Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2nd 19. jamka Championship Open 2023 (18.5. - 21.5.2023 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-23, 19-05-23, 20-05-23, 21-05-23

Stav
Uzamčeno.
Mohli bysme dát na rozehrání žetonky:)........jestli je teda někdo přiveze

Jj, od @DzejBee -ho vezu 2x pro @RobertSlajs a 2x pro @Sauron. Tak jim je můžeme zajet. Vezu teda ještě jeden Chip-In pro @PFP - akorát nevím, k čemu mu bude, asi si ho chce někde vystavit.... :p

IMG_3578.jpeg
 
Jj, od @DzejBee -ho vezu 2x pro @RobertSlajs a 2x pro @Sauron. Tak jim je můžeme zajet. Vezu teda ještě jeden Chip-In pro @PFP - akorát nevím, k čemu mu bude, asi si ho chce někde vystavit.... :p

Zobrazit přílohu 35857
Bude mu sloužit na vylepšení originální sady o chybějící kladný žeton, který se nedal ničím nahradit a byla to škoda neodměnit chip-in. K tomu mu bude, žádná výstavka ani nástěnka ...;)
 
Ahoj, mám dotaz k pravidlům nedělní části, viz
NeděleFOURBALL (pouze “best” na jamce, bez dalších doprovodných “vylepšení”, Fourball )
Prosím o dovysvětlení.

Best na jamce znamená hru na rány? (STB ne?) Výpočet HCP je jen pro odečet od ran?

Při výpočtu HCP se tedy jedná o STB společné. Tedy jedno společné HCP číslo. Ve výsledku se tedy započítá nejmenší počet ran?
Takže se mám snažit dát co nejmenší počet ran na jamku, pak vyhodnotíme se spoluhráčem, kdo jich dal míň, to zapíšeme a při konečném vyhodnocení se zapíšou body už viz rozebrané vyhodnocení:

Každý den bude vyhlášen DENNÍ VÍTĚZ s nejnižším výsledkem po odpočtu🥇
  • bude spočítáno následovně = “počet ran dvojice v daném formátu hry” mínus “společný HCP dvojice”
  • v teoretickém případě rovnosti rozhodne menší brutto výsledek dvojice na 2.devítce (bez odpočtu), poté na posledních 3 jamkách a případně na poslední jamce
A lepší skóre si zapíšeme do společné skórkarty hned tu jamku, nebo si jedu po svým, píšu skóre do své skórkarty a až na konci v klubovně si se spoluhráčem sednu a zapíšeme do nové skórky to lepší skóre z nás dvou?

Prostě celé tři dny hrajeme jakoby s jedním společným HCP a prakticky hrajeme na rány (jen na konci dostaneme body)?

Já tyhle formáty hry neznám, neviděla jsem je. A ráda bych to měla předem ujasněné, protože jak je vidět, tak nemám.

Confused Rooster Teeth GIF by Achievement Hunter


A další dotaz k zítřku: Mohu hrát z červených odpališť jako první? Byť ženy obvykle hrají jako druhé? Při texasu je volitelné, kdo odehraje první, ale ráda bych to měla vyřešené předem, a na hřišti náhodou nezjistila, že mě jako ženy se toto pravidlo najednou týkat nebude.

Díky
Terka
 
Ahoj, mám dotaz k pravidlům nedělní části, viz

Prosím o dovysvětlení.

Best na jamce znamená hru na rány? (STB ne?) Výpočet HCP je jen pro odečet od ran? ANO (na STB a svůj vlastní HI o tomto víkendu zapomeneme)

Při výpočtu HCP se tedy jedná o STB společné. Tedy jedno společné HCP číslo. Ve výsledku se tedy započítá nejmenší počet ran?
Takže se mám snažit dát co nejmenší počet ran na jamku, pak vyhodnotíme se spoluhráčem, kdo jich dal míň, to zapíšeme a při konečném vyhodnocení se zapíšou body už viz rozebrané vyhodnocení: Ano

A lepší skóre si zapíšeme do společné skórkarty hned tu jamku,
nebo si jedu po svým, píšu skóre do své skórkarty a až na konci v klubovně si se spoluhráčem sednu a zapíšeme do nové skórky to lepší skóre z nás dvou? To jedno důležité jediné číslo = výsledné skóre na jamce Vám zapíše druhá dvojice ve flightu do Vaší skorekarty.

Prostě celé tři dny hrajeme jakoby s jedním společným HCP a prakticky hrajeme na rány (jen na konci dostaneme body)? Ano, dvojice bude o tomto víkendu "jedno tělo, jedna duše"). Žádné body, jen pořadí na základě výpočtu počtu ran dvojice v daném dni po odpočtu.

Já tyhle formáty hry neznám, neviděla jsem je. A ráda bych to měla předem ujasněné, protože jak je vidět, tak nemám.

A další dotaz k zítřku: Mohu hrát z červených odpališť jako první? Byť ženy obvykle hrají jako druhé? Při texasu je volitelné, kdo odehraje první, ale ráda bych to měla vyřešené předem, a na hřišti náhodou nezjistila, že mě jako ženy se toto pravidlo najednou týkat nebude. ANO, můžete se dohodnout, kdo bude hrát první bez ohledu na pohlaví a odpaliště. Ale o to budete muset být mezi jamkama rychlejší v přesunech, abyste stíhali tempo.;)

Díky
Terka
Dobré dotazy, odpovědi výše.

Na sobotní a nedělní formáty bude čas na případné dovysvětlení mezi ukončením hry a vyhlášením vítěze dne (+ než první z nás přestanou vnímat jakékoli vnější podněty....). Takže pokud má kdokoliv pochybnost nebo dotaz k pátku, tak pošlete dotazy ....

@Tereza Harmatová , zítra to v klidu pořešíme spolu, máme na to cca 4 a půl hodiny ve společném flightu.

"Už tam budem?" a pro některé "Jak tam je?"
 
tak jsem na místě právě jsem dorazil na pokoj a hned vám na noťasu píši informace. Je tu teda hodně lidí a jsou tu i nějaké změny. Až se vybalím, tak půjdu do restaurace , kde na vás počkám. Je tu zima jako sviňa, tak je terasa asi zavřená. Honem ať už jste tady a mě není smutno :D:D
 
Dobré dotazy, odpovědi výše.

Na sobotní a nedělní formáty bude čas na případné dovysvětlení mezi ukončením hry a vyhlášením vítěze dne (+ než první z nás přestanou vnímat jakékoli vnější podněty....). Takže pokud má kdokoliv pochybnost nebo dotaz k pátku, tak pošlete dotazy ....

@Tereza Harmatová , zítra to v klidu pořešíme spolu, máme na to cca 4 a půl hodiny ve společném flightu.

"Už tam budem?" a pro některé "Jak tam je?"
Děkuju. Bylo mi to celkem už jasnější, jen jsem během dne narazila na další otázky. :-D Sepíšu je tady, když to budu vědět tady - ne hned, nebo právě zítra na místě, tak to bude fajn.

1. Jak hrát míč, když jeden je daleko a druhý hodně blízko? Tohle je celkem dost pravděpodobná situace u mě a u Petra, že jeden z nás dvou to tak odpálí z týčka. To znamená, že kdyby Petr odpálil první ránu někam do kelu daleko, že to není vidět až kam, třeba plácnu 180 metrů, ale mně by se ta rána nepovedla a dala bych driverem třeba jen 100 metrů, tak když přijdeme k mému míči, ale druhý stále nevidíme, co pak? Máme to hrát podobně jako provizi? Tedy dokud ten další míč nenajdu, nebo se v tu chvíli máme rozhodnout, zda tu krátkou ránu použijeme i za cenu toho, že ten míč daleko třeba nenajdeme? Nebo míč necháme ležet a utíkáme hledat míč vepředu a když ho nenajdeme, tak se vracíme, nebo první krátký míč vezmeme do ruky a jdeme k tomu míči daleko a když ho nenajdeme, tak se vrátime zhruba na pozici prvního míče, dropneme a tam pálíme? Když tipnu, že ideál je v tu chvíli jít hledat jeden z nás ten míč daleko a když ho nenajde, tak ten jeden zůstane u kratšího míče, aby se nezdržovalo a odpálí ho, nebo ho naopak zvedne, když se nalezne ten míč daleko.

2. Je možné hrát provize? Kdybych si nebyla jistá, jestli najdu první míč já, nebo Petr? Oba? :-D

3. Jak je to u tohoto formátu zítra s časem? Oproti ostatním máme vyšší HCP, ale zdá se mi, že tento formát hry bude časově delší, než běžná i turnajová hra. Abych věděla, jak moc se mám stresovat s časem a honěním. :-D Viz turnaj s @jumbodedek v Ústí, kde jsem vyrazila "trochu" rychle. 😃
 
Už balím a po práci s @PFP dorazime. Pavle díky. Zobrazit přílohu 35861
Úkol moje @kristyna splnen! S "prézou" do tří do rána, státnické téma s mladým @Jerry . Chtěl jsem jít spát v deset, ale likviduji takticky soupeře. Dneska Texas - @HonzaS musí přivést formu! Žádnou flašku pro vítěze jako loni nevozit, mají džbánky! Uf. Teda Stop! ;)
 
Upraveno:
Tak, posledních pár informací:

1) Hřiště je velmi přátelsky upraveno, jen greeny jsou trochu slabší – pro všechny stejně.
2) Kombinace devítek se kvůli údržbě může změnit, dozvíme se před obědem
3) Byla tu velká akce SŽDC, hotel narvaný až k prasknutí, odjeli dnes. To znamená, že NĚKTEŘÍ SE BUDOU MOCI UBYTOVAT AŽ PO HŘE, neb v 13:00 nemohou být všechny pokoje připraveny. Recepce jede furt, a zatím vše celkem klape.
4) Koláčový bar je MEZI DEVÍTKAMI, takže po 1. devítce šup na kafe a koláč, v restauraci v rohu nalevo od baru (jako loni).
5) Pro hole máme garáž č. 11, abychom se vešli, je třeba sundat bagy z vozíků.

Těšíte se?
 
Ano, moc se těším na příjezd sympatických, milých a krásných lidí, kteří rozšíří partičku alkoholiků převlečených za golfisty :D:D:D

HEJBNĚTE SI ;););)
 
To je výzva? 🤔 Já jsem vás varoval :p:p:p
Ale to bude jako vždycky, včera přepálili start a teď budou až do neděle jako beránci 🐏🐏🐏
Doufám, že ty bubny vezeš sebou. ;);)
 
Tak, posledních pár informací:


5) Pro hole máme garáž č. 11, abychom se vešli, je třeba sundat bagy z vozíků.

Těšíte se?
Ideální info pro zloděje.... těší se :rolleyes:

Užijte si to!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom