Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 3.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 03-09-22

Stav
Uzamčeno.
Přátelé goflisti, vzhledem k tomu, že turnaj startujeme, mám pár informací, které prosím dodržujte.
Zobrazit přílohu 32569
1. Neberte si s sebou žádné míčky Srixon. U koho po hře najdu míček Srixon, okamžitě mu ho beru, protože na hřišti našel můj! A že jich bude.
2. Opravdu nemůžeme za to, že už před turnajem dojde v restauraci kafe a pivo. Fakt ne! Nestěžujte si.
3. Pokud dorazíte po hře do klubovny a řeknou vám, že už není nic k obědu, taky za to nemůžeme! Nestěžujte si.

Děkuji za pochopení! 😂

Těším se, že poznám další plejery jako je Petr @jumbodedek, Miloš a pochopitelně i další.

Všem přeji hezkou hru!

První flajt je vždycky z protekce ;) Mě se ale zkrátí rapidně příprava na baru 😕 Tak uvidíme jak to dopadne .
 
BEA3B203-4534-4FF2-98A4-DE1130ED443F.jpeg

Hezkou hru všem!
 
Chtěl bych Michalovi @requo a Jirkovi @Marklar poděkovat za nádherný turnaj s pěkným počasím, se suprovou atmosférou s možností seznámení se mezi členy 19.jamky.Děkuji samozřejmě i svým spoluhráčúm ve flajtu Františkovi @Ferrry Jirkovi a Mílovi za super pohodový flajt,který mne vybičoval k heroickému výkonu.DĚKUJI
 
Chtěl bych Michalovi @requo a Jirkovi @Marklar poděkovat za nádherný turnaj s pěkným počasím, se suprovou atmosférou s možností seznámení se mezi členy 19.jamky.Děkuji samozřejmě i svým spoluhráčúm ve flajtu Františkovi @Ferrry Jirkovi a Mílovi za super pohodový flajt,který mne vybičoval k heroickému výkonu.DĚKUJI
Tak konečně se Č.Lípa uráčila zveřejnit výsledky (tam mě s tím dlouhodobě štvou:down:)......a vidím, že ti slušně chytly saze:up::D.....gratulace!!......a Michalovi v sousední kategorii též:)
 
Tak konečně se Č.Lípa uráčila zveřejnit výsledky (tam mě s tím dlouhodobě štvou:down:)......a vidím, že ti slušně chytly saze:up::D.....gratulace!!......a Michalovi v sousední kategorii též:)
To je v první řadě věc promotéra, aby požádal o odemčení výsledků.
 
Jo a tu moji vyhru mi schovejte. Neuvazene jsem odjela driv 🤣🤣🤣

Máš u mě schovaný pohár za 2. místo. Věcné ceny připadly dalšímu v pořadí (4.), co byl na místě pro vyhlášení. 😢

Btw. Ocenění a vyhlášení byli v dané kategorii 18,1 - 36 dle výsledkové listiny od druhého místa dál (posunutí díky mé výhře pro vyhlášení o jedno místo, sám si poháry ani ceny na mnou takto pořádaných OPEN turnajích nechci, vyhraju si je kdyžtak jinde :)

FC636E14-A7D6-47BB-ADE1-C4B2861743ED.jpeg

Tak konečně se Č.Lípa uráčila zveřejnit výsledky (tam mě s tím dlouhodobě štvou:down:)

Výsledky online byly dostupné v rámci čgf všem nejpozději kolem osmé večer (dříve nevím, do té doby jsem řídil). S recepcí jsme domluveni byli, že se zveřejní po vyhlášení... Ale měli už při našem vyhlašování a odjezdu tam pak nějakou přípravu na zítřejší akci, tak se holt to "technické" překliknuti do veřejného stavu trochu opozdilo. Na místě jsem to pak už nezkontroloval - nenapadlo mě to, zapomněl jsem. Omlouvám se. Všichni účastníci měli možnost (hojně využitou) si projít kompletní výsledky na místě z vytištěného textu. Svoji hru každý vidí už dříve hned po zadání v rámci svých her. A s mírnou časovou prodlevou pak tedy byly veřejné výsledky i všech ostatních online. 👍

---

Ještě jednou díky všem, co dorazili. Věřím, že jsme si všichni hru užili, hřiště bylo krásně připravené, počasí dokonalé, jídlo po hře chutné, milá a ochotná recepční, parádní maršal/startér... Rok od roku lepší. Prostě pěkný první víkendový den v novém školním roce. 😉 Tak za rok Česká Lípo znovu, předběžně domluveno na sobotu 9.9.2023. 👍
 
Upraveno:
To je v první řadě věc promotéra, aby požádal o odemčení výsledků.
Zní to logicky co píšeš.......ale mám zkušenosti ze seniorek (středočeská, východočeská, Sudetgolf) i turnajů ČGK, že odevzdáme skórky.......a za chvíli na terase u piva už čteme jak kdo hrál. Jen v Č.Lípě (a možná ještě jedno hřiště, na které si teď nevzpomenu) to takto není.....tak nevím. Ale samozřejmě nejde o život, přečtu si to pak doma:)
 
Výsledky online byly dostupné v rámci čgf všem nejpozději kolem osmé večer (dříve nevím, do té doby jsem řídil). S recepcí jsme domluveni byli, že se zveřejní po vyhlášení... Ale měli už při našem vyhlašování a odjezdu tam pak nějakou přípravu na zítřejší akci, tak se holt to "technické" překliknuti do veřejného stavu trochu opozdilo. Na místě jsem to pak už nezkontroloval - nenapadlo mě to, zapomněl jsem. Omlouvám se. Všichni účastníci měli možnost (hojně využitou) si projít kompletní výsledky na místě z vytištěného textu. Svoji hru každý vidí už dříve hned po zadání v rámci svých her. A s mírnou časovou prodlevou pak tedy byly veřejné výsledky i všech ostatních online. 👍

---
Jj.....v poho:). Jen jsem se nudil cestou od moře z dovolené a chtěl věděr, jak jste hráli.......Důležitější je, že dobře:D
 
Zní to logicky co píšeš.......ale mám zkušenosti ze seniorek (středočeská, východočeská, Sudetgolf) i turnajů ČGK, že odevzdáme skórky.......a za chvíli na terase u piva už čteme jak kdo hrál. Jen v Č.Lípě (a možná ještě jedno hřiště, na které si teď nevzpomenu) to takto není.....tak nevím. Ale samozřejmě nejde o život, přečtu si to pak doma:)
Recepci je to úplně jedno, jestli jsou výsledky „uzamčené” nebo ne.
Ostatně @requo ve své odpovědi potvrdil, že chtěl od recepce nechat výsledky „zamčené” až do vyhlášení. Jen se to odemčení opozdilo.
 
Téma uzamčeno - akce proběhla. Předběžně připomínám pro případné zadání si do kalendáře:

Tak za rok Česká Lípo znovu, předběžně domluveno na sobotu 9.9.2023. 👍
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom