Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka - Hostivař 23.8.2022 - ZRUŠENO

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17

19.jamka Hostivař.2022.png


TURNAJ (SPOLHRA) 19.JAMKY - HOSTIVAŘ 2022 - ZRUŠENO

Od několika Jamkařů byla poptávaná možnost hry na celém "novém" Hostivaři. I dali jsme hlavy s @HonzaSonka (ředitel Hostivaře, reaguje sem tam na naše připomínky a dotazy i k hřišti v příslušném vlákně) dohromady a tady je pro Jamku nabídka - na malou spolhru/turnaj ještě před koncem prázdnin. Je jasné, že termín nebude vyhovovat všem a že to není dostatečně dopředu a nemusí to být ani pro každého výhodné, ale komu to vyjde a bude mít chuť, jít si společně zahrát v úterý v brzké odpoledne třebas i po dopolední práci na krásné Hostivařské hřiště (12j + 6j), je vítán. Jedná se především o formát spolhry, se záznamem výsledku (abychom se trochu snažili). Turnajově 12j. - jedna společná kategorie na STB, drobné ceny pro první tři umístěné v podobě golfových míčků, a v neposledni řadě bonus navíc následná hra na "nových" 6j v ceně.

Kdy? Úterý 23.8.2022 od 13:30 - ZRUŠENO
Kam
? Galerie Golf Hostivař (https://www.golfhostivar.cz/)
Pro koho? Pro nadšené golfisty a golfistky s HI alespoň 54 z 19.jamky 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Minimální počet účastníků: 12 (max 24) - flajty budou po 3
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • malý golfový turnaj na úpravu HI na 12j., jedna společná kategorie, ceny pro první tři v podobě trojice míčků plus nějaká drobnost
  • následná hra na 6j (bonus mimo turnaj)
  • + v případě zájmu mezi účastníky po vyhlášení v místní restauraci následná "afterparty" v místě nebo třeba i později v některé z blízkých osvěžoven podle nálady
Cena: 1.000 Kč / os - bez ohledu na členství (domácí a případné reciprocity, volné vouchery ke hře atp). Prostě jednoduše každý 1.000,-, bez výjimky. Platba individuálně na recepci. V ceně je vstup/hra na 12j. hřiště (turnaj, včetně turnajové administrativy) + 6j. hřiště (volná, neturnajová hra jen tak). V ceně není zahrnuto občerstvení (buď si kupme na místě, nebo každý vlastní zdroje) ani driving (nevyužijí všichni).

Přihlásit se: POUZE tady do vlákna - přihlášky pouze závazně nejpozději do SOBOTY 20.8 - napište i své číslo čgf (případně požadavek na flajt, půjdeme po trojicích)! Prosím, žádné možná, když mi to vyjde atp... Čím dříve, tím lépe. Pokud nás ve středu 17.8. nebude přihlášeno závazně minimálně 12, akce nebude pořádána a odblokujeme hřiště.

Finální startovní listina bude vyvěšena tu v 18:00 předchozího dne, tzn. v po 22.8. (zároveň i na čgf u turnaje)

Těším se na společnou hru!
Pořadatel: @requo

IMG_2192.JPEG IMG_2196.JPEG IMG_2202.JPEG IMG_2198.JPEG IMG_2200.JPEG IMG_2182.JPEG
 
Upraveno:
Zrovna v úterý chodím do práce 🤦‍♀️
 
Ano, já bohužel také. Ale pokud to klapne a najde se dost zájemců, rád na to využiju půl dne dovolené, není budu muset na nějakou nutnou pracovní pochůzku (uznávám, mám to jednodušší, jsem z Prahy) a pracovně v létě máme u nás "menší/klidnější" provoz. 👍

Tak snad. :)
 
Ano, já bohužel také. Ale pokud to klapne a najde se dost zájemců, rád na to využiju půl dne dovolené, není budu muset na nějakou nutnou pracovní pochůzku (uznávám, mám to jednodušší, jsem z Prahy) a pracovně v létě máme u nás "menší/klidnější" provoz. 👍

Tak snad. :)
Když já do ty práce chodím právě jen v pondělí a v úterý, dovolenou mám zbytek týdne 😁
 
Paráda! :up: Píšu si tě. Zatím je účast bídná, tak uvidíme, jestli se nás ještě pár najde.
Ve středu to rozhodnu, dám vědět!
 
Upraveno:
Turnaj v út. 23.8.2022 v Hostivaři pro nedostatečný minimální počet vážných zájemců je zrušen. :(
Tak snad někdy příště, při lepší konstelaci hvězd.:up:

---
Téma uzamčeno. Přesunuto do archivu.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom