Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 9.9.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-09-23

Stav
Uzamčeno.
A to je pravda ;););), ale myslím, že si nemáme úplně moc co vyčítat:p:p:p Teda teď mě trochu mrzí, že jsem minulý rok neodjel bez tebe, ale já jsem holt dobrák od přírody 😢😢😢

To určitě nemáme, jestli mě paměť neklame, tak oba dohromady jsme měli méně STB než @jumbodedek který to celé vyhrál 😅
 
To určitě nemáme, jestli mě paměť neklame, tak oba dohromady jsme měli méně STB než @jumbodedek který to celé vyhrál 😅
No, já bych raději taktně o minulé hře v ČL pomlčel, ať si nerozhodím na zítřek karmu.
 
To určitě nemáme, jestli mě paměť neklame, tak oba dohromady jsme měli méně STB než @jumbodedek který to celé vyhrál 😅
To jsem zahrál své nejlepší turnajové kolo kariéry. Letos se bát nemusíte. Hraji jako debílek. Když dám pod 100 ran, budu spokojen ;) I když člověk nikdy neví :D Třeba mi to zrovna půjde :cool:
 
Pozor na něj nosí smůlu, v životě jsem nezahrál tak špatně jako s Tomášem ve flajtu:p
Už jsem s ním párkrát hrála. Taky vidíš ten můj handicap...🤪
 
Hele, @requo , kdy bude startovka?

Dobrá otázka. Podklady ke startovce za lidi z Jamky jsem posílal na Českou Lipu paní Solfronkové a recepci v kopii v 14:32. V 18:07 mi přišla odpověď

"díky, přihlášky ukončeny – 39 přihlášených.

Jdeme sestavit startovku – vyvěsíme na ČGF."

---
Před chvílí jsem poslal stejny dotaz do České Lípy. Odpověď zatím nemám. Budu tam za chvíli volat. Jakmile zjistím, že je vyvěšeno, dám vědět. Já k tomu žádné přístupy nemám.
 
Upraveno:
@requo, to se tedy vůbec nepovedlo: @RomanL má jít 9:40 a já 10:20, přestože jsem upozorňoval, že přijedeme jedním autem.

Jde ho přehodit na 10:10 do trojflightu?
 
Mělo by být, podařilo se před chvílí spojit s recepcí... Mno, hlavně že je už zveřejněno. ;)

@PFP - ano, Roman přehozen... Snad se to za chvíli promítne ve startovce. V podkladech ode mne to bylo.

---
Startovní listina tu - drobné změny oproti včerejšku od @kristyna - muselo se to potkat s pranimi na recepci. No, většině z nás by měla být ke konci, zároveň kluci @Kounakov a kamarád v 9:40. Věřím že ok, po 9:30 to je.


---
Zítra všichni na viděnou, s kým se potkáme před hrou, tak pokecáme, s kým ne, tak po hře. :) Na místě bych měl být tak v 8:15, do hry jdu v 9:50, většina z vás později. Vemte si jen prosím všichni hodně pitiva a něco na hlavu, má být hrůzný vedro! :cool: A užijme si hru!
 
Upraveno:
Jak tu všichni chlapi chcete být "single", tak jsem vám zařídil, že zítra budou všechna žlutá odpaliště přesunuta na bílá. To jen, abyste věděli, do čeho s tím "single" jdete 🤭
 
Jak tu všichni chlapi chcete být "single", tak jsem vám zařídil, že zítra budou všechna žlutá odpaliště přesunuta na bílá. To jen, abyste věděli, do čeho s tím "single" jdete 🤭
Já nechci, mě stačí být pod 20 :D:D:D
 
Já nechci, mě stačí být pod 20 :D:D:D
Ty si nechceš zahrát 3PAR dlouhý 220m? 🤔🤭
 
Mé přání bylo vyslyšeno. Jdu v posledním flajtu. Všem, které neuvidím před hrou přeji hezkou hru a klidný průběh. Minimum stresu, pokojné a příjemné parťáky a parťačky ve flajtu. Hezkou hru ;)
 
Tak @TP_79 vám to pokazil a díky jeho nesouhlasu zůstanou žlutá odpaliště na svých místech 😡😂
 
Tak z toho byl dnes v Lípě moc krásný den:):up:.....flight, počasí, organizace, jídlo. A jen pro zajímavost:......pokud bychom to brali jako mistrovství registrovaných na 19.jamce, tak bedna v kategorii do 18 je 1. @macdav, 2. @requo 3. @Kounakov .......do 36 1. @ligi , 2. @RobertSlajs , 3. @TP_79 .........no a v poslední kategorii je samozřejmě mistryní @kristyna :up:
Njn.....dal jsem si cestou z Lípy u nás na fotbale několik plzniček a dostal jsem chuť se pochválit:):D
 
Bylo to super. Dík @requo, že jsi mě zase po delší době vytáhl na hřiště ;) 👍

No a pro ostatní….. Michal nám domluvil repete na 7.9.2024, tak šup s tím do kalendářů 😂 no a pro @ligi a @Marcela … když vás @Sauron donutil kvůli Kaskádě řešit ten kalendář pro příští rok a máte to už natrénované, tak šup další datum 😜
Super. A bude svačinka? ;):D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom