Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech IV. 18. - 20.9.2020 - PROBĚHLO

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-09-20, 19-09-20, 20-09-20

Fajn den🙂
IMG-20200919-WA0005.jpg
 
Přátelé, kamarádi, bylo to opět skvělé! Děkuji vám za natažené břišáky od smíchu, uťapané nohy od golfu, lehce bolavou hlavu z pokeru a především za výbornou náladu a atmosféru, kterou jste do Hořehled opět přivezli. Ať vám virus políbí prdel a za rok nejpozději nazahranou!
 
Opět i letos, jako každý rok, moc dekuji Martinovi za suprovy víkend, fajn obsluhu na recepci, výborné jidlo od kuchaře atd... Stává se z toho tradice a jsem rad že se toho mohu účastnit a doufám že ještě dlouho účastnit budu. Takže zase za rok zdar.
 
Tak tady je přesně vidět, proč Michal nehrál dle svých představ. Proste a jednoduše podcenil přípravu 😂 viď @requo, my ostatní ladili formu do poslední chvíle ⛳🏌️‍♂️
Tak jako určitě, obávám se však, že já jí vyladil přespříliš, důsledkem toho byl totální propad v turnaji :cry:
 
Dovolil bych si připojit se k poděkování za úžasný víkend, jak tedy @mkopcak za přípravu hřiště , tak i @requo a @Marklar za organizaci, jsem moc rád, že jsem dorazil a poznal spoustu nových tváří a mohl si to tak krásně užít. neskutečně jsem se celý víkend bavil a strašně jsem si odpočinul.
DĚKUJI 🎉🎉🎉
 
Jako nováček na této akci mohu říct, že to nemělo chybu........počasím, jídlem a ubytováním počínaje a seznámením se se spoustou nových fajn lidí konče :) :up: . Navíc mě mile překvapilo i hřiště svojí kvalitou (hlavně supr greeny) a různorodostí jamek........a ještě mi to na něm - až na výjimky - na mé poměry docela šlo. Takže co víc si přát.......
 
Bylo to skvělý bylo to supr nemělo to chybu krása střídala nádheru. A teď ty negativa. za 1 zničil jsem si driver za druhé neměl jsem hotovost a bankomat nejbližší byl cca 12 km daleko v jiné vsi za třetí myslel jsem že ten golf aspoň trošku umím .... NEUMIM a jedna poslední věc prohrál jsem v pokeru ... ALE jak říkám bylo to uuuuplně šecko supr :) 😁 edit dnes jsem dostal zelenou kartu která mi asi je k prdu ale děkuji XD.
 
Upraveno:
čéče tak mě napadlo dne 5.10 - 9.10 je hra na těchto hřištích zdarma jedná se o tyto hřiště golf resort Jezera Ostrožská nová ves,,, kdo příjde?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom