Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Golfová výzva 2023

4. Hra v časovém limitu BLACK - Turnaj GC Lipiny Mix (68) - na bednu to nebylo, ale i bramborová medaile se počítá :D
1693895448751.png
1693895466272.png
 
@Kotilajnen: 4 black :up:
@TP_79: 7 black (můžeš rovnou turnaj) takže černa :up:

A u sebe jsem si za trnaj v české lípě zvolil 2 - bez sněhuláka :)

---
Tabulka výsledků Golfové výzvy 2023
No já nad tím přemýšlel, i jsem četl asi třikrát pravidla a pochopil jsem to, že můžeš přeskočit žlutou, ale ne červenou.
Ale samozřejmě jsme rád, mám první black, v což jsem nedoufal (změnu HI nepočítám, tam to bylo rovnou black a stejně už jsme se zase vrátil na své :D:D:D)
 
@TP_79: Vždyť by to nedávalo smysl? Co je víc, než turnaj? Je to v pravidlech napsáno takhle, cituji kousek...

úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji (s úpravou HI/HCP), uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté), u vícekolových turnajů se počítá každé kolo jako "jeden" turnaj"

Nechám to pro letošek být, prostě mi to diktuj, já to nějak vyhodnotím ke tvému prospěchu. A pro příští rok to stejně udělám určitě jednodušeji - na úrovně se možná vybodnu - doba žádá jednoduchá zadání,. :up:
 
Upraveno:
@TP_79: Vždyť by to nedávalo smysl? Co je víc, než turnaj? Je to v pravidlech napsáno takhle, cituji kousek...



Nechám to pro letošek být, prostě mi to diktuj, já to nějak vyhodnotím ke tvému prospěchu. A pro příští rok to stejně udělám určitě jednodušeji - na úrovně se možná vybodnu - doba žádá jednoduchá zadání,. :up:
Jo, aha, tak já četl jen úkoly a pak ty otázky dole, nikoliv rozdělení úrovní 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️:D:D:D

Tak to se omlouvám za předchozí poznámku, příště se polepším a budu to ještě lépe studovat.

A pokusím se příště to napsat správně, ať to máš jednodušší, stejně už toho moc nebude, sezona za chvíli končí.

A o víkendu máš u mě 🥃

Já bych osobně úrovně nerušil, mě se to líbí.
 
Boha jeho, @jumbodedek , tak už dočti ta Pravidla (ja vím, za volantem to moc nejde)a zbyde ti jen zajet na hřiště, kde nemají auty, vody ani bankry, a splníš i 19. Mistr !!! A bude hotovo.
Držím ti palce. Jsi borec 💪.
Jindro, Jindro @Henry, v České Lípě i když jsem hrál jako debílek, tak až na odpaliště 16 jamky jsem šel jedním míčkem, bez autu, vody i bankru v časovém limitu ;) Bohužel z odpaliště jsem to poslal do vody, pak zase do vody a bod 19 byl v prd.....:D Neboj, brzo poprosím náčelníka, aby mi dal splněno ty pravidla. Sice jsem z toho blbej, ale přečetl jsem si je :D
 
...úplně vidím, že by příští rok by mohl být ve výzvě místo nějaké ptákoviny typu FIR/GIR a tak kolo bez jakéhokoli sprostého slova a nadávky a být celé kolo usměvavý a nad věcí. Co? Úplně mě napadají jména těch, pro které by to určitě bylo levou zadní... :-D No, nebudu takhle při pondělku škodolibej.
 
Dnes ve středu 20.9.2023 se mi na turnaji v České Lípě podařil splnit bod 19 ,,Black,, Mistrovská
Děkuji pěkně náčelníku
Už jenom bod 16 pravidla
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom