčelnice je žádoucí ...
Prosím pěkně, já čekal až pan Fousek zadá instrukce na dvojice. A jak koukám, tak jsem zaspal :confused:
Prosím zaregistrovat dvojici- @jumbodedek + @Dalibor7 -název dvojice BRŇÁCI
Předem děkuji soutěžnímu výboru za registraci naší dvojice

Peťulka Šulců alias @jumbodedek ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom