Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 11.6.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-06-22

Stav
Uzamčeno.
Musím se, bohužel, omluvit i tentokrát. Zdraví zatím v nedohlednu.
 
Kluci, holky... (Může se ještě používat toto pořadí oslovení?) Jako po každé větší akci je na Jamce trochu útlum. Všichni jsme plni dojmů. Někteří ještě týden dospáváme, protože už nám není "náct".

Nicméně - koukám na počet přihlášených na tento turnaj, kde se ukáže a spoustu jmen tam nevidím. Tak se koukejte přihlásit! Už příští sobota!


Těšíme se na vás!
 
Zdravím, já mám problém s dopravou. Kamarád, který měl jet, nakonec nemůže, takže se tam nedostanu. Jet busem/vlakem s těžkým bagem nedám. A moc se mi upřímně nechce ani prosit někoho neznámého a sedat k němu do auta. Takže se musím omluvit. (Finální rozhodnutí kamaráda jsem se dozvěděla dnes.) Mrzí mě to. Užijte si to tedy beze mě.
 
Ahoj Michale @requo ,myslíš si,že by bylo troufalé tě požádat,abych mohl jít s tebou ve flajtu ?? Ještě jsem neměl tu čest náčelníku ;)
 
Ahoj Michale @requo ,myslíš si,že by bylo troufalé tě požádat,abych mohl jít s tebou ve flajtu ?? Ještě jsem neměl tu čest náčelníku ;)

Úplně se červenám. A takhle veřejně :) Půjdu s Tebou rád, budu brát i staršího syna Fandu. Domluvím se s @HonzaS. Budu dávat do kupy startovku s ním večer před turnajem. :up:
 
Dnes jsem si proběhl hřiště na kontrolní hru před sobotním kláním. No ze mě rozhodně přední příčky strach mít nemusí :D:D:D
Stav hřiště ... střídavě oblačno, faiways výborné ale moc jsem na nich nepobyl, rough pěkně střižený na výšku míčku ale šťavnatý a umí hezky zatahat za hůl. Heavy rough většinou nehledatelný a nehratelný. Odpaliště celkem ok. Celé hřiště je po posledních deštích důkladně zavlažené. Některé bunkery zarostlé, některé v opravě. A teď, některé greeny dost podmáčené, dle informací od šéfa budou muset asi 4 propíchat. Ale ostatní ok. Green fee 400, startovné 400, prosím v hotovosti. Čeká na nás tradiční příjemná atmosféra, možná spousta ran, ale také bohatá snídaně, po hře grilovaný oběd a na ty nejlepší z vás ...
DSC_2345.JPG
DSC_2346.JPG
DSC_2347.JPG
DSC_2348.JPG
DSC_2349.JPG
... i ceny :D:D:D
 
Dnes jsem si proběhl hřiště na kontrolní hru před sobotním kláním. No ze mě rozhodně přední příčky strach mít nemusí :D:D:D
Stav hřiště ... střídavě oblačno, faiways výborné ale moc jsem na nich nepobyl, rough pěkně střižený na výšku míčku ale šťavnatý a umí hezky zatahat za hůl. Heavy rough většinou nehledatelný a nehratelný. Odpaliště celkem ok. Celé hřiště je po posledních deštích důkladně zavlažené. Některé bunkery zarostlé, některé v opravě. A teď, některé greeny dost podmáčené, dle informací od šéfa budou muset asi 4 propíchat. Ale ostatní ok. Green fee 400, startovné 400, prosím v hotovosti. Čeká na nás tradiční příjemná atmosféra, možná spousta ran, ale také bohatá snídaně, po hře grilovaný oběd a na ty nejlepší z vás ... Zobrazit přílohu 30838Zobrazit přílohu 30839Zobrazit přílohu 30840Zobrazit přílohu 30841Zobrazit přílohu 30842... i ceny :D:D:D
Na dobré žrádlo mne vždycky utáhnete :D móóóc se těším na grilované masíčko :up:
 
Dnes jsem si proběhl hřiště na kontrolní hru před sobotním kláním. No ze mě rozhodně přední příčky strach mít nemusí :D:D:D
Stav hřiště ... střídavě oblačno, faiways výborné ale moc jsem na nich nepobyl, rough pěkně střižený na výšku míčku ale šťavnatý a umí hezky zatahat za hůl. Heavy rough většinou nehledatelný a nehratelný. Odpaliště celkem ok. Celé hřiště je po posledních deštích důkladně zavlažené. Některé bunkery zarostlé, některé v opravě. A teď, některé greeny dost podmáčené, dle informací od šéfa budou muset asi 4 propíchat. Ale ostatní ok. Green fee 400, startovné 400, prosím v hotovosti. Čeká na nás tradiční příjemná atmosféra, možná spousta ran, ale také bohatá snídaně, po hře grilovaný oběd a na ty nejlepší z vás ... Zobrazit přílohu 30838Zobrazit přílohu 30839Zobrazit přílohu 30840Zobrazit přílohu 30841Zobrazit přílohu 30842... i ceny :D:D:D

Díky za report. Tak jsem se právě rozhodl, že budu v sobotu hrát jen po ferveji a budu si přihrávat raději rovnou na půlmetr od fangle, tak aby hrozil přinejhorším jen trojpat :)

---
A i počásko by nám mohlo vyjít!

1654751357112.png


 
Tak jsem zrušil rezervaci v Beřovicích a přijedu.
Tak se konečně osobně poznáme , super ;)
 
Hehe, jen abys nebyl zklamanej.
Jako že jsi větší fešák než já :D Neboj se nebudu.Rád přiřadím do svého pomyslného seznamu novou tvář ;)
 
Jako že jsi větší fešák než já :D Neboj se nebudu.Rád přiřadím do svého pomyslného seznamu novou tvář ;)
Tohle já dělat nemusím, páč ksichty si nepamatuju..
 
Dnes jsem si proběhl hřiště na kontrolní hru před sobotním kláním. No ze mě rozhodně přední příčky strach mít nemusí :D:D:D
Stav hřiště ... střídavě oblačno, faiways výborné ale moc jsem na nich nepobyl, rough pěkně střižený na výšku míčku ale šťavnatý a umí hezky zatahat za hůl. Heavy rough většinou nehledatelný a nehratelný. Odpaliště celkem ok. Celé hřiště je po posledních deštích důkladně zavlažené. Některé bunkery zarostlé, některé v opravě. A teď, některé greeny dost podmáčené, dle informací od šéfa budou muset asi 4 propíchat. Ale ostatní ok. Green fee 400, startovné 400, prosím v hotovosti. Čeká na nás tradiční příjemná atmosféra, možná spousta ran, ale také bohatá snídaně, po hře grilovaný oběd a na ty nejlepší z vás ... Zobrazit přílohu 30838Zobrazit přílohu 30839Zobrazit přílohu 30840Zobrazit přílohu 30841Zobrazit přílohu 30842... i ceny :D:D:D
No když to tak vidím a čtu, říkám si, jestli nekoupit ještě dalších tucet míčků :D:D:D
 
Tak se nám to pomalu zaplňuje jak Jamkaři (což mi dělá velkou radost) tak i místními borci z Grabštejna, kteří nám pravidelně dělají na tomto turnaji milou společnost. :)

Aktuálně přihlášených 38 pčastníků. Možno se ještě přidat dnes do 18:00.

Po tomto čase s @HonzaS dáme dohromady startovku, kde zohledníme i přání na složení flajtů. Pokud nějaké máte a ještě jste nám nedali vědět, tak pošlete mně nebo @HonzaS soukromou zprávu. Pokusíme se pospojovat i Jamkaře. Startovka s časy předpokládáme že bude vyvěšena snad nejpozději do 20:00 (dáme info i sem do vlákna).

Vemte si dobrou náladu sebou, nějaké hole, které hrají samé hezké rány, dobře se vyspěte a zítra ahoj! Počásko nám přeje!

:up:

PS: Btw. na kolik si věříte zítra kdo ran, kolik byste chtěli?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom