Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 8.6.2024

V kalendáři akcí 19.jamky: 08-06-24

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
TURNAJ 19.JAMKY - GRABŠTEJN 2024 - OPEN

Kdy? Sobota 8.6.2024 od 9:00
Kam
? Grabštejn (https://www.gcg.cz/)
Pro koho? Pro všechny nadšené golfisty a golfistky nejenom z 19.jamky. 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • golfový turnaj na 18.j, vloženky Nearest a Longest, oběd a vyhlášení :)
Cena a propozice: viz propozice turnaje

Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=839484167 (přihlašování a přesné podmínky budou doplněny a otevřené později, dáme info)

Pár motivačních foto z dřívějších ročníků:

IMG_0987.jpegIMG_0994.jpegIMG_1003.jpegIMG_0992.jpegIMG_1002.jpegIMG_0988.jpeg

Těšíme se na společnou hru!
Pořadatelé: @requo, @Marklar a @HonzaS

---
PS: Kdo ví, že dorazí, pokud to půjde, přihlašte se tu do vlákna a hoďte si termín do kalendáře, ať víme, na koho můžeme narazit a zároveň vám pošleme pozvánku, až bude turnaj s podrobnými propozicemi na čgf pro ofiko přihlášení.


Předběžně přihlášeni: @requo, @HonzaS, @jumbodedek, @TP_79, @ligi, @Sauron
 
Upraveno:
Bohužel mám volný víkend 😕 To znamená, že určitě dorazím na tento sraz a turnaj :D
 
... koukám teď na první fotku. Normálně, kdybych Jumba neznal, tak bych se skoro i bál. :-D mně ten marketing nikdy moc nešel....

Takže pro všechny: zelená s beerem není podmínka vstupu na 1.tee ! :) Většinou.
 
Sice za měsíc, ale při volnějším víkendu jsem připravil poháry... Ano - jedná se o různé přebytky z turnajů z let minulých, které se buď nakonec nekonaly (covid), nebo v případě těch menších - kterých bylo více, než nakonec výherců. Tak je to pro letošek na Grabštejn taková barevně-rozverná směs. Protože vyhodit něco, jako neupotřebené, to se nedělá. Protože každý pohár chce mít svého spokojeného majitele, kterému chce dělat na poličce radost!

47ac5cfc-92be-4525-8df7-5d7df9d57224.jpeg
 
Upraveno:
Ahoj, zavazne se hlasit jeste nebudu, ale davam si do kalendare a mam aspon dalsi motivaci poradne zapracovat na rehabilitaci. Uz mi ten golf straaaaasne chybi 😰😰😰
Jsem na tom podobně, dva týdny po operaci a měsíc rehabilitací přede mnou. To bych si mohl taky dát jako motivaci zúčastnit se konečně turnaje 19.jamky. Výborný nápad. 👌🏻👍🏻🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom