Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Vleže-válené soudružky, drazí soudruzi,

došlo na nejhorší. Kaskády chtějí zálohu. Komfort, který mám dávala Darová, spočívající ve faktuře pro každého, byl resortem od počátku odmítnut.
Pak je ještě drobná komplikace, že na čtvrtek nám chybí dva pokoje, protože se letos více lidí přihlásilo do Balíčku A, a oni tam mají nejakou akci, ale to nějak doladíme, nejspíš se dva lidi na jednu noc vzdají svého solo pokoje, nebo já přespím u bratra, atd., atd., vyřešíme po PM. Od pátku ještě nějaká rezerva je, čili Balíček B je ještě možný.

Balíček A, od čtvrtka 9. května, je za cenu
9975,-Kč/ 1 os.
15.000,-Kč / 2 os.
Balíček obsahuje
  1. Ubytování v pokoji Standard na 3 noci (čt, pá, so) se snídaní
  2. 4x green fees (cvičné kolo ve čtvrtek, pátek, sobota a neděle turnajová kola se sportovně organizačním zabezpečením)
  3. Malá svačina mezi devítkami v pátek, sobotu a neděli pro 1 osobu – předběžný návrh 1 ks 0,75 voda Rajec, 1 ks ovoce, 1 ks Corny tyčinka, 1 ks 200 g šunkový sendvič
  4. Driving range a míčky na driving range po celou dobu zdarma
  5. Wellness v ceně ubytování
  6. Parkovaní zdarma
Balíček B, od pátka 10. května, je za cenu
7225,-Kč / 1 os.
11.150,-Kč / 2. os.
Balíček obsahuje
  1. Ubytování v pokoji Standard na 2 noci (pá, so) se snídaní
  2. 3x green fees (pátek, sobota a neděle turnajová kola se sportovně organizačním zabezpečením)
  3. Malá svačina mezi devítkami v pátek, sobotu a neděli pro 1 osobu – předběžný návrh 1 ks 0,75 voda Rajec, 1 ks ovoce, 1 ks Corny tyčinka, 1 ks 200 g šunkový sendvič
  4. Driving range a míčky na driving range po celou dobu zdarma
  5. Wellness v ceně ubytování
  6. Parkovaní zdarma
Žádám Vás tímto o složení zálohy na můj účet takto -

Balíček A solo pokoj 5.500,-
Balíček A ve dvojici 8.000,- prosím o jednu platbu za oba
Balíček B solo pokoj 4.000,-
Balíček B ve dvojici 6.000,- prosím o jednu platbu za oba

Platbu prosím proveďte na účet 1064486024/3030, a to do 11. března 2024.
Do zprávy pro příjemce doplňte prosím jméno aspoň jednoho z pokoje a jeho nickname (přezdívku zde na fóru).

Přikládám i QR kód - je nastaven na 8.000,-, tak si to upravte. Také zde prosím doplnit jméno aspoň jednoho z pokoje.

qr_code5390238917616855247.jpg
 
Upraveno:
Vleže-válené soudružky, drazí soudruzi,

došlo na nejhorší. Kaskády chtějí zálohu. Komfort, který mám dávala Darová, spočívající ve faktuře pro každého, byl resortem od počátku odmítnut.
Pak je ještě drobná komplikace, že na čtvrtek nám chybí dva pokoje, protože se letos více lidí přihlásilo do Balíčku A, a oni tam mají nejakou akci, ale to nějak doladíme, nejspíš se dva lidi na jednu noc vzdají svého solo pokoje, nebo já přespím u bratra, atd., atd., vyřešíme po PM. Od pátku ještě nějaká rezerva je, čili Balíček B je ještě možný.

Balíček A, od čtvrtka 9. května, je za cenu
9975,-Kč/ 1 os.
15.000,-Kč / 2 os.
Balíček obsahuje
  1. Ubytování v pokoji Standard na 3 noci (čt, pá, so) se snídaní
  2. 4x green fees (cvičné kolo ve čtvrtek, pátek, sobota a neděle turnajová kola se sportovně organizačním zabezpečením)
  3. Malá svačina mezi devítkami v pátek, sobotu a neděli pro 1 osobu – předběžný návrh 1 ks 0,75 voda Rajec, 1 ks ovoce, 1 ks Corny tyčinka, 1 ks 200 g šunkový sendvič
  4. Driving range a míčky na driving range po celou dobu zdarma
  5. Wellness v ceně ubytování
  6. Parkovaní zdarma
Balíček B, od pátka 10. května, je za cenu
7225,-Kč / 1 os.
11.150,-Kč / 2. os.
Balíček obsahuje
  1. Ubytování v pokoji Standard na 2 noci (pá, so) se snídaní
  2. 3x green fees (pátek, sobota a neděle turnajová kola se sportovně organizačním zabezpečením)
  3. Malá svačina mezi devítkami v pátek, sobotu a neděli pro 1 osobu – předběžný návrh 1 ks 0,75 voda Rajec, 1 ks ovoce, 1 ks Corny tyčinka, 1 ks 200 g šunkový sendvič
  4. Driving range a míčky na driving range po celou dobu zdarma
  5. Wellness v ceně ubytování
  6. Parkovaní zdarma
Žádám Vás tímto o složení zálohy na můj účet takto -

Balíček A solo pokoj 5.500,-
Balíček A ve dvojici 8.000,- prosím o jednu platbu za oba
Balíček B solo pokoj 4.000,-
Balíček B ve dvojici 6.000,- prosím o jednu platbu za oba

Platbu prosím proveďte na účet 1064486024/3030, a to do 11. března 2024.
Do zprávy pro příjemce doplňte prosím jméno aspoň jednoho z pokoje a jeho nickname (přezdívku zde na fóru).

Přikládám i QR kód - je nastaven na 8.000,-, tak si to upravte. Také zde prosím doplnit jméno aspoň jednoho z pokoje.

Zobrazit přílohu 41081
Poslano, diky!
 
Náborová kancelář už stáhla žaluzie a vyvěsila cedulku ZAVŘENO nebo se lze ještě dohlašovat?
Jsme 1 player + 1 non player (max cadie), termín Pá-Ne (balíček B).
B asi dokážu. Na A je full house. Pošli mi SZ jména, maily adresy, zeptám se v pondělí
 
Je možné se přihlásit jako jumbodedek a dalibor , nebydlí a hrají, mám to deset kiláků a musím se starat a o starší osobu
Děkuji za odpověď.

Zbyněk
 
Je možné se přihlásit jako jumbodedek a dalibor , nebydlí a hrají, mám to deset kiláků a musím se starat a o starší osobu
Děkuji za odpověď.

Zbyněk
Ahoj, vedu Tě v evidenci. Uvidíme, jak to bude vycházet, potřebujeme samozřejmě sudý počet, neb jde o turnaj dvojic s různými formáty. K tomu se vyjádří v dohledné době @PFP, který má na starosti soutěžní část.
 
Ahoj, vedu Tě v evidenci. Uvidíme, jak to bude vycházet, potřebujeme samozřejmě sudý počet, neb jde o turnaj dvojic s různými formáty. K tomu se vyjádří v dohledné době @PFP, který má na starosti soutěžní část.
OK děkuji a jsem připraven co by náhradník.
 
Proč já se rozhodl dělat dobrý skutky ... ??:D;)

Jasně, zeptám se ....
asi proto kamaráde, že to máš v povaze ;):up:
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Aha! Tak to prepáč! Ja to pochopil, ze maj zelenou jakoze zaplaceno :)
Právníci to mají jinak, u těch nemáš nikdy dost zaplaceno 😂

V tomto případě nejspíš inspirace Velikonocemi a Zeleným čtvrtkem 🤭
 
Právníci to mají jinak, u těch nemáš nikdy dost zaplaceno 😂

V tomto případě nejspíš inspirace Velikonocemi a Zeleným čtvrtkem 🤭
Znamenám si..... Pomsta je pokrm, který nejlépe chutná, když vystydne. 😈😜😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom