Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
2018 Hořehledy.jpg


19.jamka v Hořehledech 2018 - II.ročník

Kdy? víkend 18. - 20.5.2018
Kam? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu turnájek 19.jamky
  • relax :)
Cena za 2 noci (pá - ne): 2.250,- Kč/os
  • neomezené fee pá - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování pá - ne ve dvoulůžkovém pokoji (2 noci)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v sobotu a neděli formou švédského stolu
Cena za 1 noc (so - ne): 1.550,- Kč/os
  • neomezené fee so - ne
  • 80 míčků (4 žetony) na driving
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
  • ubytování so - ne ve dvoulůžkovém pokoji (1 noc)
  • večeře v sobotu formou společného rautu
  • snídaně v neděli formou švédského stolu
Cena za turnaj (so): 650 Kč/os
  • turnaj na 2x9 jamek v sobotu + sváča (voda, suška, ovoce)
---
Společné body:
  • cena je stejná jak pro golfistu/negolfistu tak pro členy/nečleny/reciprocity Hořehled a děti nad 3 roky
  • obědy a páteční večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak kdo a hlavně KDY chce)
  • info o hře a turnaji plus rezervace teetime atp později.
  • přihlásit se je třeba tady do vlákna do 28.2.
  • záloha v plné výši splatná do 15.3. (storno do 1.5.) - pokyny později
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice, skupiny). Aby nabídka platila, musí se najít alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! A napište variantu (od pátku, od soboty, jen turnaj).


IMG_3131.JPG 1252.jpg 1252-9.png IMG_3085.JPG 1252-11.png 1252-12.png 1252-13.png 1252-14.png 1252-15.png 1252-16.png


---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem):

Pá - Ne:

TURNAJ V SO (2x9 jamek) - od 10:00 start postupný, nahlaste se mi tu - (jméno, čgf číslo, hcp) pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi, známí) za 650 Kč, neubytování členové Hořehled z Jamky za 150Kč. Přihlášení:

  • @requo - Michal Šatal - 0891457, HCP 29,3 (ubytovaný)
  • @kristyna - Kristýna Šatalová - 0891464, HCP 54 (ubytovaný)
  • @raybit - Tomáš Pešťák, 1000275, hcp 34,1 (ubytovaný)
  • @macdav - MACHAČ David; 1641330; Golf Club Black Bridge; HCP:25,0 (ubytovaný)
  • @Francovka - František Řepa, 0651104, HCP 30,5 - Turnaj (ubytovaný)
  • @Jerry - Jaroslav Peca 0986351 HCP 19,8 (ubytovaný)
  • @Marcela - HCP 26,3 (ubytovaný)
  • @Marklar - Jiří Lhotka, 0106174, 18,6 (ubytovaný)
  • @HonzaS - Jan Šťastný 0720853 28,5 (ubytovaný)
  • @mirousek33 - Miroslav Černík, reg.číslo: 180-3438, hcp 36 (ubytovaný)
  • @MilanU - Milan Urbánek 0984883 , 15,6 (ubytovaný)
  • @marran - Martin Randáček 0986341 30,8 (ubytovaný)
  • @Pitching - Lukáš Nekola 0942016 24,9 (650,-)

Jóga - zájemci o jógu - aneb ne všichni musí furt hrát golf, možné termíny: Pátek 18:00 a neděle 10:00. Cena za osobu 100 Kč/hodina, musí se nás sejít pět, aby se konalo!

 
Upraveno:
Ach jo, zrovna tento inkriminovaný víkend mají naši kluci turnaj DTSV v sobotu! :cry:
 
My? My dva? [emoji57] ok. Tedy dorazím v sobotu. Prosím rezervaci So-Ne. Jestli dobře počítám tak je to 1 noc. To mi bude stačit.
Martine, prosím zařiď na sobotu o jednu servírku víc. @doktordee je zvyklej mít jednu sám pro sebe :rolleyes:
 
Já se prosím taky hlásím. Ještě to musí sice projít doma schvalovací komisí ale to by měla být snad jen formalita. V nejhorším přijdu s reciprocitou ve formě nabídky kvalitního sexu a bude to ... :D:D:D
 
Já dávám předběžný zájem. Ještě upřesním počet nocí.
 
Ach jo, zrovna tento inkriminovaný víkend mají naši kluci turnaj DTSV v sobotu! :cry:
Tak tam s nima pošli tatínka, s kým já budu bydlet???? :cry:
 
My? My dva? [emoji57] ok. Tedy dorazím v sobotu. Prosím rezervaci So-Ne. Jestli dobře počítám tak je to 1 noc. To mi bude stačit.
Martine, prosím zařiď na sobotu o jednu servírku víc. @doktordee je zvyklej mít jednu sám pro sebe :rolleyes:
Děkuji za ohleduplnost! V úterý ti nabídnu jako prvnímu [emoji6]
 
Tak tam s nima pošli tatínka, s kým já budu bydlet???? :cry:
A víš, že už mě to taky napadlo? Jen nevím...jedeme do Hořehled 4.-8. května s cyklisty, to znamená tam jet za týden znovu! Nevím, jestli se tam budu moci ještě ukázat.:eek: Já to doma nadhodím, co na to hlava rodiny. Třeba bude chtít jet taky a kluci budou muset buď turnaj vynechat (což je škoda, je to Hrádek a je to blízko) a nebo mě nechá jet samotnou. Uvidíme - dám vědět.
 
A víš, že už mě to taky napadlo? Jen nevím...jedeme do Hořehled 4.-8. května s cyklisty, to znamená tam jet za týden znovu! Nevím, jestli se tam budu moci ještě ukázat.:eek: Já to doma nadhodím, co na to hlava rodiny. Třeba bude chtít jet taky a kluci budou muset buď turnaj vynechat (což je škoda, je to Hrádek a je to blízko) a nebo mě nechá jet samotnou. Uvidíme - dám vědět.
4. a 8.5. není za týden ale za 14 dnů - to já jenom jako motivačně...:p
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom