Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
6846


19.jamka v Hořehledech 2019 - III.ročník
Předchozí ročníky:
2017, 2018

Kdy? víkend 20. - 22.9.2019
Kam? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu turnájek 19.jamky
  • relax :)
Cena za 2 noci (pá - ne): 2.250,- Kč/os
  • neomezené fee pá - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování pá - ne ve dvoulůžkovém pokoji (2 noci)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v sobotu a neděli formou švédského stolu
Cena za 1 noc (so - ne): 1.550,- Kč/os
  • neomezené fee so - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování so - ne ve dvoulůžkovém pokoji (1 noc)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v neděli formou švédského stolu
Cena za turnaj (so): 650 Kč/os
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
---
Společné body:
  • cena za pobyt je stejná pro všechny - jak pro golfistu/negolfistu, tak i pro děti nad 3 roky (nečleny Hořehled)
  • TURNAJ V SO 21.9.2019 (2x9 jamek - TEXAS) - od 10:00 start předpokládáme postupný, pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi - nečleni z Hořehled) za 650 Kč,
  • TURNAJ V NE 22.9.2019 (1x9 jamek - na rány STB - brutto+netto) - od 10:00 start předpokládáme postupný (pro zájemce)
  • v případě, že jste členem Hořehled a jste z Jamky - kontaktujte pro více info k Vaší ceně individuálně @mkopcak pomocí soukromé zprávy (zaslat mail, mobil a členské číslo),
  • obědy a páteční večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak kdo a hlavně KDY chce)
  • info o hře a turnaji plus rezervace teetime atp později, plánovaný je klasický společenský turnaj...
  • přihlásit se je třeba tady do vlákna do konce června + účast na turnaji a preferovaný formát (Klasický STB nebo TEXAS nebo Je mi to jedno)
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice...). Aby nabídka platila, musí se najít alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! A napište variantu (od pátku, od soboty, jen turnaj).


6843 6834 6835 6842 6836 6837 6838 6839 6840 6841


---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem):

Pá - Ne:




TEXAS DVOJIC v SOBOTU 21.9.2019
---------------------------------------------------

  • pravidla texasu pro náš turnaj:
    • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
    • výpočet: pro výpočet se sčítá aktuální hrací HCP obou hráčů a následně se vydělí 2/3, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HCP 37 a výše se využije pro výpočet jejich hracího HCP hodnota 36.
CENY A VYHLÁŠENÍ: Vyhlásíme první tři dvojice, dostanou malé pohárky a ceny - co si přineseme. Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné a nebo nevyužité golfové!

Prosím všechny zúčastněné, aby mi nahlásili sem do vlákna dvojice, kdo s kým půjde.

Původní zájemci o turnaj v sobotu:

@requo, @kristyna, @Dana, @Jerry, @mirous007, @HonzaS, @MartinaX, @macdav, @Marklar, @doktordee, @ver.svobo, @honza62 + honza, @Paudr, @Vojtys_1, @DzejBee @Dasa, @Pitching, @Tomáš Kloud, @RobertSlajs

Nahlášené dvojice:
Tabulka výsledků pro TEXAS: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fe1DMJC92fxu02-mIaOiEN8xKRqMImmWZsBwmLGX0Q0/edit#gid=0
 
Upraveno:
Já se hlásím na dvě noci, formát turnaje je mi fuk.
My v té době (neděle) podle všeho budeme s klukama na DTSV v Lípě. :cry:

Čímž mne mrzí, že se této akce nezúčastním.
 
Upraveno:
Prozatím nás moc není. Takže připomínám... přihlásíte se na září na babí léto? Možná tedy ještě klasické léto, kdo ví, co příroda vymyslí. :)
 
Co by to bylo za akci kdyby na ní chyběl @HonzaS a @MartinaX. Texas jsme dlouho neměli, tak hlasuji pro něj.
Edit: samozřejmě na 2 noci, když už pojedeme takovou dálku
Tak mě tam taky napiš, načelníku na 2 noci. Preferuji klasiku, ale nebráním se ani libovolnému formátu :rolleyes:

Prima, počítám s Vámi. Byste mi normálně chyběli. :)
 
Sakrys, do 21.3. Takze uz bez sancen na prihlaseni?

nene, lze stále... ten termín smažu. Do kapacity hotelu, takže zatím se pořád vejde. :) Uzavřeme to koncem měsíce.
 
Počítáme s vámi, prima, později (začátkem července) se @mkopcak ozve s podrobnostmi... tentokrát zastupuje @kristyna -u organizačně on, když je to jeho, že jo. :)

To víš, tvoje křehká žena vám dá přílišnou volnost a budete dělat bejkárny. Navíc vím ty osobní speciality, který ona prostě tušit nemůže - např. že @doktordee potřebuje jednoznačně ten pokoj s nejmenší televizí a podlahou směrem z kopce od postele.
 
Sakrys, do 21.3. Takze uz bez sancen na prihlaseni?

Pokojů ještě pár mám, každopádně jsem je už pustil do prodeje, tzn. pokud někdo ještě touží po hořehledské pohostinosti, má stále možnost, ale musí rychle. Překvapuje mne, že velkohubci @Yahuu , @Trenér či @ati nejsou v účastnících...?!
 
Upraveno:
Tak jestli ještě teda můžu, hlásím se i s Honzou. Zítra potvrdím. Formát nám je jedno. Nemůžu si nechat ujít atmosféru, kterou jsem nasal na Bukach
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom