Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Snad Vám za tyhle provokace skončí co nejvíc míčků v té vodě, nebo vlevo za plotem v autu.;)
Neee, všechny skončí do 30 cm od fangle. Tady to nikdo jinak neumí ;);)
 
A už prší? 😉
Posud sama 😊
65222623-4711-4B92-8F55-C8B8DB9A1DCD.jpeg
 
První soutěžní den narušil nečekaně vydatný a nečekaně vytrvalý déšť. Týmy, které byly v počáteční fázi deště blízko klubovny toho zneužili, zalezli do restaurace a sežrali nám perníčky. Výsledkově jim to ale nijak nepomhlo, spíš naopak. ;)

Sázkovou soutěž nearest to pin na 8.jamce devítky Panorama vyhrál @RobertSlajs výkonem 80cm. Všichni mu to ze srdce přejeme ... To že se mu ztratí putter a v posteli najde mravence je naprostá náhoda, která s jeho výhrou nijak nesouvisí.

V následující tabulce jsou výsledky po prvním dni. Kvůli GDPR neuvádím složení týmů😜, ale můžete zkusit hádat, kteří účastníci se pod kterým názvem týmu skrývají.

1653684206619.png
 
Druhý den opět narušil incident. Tentokrát neselhalo počasí ale lidský faktor. Kdyby vám někdo tvrdil, že ajťáci to nemaj úplně v hlavě v pořádku, tak mu věřte. Můj geniální algoritmus na výpočet výsledků druhého kola, které se počítalo na maximální výsledek na jamce, vykazoval jisté nepřesnosti (lezly z toho kraviny😜). Po dvou hodinách hledání záhady jsem objevil malou školáckou chybku. No nic, vyhlášení se tím posunulo až do doby, kdy už spousta účastníků měla stížené vnímání, takže mi to prošlo.

Nearest pro sebe tentokrát získal seňor Gál Roman. Opět i jemu blahopřejeme k výhře.

Výsledek 2.kola a průběžné celkové pořadí je zde:

1653802333638.png
 
Po dohrání kola následovaly 3 jamky dovednostnch disciplín. Někteří účastníci označovali tuto soutěž dehonestujícím označením "taškařice". Trošku mě to uráželo😜, ale v podstatě to tak bylo. Nicméně i tak to ukázalo šikovnost či nešikovnost účastníků a také některé překvapivé skutečnosti.

1. Back chip není až tak obtížný úder a mnozí ho určitě po této zkušenosti zařadí do svého repertoáru.

2. Lob také není až tak těžká disciplína, jak na první pohled vypadá. Klidně jsme jako překážku mohli použít statného muže, a přežil by jen s drobnými oděrkami.

3. Za to se ale ukázalo, že přiblížit se k vlajce na 100 jamce jedním úderem před diváky, je zásadní problém. A to dokonce i svými typickými holemi.

Nebudu zde zatím uvádět celkové výsledky, protože jsem je včera nestihl z dříve uvedených důvodů vyhlásit, jen bych zatím vyzdvihnul mimořádné individuální výkony.

1. HIO při lobu přes překážku - Michal Kaštil - možná by měl zaplatit rundu.😜

2. 14 club Challenge - 3 míčky ze sedmi na grýnu - Matěj Peca. Ten třetí byl bohužel na sousedním grýnu (20m vpravo) ale zato metr od vlajky. Tvrdil, že to tak chtěl, tak mu budem věřit.

3. Rána dne - chip driverem na 105m do 2m od jamky (pozor - nebyl to běžec ale úmyslný gagarin) - Michal Šatal
 
Rád bych se přidal s poděkováním všem zůčastněným za super čtyři dny ve společnosti velmi milých a tolerantních golfistů a golfistek. Poblahopřál všem za předvedené výkony na hřišti. Velké díky patří panu Pecovi @Jerry a celému organizačnímu výboru za zorganizování této akce :up::up::up: Už se nemohu dočkat dalšího ročníku ;);)
 
Upraveno moderátorem:
Přidávám se s poděkováním k zorganizování celé akce a doufám a věřím, že se bude opakovat.
Úžasně jsem si to užil a odpočinul si ;););)
Rád jsem všechny viděl a doufám, že zase brzy uvidím.
 
Kluci, holky, kamarádi. .)

Vzpomínáte, jak jsme se dlouho těšili, až se na Darovanu potkáme? Někteří se těšili až potkají staré známé pravidelné souputníky, někteří možná s kapkou nejistoty a krapítkem ostychu, jací ti Jamkaři jsou naživo a jestli zapadnou. Tak teď doufám že fáze těšení plynule přejde přes megatropersuperbombercool intenzivní zážitek golfového prožitku na krásnou a milou vzpomínku, která bude postupně zrát, jako dobré víno (nebo chcete-li Darovanské Prosecco k snídani). Letošní ročník "1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022" pod zkratkou JerryCup je za námi, 15 dvojic, tedy celkem 30 účastníků s doprovodem ve třech dnech soupeřilo nejenom se záludnostmi všech tří devítek Darovanského Dvora a dovednostních aktivit, ale především počasím a kdy jediné, co snad chybělo, byl sníh (a pravda, v některých případech i nedostatek spánku...:). Ale poprali jsme se tím všichni statečně. Mediální vyhlášení konečných výsledků včetně sumarizace ponechám na mistru @Jerry -m, kterému tímto příspěvkem ještě takto veřejně...

...velmi děkuji, že letos se za 19.jamku celé organizace chopil. A to jak kompletního domlouvání s resortem, tak přípravu herního systému, celé technicko-organizační zajištění a tak vůbec. Jerry, díky. Bez Tebe by letošní ročník nebyl. Velmi si uvědomuji, jak to někdy není lehké a i když možná teďka ještě dospáváš a snažíš se si zkoncentrovat myšlenky na jakoukoli aktivitu jinou, než koukání do zdi. Věř mi ale, že během pár hodin a dnů nakonec budou a převládnou vše ostatní jen ty krásné vzpomínky z dobře odvedené práce. TVÉ PRÁCE A TVÉHO NADŠENÍ a desítek hodin svého volného času kvůli nám všem. DĚKUJEME!

---
Nebudu se kolem toho už dál motat, zde pár fotek z Velkého foťáku od @kristyna (které díky nejenom za fotografování, ale i za pomoc v místě s operativní organizací, toho co bylo třeba):

1. troška fotek z flajtů (jasně, ta první je z okna!):

2. troška fotek z ranku: První rány nám šly... :p




3. větší troška fotek s úsměvem a pohodou 😍


4. troška fotek z vyhlášení 🏅(bez ladu, skladu - tzn. bez ohledu na pořadí)
...a poslední troška - PROSTĚ MY! :)

DSCN8631.JPG

PS: Všechny fotky s odkazem ke stažení včetně tohoto výběru budou během chvíle rozeslány účastníkům akce pomocí SZ. :up:
 
Upraveno:
Díky všem za skvělou akci, kterou jsem si bezezbytku užil........i když v sobotu na třetí popíjení po sobě mi už tak nějak došly síly:D. Trochu nás všechny vytrestalo počasí,,,,,a někteří jedinci se vytrestali ještě navíc nepřestřelenými červenými (viz foto):):D
 

Přílohy

  • 20220527_221236.jpg
    20220527_221236.jpg
    81,3 KB · Zobrazení: 135
Já děkuji všem co dorazili. Hlavně děkuji všem co chválí.😉 Vůbec se toho nebojte. Jsem rád, že se až na jedno škobrtnutí vše podařilo víceméně podle plánu. Nebudu zastírat, že to bylo náročné a že potřebuju chvilku odfrknout. Konečné výsledky zde zveřejním do konce týdne. :)
Ti co se někdy pouštěli do podobných aktivit ví, že to má tři základní rizika. Že něco poděláš sám, že něco podělá ten, na kterého spoléháš (v tomto případě resort) a to že se najde prudič, kterej bude mít pocit, že je třeba ti něco dát sežrat. Proti resortu nemohu říct z organizačního hlediska jediného slova. Vše co jsme si domluvili, proběhlo tak jak bylo domluveno, personál byl a informovaný ochotný a vstřícný. Žádný prudič se nenašel a nebo se nedostal až ke mně, což je to podstatné.😜 Z vlastních chyb se umím poučit. Chci tím říct, že pokud to zdraví dovolí nevylučuji, že se do podobného dobrodružství zas někdy pustím... 😜
 
Tak jo, už jsem nechtěl opakovat slova ostatních... Ale když si to @Jerry prakticky vyžádal. Tak i já se připojuji k díkům za perfektně zorganizovanou akci. Bylo to fakt super. Můj velký respekt patří i všem zúčastněným, kteří s neuvěřitelnou grácií dokázali kombinovat pěkný golf společně s velmi poctivě odvedenou prací na baru. To vyžaduje fakt profíky, a myslím, že John Daly by na nás byl pyšný. Díky všem Royal 19. Jamko! Těším se na další akci.
 
Omlouvám se za zpoždění se zveřejněním konečných výsledků. Kromě počínající stařecké demence mi budiž omluvou i to, že od onoho památného víkendu jsem neměl hole v rukách. Vzhledem k tomu, že jsem obvykle na hřišti 3x týdně, to svědčí o tom, že jsem to nebyla bohapustá prokrastinace.

Před konečnou tabulkou dlužím ještě výsledky dovednostních taškařic : Zde zvítězil pozdější celkový vítěz Drinkteam, na druhém místě skončili Mladí duchem a na třetím Bumbácjaktoleží.

A zde je tedy konečné pořadí našeho klání :


Tým​
Body po základní části​
Pořadí po zákl.části​
Bonus do finále​
STBL – finále​
Celkem​
Pořadí​
Drinkteam (Kendoshka,Dave)​
77,5​
1​
12​
64​
76
1
Mladí duchem (Jumbodedek,Ligi)​
76​
2​
8​
63​
71
2
Rumíci (PFP,RomanL)​
66​
8​
1​
68​
69
3
Bumbácjaktoleží (Requo, Honzas)​
75,5​
3​
5​
63​
68
4
Jestli bude kazit tak ji vyměním (Roman007 s partnerkou)​
66,5​
7​
1​
66​
67
5
Šedá eminence (Sauron, Belbo)​
70​
4​
3​
62​
65
6
Nervi to (Paudr, TP_79)​
56,5​
13​
0​
65​
65
7
Vždycky na ferveji (Dzejbee, Macdav)​
63,5​
11​
0​
64​
64
8
Hlavně dobře vypadat (Marcela,Mikas)​
64​
10​
0​
62​
62
9
Stejné chyby stejné známky (Pitching,Robertslajs)​
68,5​
6​
2​
59​
61
10
Albatros guys (Zdarovka,Coubie)​
69​
5​
2​
55​
57
11
Zlatka brothers (Pecamat,Kratas)​
65,5​
9​
1​
46​
47
12
Netíci (Marta s partnerem)​
62​
12​
0​
34​
34
13
No comment (Marklar, Marky)​
46​
14​
0​
32​
32
14
Šťastná Kristýna (Kristina,Martinax)​
32​
15​
0​
28​
28
15

Blahopřejeme vítězům. Poražení žádní nebyli, protože se všichni dobře bavili ... a to je to hlavní. ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom