Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VII. 15. - 17.9.2023 + Alfrédov nebo Dýšina

V kalendáři akcí 19.jamky: 15-09-23, 16-09-23, 17-09-23

V sobotu 16.9.


  • Hlasovalo
    11
Stav
Uzamčeno.
Pěkné středeční odpoledne,

sumarizace základního programu v bodech:
  • V pátek si přijeďte kdy chcete, dělejte si co chcete, jezte kdy chcete
  • V sobotu snídaně od 7:00, odjezd busem (250 Kč hotově řidiči do ruky) na Dýšinou od hotelu v 8:00, hra (1 500 Kč hotově nebo kartou) od 9:30 - startovku uděláme s @requo v pátek večer po diskuzi s vámi
    • Návrat ihned po dohrání, rychlá sprcha a raut s vyhlášením v 17:30 v Hořehledech
    • Po rautu volná zábava, možnost pokerového turnájku pod vedením @Kenny
  • V neděli turnaj na 9 jamek od 9:30, přihlášení a startovka v sobotu večer s @requo
Dotazy ideálně žádné a pokud nějaké, tak prosím doporučeným psaním na adresu pražské kanceláře. Díky a těším se na vás!
 
Upraveno:
Ještě cca 30 hodin... sakra. :(( Btw. je tu někdo, kdo si v souvislosti s touto akcí pamatuje na pojem "mlíčenka"? :)
 
Pěkné středeční odpoledne,

sumarizace základního programu v bodech:
  • V pátek si přijeďte kdy chcete, dělejte si co chcete, jezte kdy chcete
  • V sobotu snídaně od 7:00, odjezd busem (250 Kč hotově řidiči do ruky) na Dýšinou od hotelu v 8:00, hra (1 500 Kčhotově nebo kartou) od 9:30 - startovku uděláme s @requo v pátek večer po diskuzi s vámi
    • Návrat ihned po dohrání, rychlá sprcha a raut s vyhlášením v 17:30 v Hořehledech
    • Po rautu volná zábava, možnost pokerového turnájku pod vedením @Kenny
  • V neděli turnaj na 9 jamek od 9:30, přihlášení a startovka v sobotu večer s @requo
Dotazy ideálně žádné a pokud nějaké, tak prosím doporučeným psaním na adresu pražské kanceláře. Díky a těším se na vás!
Poker muzem dat klidne i v patek :)
Coz me napada, je mozno pouzit v Dysine buggy?
 
Poker muzem dat klidne i v patek :)
Coz me napada, je mozno pouzit v Dysine buggy?
Já osobně plánuji svých 300 Kč prohrát až v sobotu, v pátek se budu družit se všemi, co si se mnou budou chtít povídat = budu sám usrkávat neperlivou vodu v rohu.

Ptáš-li se z provozního hlediska, tak netuším, to je dotaz spíše na recepci. Ptáš-li se z turnajového pohledu, buginy jsou povoleny...
 
Dopravní info - pokud by někoho napadlo jet do Hořehled po dálnici až do Plzně a pak se vracet, nedělejte to. Průjezd Nezvěsticemi je rozkopaný a zůstanete tam hodinu!
 
No, každopádně aby to nezapadlo. Mlíčenky - je naprosto nezbytné pro pohodový večer do každé klíčenky narvat papírek od cukru. Je to takový milý, hezký zvyk. :-D
 
No, každopádně aby to nezapadlo. Mlíčenky - je naprosto nezbytné pro pohodový večer do každé klíčenky narvat papírek od cukru. Je to takový milý, hezký zvyk. :-D
Já tedy tuto záležitost slyšel jen vzdáleně, mohl by jsi večer provést instruktáž, o co skutečně jde?

Jinak má každý jen domněnky a nemuselo by to dobře dopadnout😢😢😢
 
Tak už sem tady .... a nikde nikdo.;)
 
My s @kristyna pokud se mi to podaří utéct z práce, až tak nejdřív ve 4. :( Tak pošli alespoň nějakou fotku... A běž obhlédnout hřiště. Máš jedinečnou šanci, zahrát dobré skóre díky "neznalosti" hřiště! Věř mi, pak to bude s každou hrou už jenom horší a horší. :p
 
Tak už sem tady .... a nikde nikdo.;)
Nekecej...vyhlížím už od rozednění na green 7. jamky, aby mi neunikl žádný nas*aný výraz a zatím nic:)
 
Já tedy tuto záležitost slyšel jen vzdáleně, mohl by jsi večer provést instruktáž, o co skutečně jde?

Jinak má každý jen domněnky a nemuselo by to dobře dopadnout😢😢😢
Asi na víkend přesypu cukr do mističek a budete mít utrum!
 
Asi na víkend přesypu cukr do mističek a budete mít utrum!
Počkej, počkej, já myslel, že to byl nějaký příběh @requo to by ta instruktáž měla být.
Ale pokud se to dotýká hlavně tebe, pak samozřejmě nic nechci vědět (nevybral jsem tolik peněz na ubytování :D:D:D:D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom