Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VII. 15. - 17.9.2023 + Alfrédov nebo Dýšina

V kalendáři akcí 19.jamky: 15-09-23, 16-09-23, 17-09-23

V sobotu 16.9.


  • Hlasovalo
    11
Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
# - akce Hořehledy.png

19.jamka v Hořehledech 2023 - VII. ročník + Alfrédov nebo Dýšina
Předchozí ročníky:
2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022

Kdy? víkend 15. - 17.9.2023
Kam? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu společně hra/turnaj 18j Alfrédov nebo 18j. Dýšina
  • v neděli turnaj Hořehledy - turnaj na 9 jamek
  • relax :)
Cena za 2 noci (pá - ne): 2.700,- Kč/os - 2 osoby na pokoji (cena za singl - 2.900,- Kč), (3 osoby na pokoji: 2.500 Kč/os).
  • neomezené fee pá - ne v Hořehledech
  • 80 míčků (4 žetony) na driving v Hořehledech
  • v sobotu společně hra/turnaj 18j Alfrédov (+890,-/os) nebo 18j. Dýšina (+1.500,-/os) (dle ankety) + sváča (voda, suška, ovoce) 🏌️‍♂️
  • turnaj navíc pro ty, co budou chtít/moct - Hořehledy na 1x9 jamek v neděli ⛳
  • ubytování pá - ne ve dvou/vícelůžkovém pokoji (2 noci)
  • večeře v sobotu formou společného rautu 😋🥓🍗
  • snídaně v sobotu a neděli formou švédského stolu
Cena za 1 noc (so - ne): 1.850,- Kč/os - 2 osoby na pokoji (cena za singl - 2.000,- Kč)
  • neomezené fee so - ne v Hořehledech
  • 80 míčků (4 žetony) na driving v Hořehledech
  • v sobotu společně hra/turnaj 18j Alfrédov (+890,-/os) nebo 18j. Dýšina (+1.500,-/os) (dle ankety) + sváča (voda, suška, ovoce) 🏌️‍♂️
  • turnaj navíc pro ty, co budou chtít/moct - Hořehledy na 1x9 jamek v neděli ⛳
  • ubytování so - ne ve dvou/vícelůžkovém pokoji (1 noc) + sváča (voda, suška, ovoce)
  • večeře v sobotu formou společného rautu 😋🥓🍗
  • snídaně v neděli formou švédského stolu
Cena jen za turnaj (so):
  • v sobotu společně hra/turnaj 18j Alfrédov (+890,-/os) nebo 18j. Dýšina (+1.500,-/os) (hřiště bude vybráno dle ankety) - dle ankety k 21.8. byla vybrána Dýšina (8:1)! Rozhodnuto. Díky všem hlasujícím!
Cena za turnaj (ne): 650 Kč/os - Hořehledy (pro nečleny Hoře)
  • 1x9 jamek - na rány STB - brutto+netto + sváča (voda, suška, ovoce)
---
Společné body:
  • cena za pobyt je stejná pro všechny - jak pro golfistu/negolfistu, tak i pro děti nad 3 roky (nečleny Hořehled)
  • TURNAJ V SO 17.9.2022 (na rány STB) - start předpokládáme postupný, přesný čas a vybrané hřiště bude upřesněno do konce prázdnin
  • TURNAJ V NE 18.9.2022 (1x9 jamek - na rány STB - brutto+netto) - od 10:00 start předpokládáme postupný (pro zájemce)
  • v případě, že jste členem Hořehled a jste z Jamky - kontaktujte pro více info k Vaší ceně individuálně @mkopcak pomocí soukromé zprávy (zaslat mail, mobil a členské číslo), stejně tak, pokud vás bude na pokoji víc, než 2... případně když si věříte, že to u Martina ukecáte.
  • obědy a páteční večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak kdo a hlavně KDY chce)
  • více info o hře a turnaji plus rezervace teetime atp později
  • @mkopcak: Hromadnou dopravu busem z Hořehled a zpět jsem schopen zajistit za cca 5 000 Kč, což zhruba vychází na 250 Kč/ os. Což za to dle mého stojí, nebudeme mít žádné starosti a ještě vám u toho udělám rumovou stevardku po cestě:-D
  • Platba za turnaj je možná hotově i kartou, autobus prosím v hotovosti
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice...). Aby nabídka platila, musí se přihlásit alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! A napište variantu (od pátku, od soboty, jen turnaj).


---
Přihlášení členové 19.jamky (mají zájem):

Pá-Ne:


So - turnaj (Dýšina nebo Alfredov)

Ne - jen turnaj v Hoře:
 
Upraveno:
Takže ještě jednou sorry za pozdní zveřejnění, majne chubec. :p

S @mkopcak jsme přemýšleli, jak to letos obzvláštnit a napadla nás právě doprovodná hra na jednom z vedlejších resortů, v sobotu. Pár nonalkoholiků bude dělat řidiče, případně budeme tahat slánku. Preferujeme především pobyt, ale turnaje v sobotu (Alfrédov nebo Dýšina) je možno se účastnit i samostatně.

Tak @jumbodedek, šup, šup! :) Přihlásit se!
 
Takže ještě jednou sorry za pozdní zveřejnění, majne chubec. :p

S @mkopcak jsme přemýšleli, jak to letos obzvláštnit a napadla nás právě doprovodná hra na jednom z vedlejších resortů, v sobotu. Pár nonalkoholiků bude dělat řidiče, případně budeme tahat slánku. Preferujeme především pobyt, ale turnaje v sobotu (Alfrédov nebo Dýšina) je možno se účastnit i samostatně.

Tak @jumbodedek, šup, šup! :) Přihlásit se!
Ještě bych tedy mohl zkusit poptat dopravu, co by nás to stálo hromadně:-D
 
Ještě bych tedy mohl zkusit poptat dopravu, co by nás to stálo hromadně:-D

Možná to bude bezpečnější. Já bych tedy mohl poprosit, aby to odřídila za mě @kristyna - ale to bych se zdržel na baru raději až do rána. :)) Jo a tím oranžovým dodávkovým vehiklem z roku dinosaurus plus minus sto let, co máš za barákem, se bojim taky!
 
Upraveno:
Možná to bude bezpečnější. Já bych tedy mohl poprosit, aby to odřídila za mě @kristyna - ale to bych se zdržel na baru raději až do rána. :)) Jo a tím oranžovým dodávkovým vehiklem z roku dinosaurus plus minus sto let, co máš za barákem, se bojim taky!
Tak půjdeš pěšky:-D
 
Hromadnou dopravu busem z Hořehled a zpět jsem schopen zajistit za cca 5 000 Kč, což zhruba vychází na 250 Kč/ os. Což za to dle mého stojí, nebudeme mít žádné starosti a ještě vám u toho udělám rumovou stevardku po cestě:-D
 
Ha!
Odpadla rodinna akce, takze se hlasim!

Drinkteam!
Kenny + Dave (jeste to nevi, ale pojede :)
2 noci
2 osoby na pokoji
 
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice...). Aby nabídka platila, musí se najít do konce června alespoň 10 účastníků celkem
Nacelniku, nevadi ze jsou tam pesunk a koleje?
Teda, ze cerven uz byl?
 
Hromadnou dopravu busem z Hořehled a zpět jsem schopen zajistit za cca 5 000 Kč, což zhruba vychází na 250 Kč/ os. Což za to dle mého stojí, nebudeme mít žádné starosti a ještě vám u toho udělám rumovou stevardku po cestě:-D

Super, beru! I tu stevardku! :) Doplněno do nástěnky. :up:

Nacelniku, nevadi ze jsou tam pesunk a koleje?
Teda, ze cerven uz byl?

Jsem se @mkopcak vsázel, kdo najde nějakou chybu jako první, tebe jsem netipoval! Dobře ty! :)
Přidal jsem Tebe a Davea mezi účastníky. Super!
 
Ha!
Odpadla rodinna akce, takze se hlasim!

Drinkteam!
Kenny + Dave (jeste to nevi, ale pojede :)
2 noci
2 osoby na pokoji
Oddělená lůžka nebo se chcete tulit?:)
 
@mkopcak mam brat kufr a platno na poker? Mam pocit, ze jsem to zahlidl nekde ve starsich fotkach?
 
No to je dost náčelníku, že jsi našel chvilku času, ve svém nabytém itineráři a vypsal tu víkend, na který čekám celý rok ;)
Prosím hlásím se od pátku večera do neděle s turnajem v sobotu a turnajem v neděli.
Preferuji Dýšinu, protože jsem tam ještě nehrál. Bude vás tam hodně na to, kdybych tam zkolaboval po fyzické stránce :D
Pokud to bude možné pane Králi z Hořehledského království @mkopcak preferuji singl pokojíček :)
Děkuji za projevenou ochotu.
Peťulka
 
@mkopcak mam brat kufr a platno na poker? Mam pocit, ze jsem to zahlidl nekde ve starsich fotkach?
A budes delat i krupiera? Protoze v minulosti prave jezdil jeden, co to umel. Ja jsem laik, takze si na to uplne netroufam. Byt platno i kufr mam…A zahral vych si rad!
 
Sauron jede pátek až neděle full time, chce bydlet sólo, a hřiště je mu jedno, protože
  • Dýšinu vždycky zkurví už na 1. jamce ranou z bunkru do outu pod drivingem, páč to trefí čistě, a
  • Alfrédov mu přijde jako méně sourodá kombinace devítek, ale dlouho tam nehrál.
 
Já se přihlašuju na Pa - Ne, singl pokoj.......a z hřišť preferuju Dýšinu, kde jsem ještě nehrál.
 
@Sauron, @ligi: Super, mám vás na nástěnce. :)

Skoro bych tipnul, že to už na tuty budę dylina, pokud nenastane nějaká KAAAAAMPAAAAN pro Alfredov. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom