Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2nd 19. jamka Championship Open 2023 (18.5. - 21.5.2023 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-23, 19-05-23, 20-05-23, 21-05-23

Stav
Uzamčeno.
Já bych si také dovolil poděkovat organizačnímu i soutěžnímu výboru (myslím, že to bylo to samé, ale pro všímavé, chválím dvakrát :D:D:D) za výbornou organizaci, za dobrou volbu třech různých formátů i za zvolený termín, kdy nepršelo (a zima taky tak úplně nebyla). Jsem velmi rád, že se vždy najde někdo, kdo to zorganizuje a dá tomu svůj čas a energii.
A také bych rád poděkoval spoluhráči @Marklar za to, že to se mnou přetrpěl a tímto se mu ještě jednou omlouvám, že jsem mu to, hlavně v sobotu, pos.... :cry::cry::cry:
A všem, kteří šli se mnou ve flightu, děkuji za hru a omlouvám se za příležitostné vrhy holí (cholerik prostě ty emoce nezkrotí).

A doufám, že se příští rok zase potkáme 🙏🙏🙏 Už tam budem?
 
Gratulace vítězům. 👍
IMG_8247.jpeg
IMG_8246.jpeg
IMG_8244.jpeg
 
Krasa strida nadheru!
Skoda ze jsme letos nemohli byt taky!

Nicmene, napadla me takova vec, co kdybychom letosni viteze vyzvali na "souboj", jakoze vitez ligy mistru hraje s vitezem europa league :) co @pecamat?

A mozna by to mohla byt takova hezka tradice, ze by se udelal turnaj a na nem by se krome standardniho pocitani jeste koukalo na urcite dvojice, ktere vyhrali na Darove (asi by davala smysl podminka, ze dvojice musi byt stejna).

A ja vim, ze jsem si tim nabehl na vetu: Fajn napad, tak to zorganizuj :)

btw: byla na Darove i @Tereza Harmatová? Ja jen ze jsem ji tu par sni nevidel, tak na nas po ty zkusenosti asi zanevrela :)))
 
Krasa strida nadheru!
Skoda ze jsme letos nemohli byt taky!

Nicmene, napadla me takova vec, co kdybychom letosni viteze vyzvali na "souboj", jakoze vitez ligy mistru hraje s vitezem europa league :) co @pecamat?

A mozna by to mohla byt takova hezka tradice, ze by se udelal turnaj a na nem by se krome standardniho pocitani jeste koukalo na urcite dvojice, ktere vyhrali na Darove (asi by davala smysl podminka, ze dvojice musi byt stejna).

A ja vim, ze jsem si tim nabehl na vetu: Fajn napad, tak to zorganizuj :)

btw: byla na Darove i @Tereza Harmatová? Ja jen ze jsem ji tu par sni nevidel, tak na nas po ty zkusenosti asi zanevrela :)))
Byla, i jsem na fotkách od Dany. Akorát přemýšlím, co jít o víkendu a možná zítra po práci. Turnaj, na který bych normálně šla, tak zrušili. Přemýšlím na Kotlinou, Hodkovičkami, Pyšely, Bernštejnem a jejich případnými kombinacemi (Terezín + Bernštejn), Pyšely samostatně.
 
No, je škoda, že není foto či video večerní hudební vložky. Kombinace @Belbo kytary a @HonzaS cajonu, příležitostně kažená mou druhou kytarou, byla vynikající.
Prozradím ti sladké tajemství, já to video mám :D:D:D:D
Takže pokud to nikomu nevadí, můžu to sem nahrát
 
Byla, i jsem na fotkách od Dany. Akorát přemýšlím, co jít o víkendu a možná zítra po práci. Turnaj, na který bych normálně šla, tak zrušili. Přemýšlím na Kotlinou, Hodkovičkami, Pyšely, Bernštejnem a jejich případnými kombinacemi (Terezín + Bernštejn), Pyšely samostatně.
Česká Lípa - v sobotu Patron Tour a v neděli "Hezká hra 2023" ;)
 
Prozradím ti sladké tajemství, já to video mám :D:D:D:D
Takže pokud to nikomu nevadí, můžu to sem nahrát
Pokud je tam slyšet, jak zpívám, tak to smaž. Jinak, kdyby @requo tenhle kanál dal jen pro členy, nebo vytvořil jiný privátní, tak by asi nikdo nic nenamítal ..... nevím.
 
Pokud je tam slyšet, jak zpívám, tak to smaž. Jinak, kdyby @requo tenhle kanál dal jen pro členy, nebo vytvořil jiný privátní, tak by asi nikdo nic nenamítal ..... nevím.
Tak on je tam hlavně pan prezident, co a kdo všechno je slyšet, to nevím. Tak já počkám na info a pak to případně nahraji, jak bude určeno.
 
Prozradím ti sladké tajemství, já to video mám :D:D:D:D
Takže pokud to nikomu nevadí, můžu to sem nahrát
hned to sem foukni Tomíku
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom