Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Správná odpověď je Mariánské Lázně. Poslední bod v soutěži získává @JanKostalCZE :up:
 
Potvrzuji poslední soutěžní bod a soutěž pro tentokrát definitivně uzavírám. :)

Přikládám letecké foto z r. 2006 poslední hádané fotografie s vítězným Tomem na drajvingu.
 

Přílohy

  • mapa 221.jpg
    mapa 221.jpg
    68,3 KB · Zobrazení: 115
Drazí přátele,

děkuji Vám všem za skvělou zábavu, Váš aktivní přístup ke hře, korektní vystupování (zasahoval jsem do průběhu soutěže jen minimálně) a prezentaci krásných fotek z našich skvělých hřišť.

Poznali jsme stovky fotografií hřišť, jamek, staveb, uměleckých děl, vodních ploch, stromů, kamenných zídek, odpališťových kamenů, vlajek a praporkových tyčí, jídel, hráčů či zvířat.

Začíná sezóna, trénujme, hrejme, fotografujme, ať máme obrázky na další soutěž. A nezapomeňme se na hřištích chovat a vystupovat tak, jak slušnost a golfová etiketa velí (maršál a rozhodčí se ve mně nezapře). S mnohými z Vás se třeba potkáme na hřišti.

Závěrečné zhodnocení je na náčelníkovi 19. jamky.

Ještě jednou díky,

Jindra
 
Se zaujetím jsem sledoval a chtěl bych všem pogratulovat, jste dobří! 👏
Někteří máte skutečně exkluzivního pamatováka, klobouk dolu. Já si nepamatuju ani jamku, co mám v profilový fotce. 😂
Hezká soutěž, díky Michale a i tobě, Henry, výborná moderace! 👌
 
Ano, byla to zábava! Neviděl jsem všechny fotky, ale za tu nejhezčí bych osobně vyhlásil ti muchomůrkovou Ostravicí. Krásně se to spáruje: nejhezčí hřiště x nejhezčí foto. ❗👏Taky jsem během posledních týdnů pochopil obrovský vliv sociálních sítí na vznik virtuálních přátelství 😃 a postupně sílící touhu po osobním setkání některých dosud neznámých lidí 👍
 
Já se také přidávám s poděkováním Jindrovi @Henry za to, že s velkou trpělivostí dokázal čelit útokům jamkařů lačnících po bodě za uhodnutou fotografii ;) Za to, že ze svého osobního volna odebral hodiny, které věnoval obhospodaření této soutěže. Díky také patří zadavateli soutěže náčelníku Michalovi @requo :up::up: Chci poblahopřát vítězi, i dalším dvěma na bedně ;) Jsem rád, že se mezi dva muže vtěsnala křehká žena ;) Nikdo nás nemůže nařknout z genderové nevyváženosti :D Další gratulace a smeknutí pomyslného klobouku směřuje ke všem soutěžícím. Fotky byly nádherné a skoro všechny byly z míst, kde jsem nikdy nebyl. Rád bych do konce svého golfového života ty místa navštívil. A jak bylo zmíněno v předešlém komentáři, pamatovák některých z vás je neskutečný. A smekám před detektivní prací Terezky ;) která bude pro mne lepší než Enola Holmes :cool:
 
také přidávám poděkování za krásnou hru, moc jsem si to užil, i když to bylo spíše o rychlosti než o tom kdo co pozná, když se pravidla pro příští rok mírně upraví, půjdu do toho zase a rád
 

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO​


První ročník soutěže, která se nakonec ukázala jako neuvěřitelně chytlavá. A přitom tak jednoduchá pravidla. Velmi mě potěšilo, že nepotřebujeme složité systémy, ale dokážeme se bavit i volně, s dodržováním pravidel řečených v úvodu. Největší poděkování patří @Henry, který samostatně podal pomocnou ruku a bez jehož vlídného a přitom pečlivého dohledu si nemyslím, že by průběh mohl být tak hladký, jaký byl. Henry - děkuju, to mě nadchlo - že to má smysl a že každý chvilku dokáže i nezištně táhnout tu na Jamce k radosti všem pilku!

Po domluvě s @Henry, i když to původně nebylo v plánu, tak s ohledem na ve výsledku neuvěřitelný rozsah hry pošleme výhru prvním třem v celkovém pořadí a to:

138 b. @Tom512 - 1.místo: termoláhev, placatka a ručník (z kolekce PR 19.jamky 2023)
82 b. @Tereza Harmatová - 2.místo: termoláhev a ručník (z kolekce PR 19.jamky 2023)
77 b. @JanKostalCZE - 3.místo: ručník (z kolekce PR 19.jamky 2023)

a speciální cena moderátora @Henry za inovativní fotky vedoucí k velkému obohacení soutěže a inspiraci ostatních:

59 b. @Mirek_62 - speciální cena: ručník (z kolekce PR 19.jamky 2023)

...a samozřejmě @Henry, který si za svoji pomoc již cenu/odměnu vybral (termohrníček, ručník). :)

Všem vyjmenovaným během následujících dnů se ozve @kristyna se žádostí o adresu, kam zaslat vyhranou cenu. Prosím však jen chvíli o trpělivost, užíváme si jarních prázdnin s našimi dětmi - poslední letošní turnus, tak to bude posláno až příští týden. :up:

Tak už aby bylo to sluníčko! A šlo jít ven. Nejvyšší čas začít trénovat, kdo ještě nezačal (jako třeba já)!
⛳🏌️‍♀️🏌️‍♂️

---
PS: Vlákno během pár dní bude uzamčeno a přesunuto mezi ukončené hry. Těšit se můžete na další. ;)
 
Upraveno:
Drazí přátele,

děkuji Vám všem za skvělou zábavu, Váš aktivní přístup ke hře, korektní vystupování (zasahoval jsem do průběhu soutěže jen minimálně) a prezentaci krásných fotek z našich skvělých hřišť.

Poznali jsme stovky fotografií hřišť, jamek, staveb, uměleckých děl, vodních ploch, stromů, kamenných zídek, odpališťových kamenů, vlajek a praporkových tyčí, jídel, hráčů či zvířat.

Začíná sezóna, trénujme, hrejme, fotografujme, ať máme obrázky na další soutěž. A nezapomeňme se na hřištích chovat a vystupovat tak, jak slušnost a golfová etiketa velí (maršál a rozhodčí se ve mně nezapře). S mnohými z Vás se třeba potkáme na hřišti.

Závěrečné zhodnocení je na náčelníkovi 19. jamky.

Ještě jednou díky,

Jindra

Jo a gratuluji, @Henry - myslím, že jen tak někdo nemůže říct, že si může na zeď zařadit skalp - 4 444. příspěvek daného vlákna. Dobře ty! Závist! 🍺:up:
 
Tome, jestli to letos nenapravíme a ty se od toho rýsovacího prkna netrhneš, tak jsi u mě mrtvej muž. ;)
Musíme to napravit.
Už jsem si připravil plán, jak toho dosáhnout. Zatím jsem oproti plánu lehoulince pozadu, ale do začátku sezony to naženu ;);)
 
Odteďka fotím na hřišti jenom žabince, vykotlané stromy, rozvrzaná WC a rezavějící hrábě. Navíc si objednám green booky nejen z ČR, ale preventivně z celé Evropy. To by v tom byl čert, abych další ročník neuhádl alespoň něco a nepotrápil zbytek.:p:devil:

Jinak z pozice mlčícího přihlížejícího Vám neskutečně závidím (soutěžícím) nejenom znalosti hřišť, ale hlavně to, že na nich hrajete. Mám poznamenáno a uloženo spoustu krásných jamek, i pro mě v neznámých resortech. Jako inspirace to bylo vynikající.:up:
 
Děkuji za hru a poznání zatím virtuálně členů jamky. A nově navázaná kamarádství. Někteří jedou i na Darovanský dvůr, tak se poznáme s některými i osobně. Z těch, co jedou, znám @Dana a to je úžasný člověk. :)

Bylo pro mě zábavné sledovat jednotlivé fotky z hřišť, která jsem navštívila, i která zatím ne. Potvrdila jsem si, že mám fotografickou pamět a vizuální představivost - rozvržení hřiště, což se na hřiště myslím hodně hodí. A že se dá hrát i s 29 odehranými hřišti. 😃 U některých fotek bylo skoro až absurdní, že jsem to někdo uhádl. Ořezy, Photoshopy 😃, neznámá hřiště, netradiční úhly. Nic není pro hádající 19. jamky problém. A nic není těžké. I když, kolikrát to, co mělo být těžké, nebylo, a co bylo, nebylo. 🙂💪 Ukázalo se, kolik je tady chytrých lidí jako třeba @Tom512, @Mirek_62, @JanKostalCZE, @Klok, @ligi, @DJHolmes, @Romano, @mkopcak , @PFP a dalších.

Takže děkuji za umožnění a hru v této soutěži. Moje okolí si však oddychne. 😃😃😃 Prý jsem byla na hře trochu závislá. 😂😂😂 Vůbec nevím, z čeho to usuzují, když jen naše rozhovory vypadaly poslední měsíc takto:
Volá mi kamarád negolfista (a nehrající) 👨‍🦰: "Terezko, vyšli jsme z domu a jdeme venčit. Pokecáme si? Jedlas dneska?"
👱‍♀️: "Jo, jed... Tam je jamka. Tam je jamka! PŘIDALI NOVOU JAMKU! ÁÁÁÁÁ! Mně se to nenačítá. Co to je? Co to je? Já nevím, co to je!
👨‍🦰: "Ty už zase hraješ jamky?"
👱‍♀️: "TAM JE JAMKA. TAM JE JAMKA."
👨‍🦰: "Tak jsem rád, že jsme si zase pokecali."
👱‍♀️: "Já nevím, co to je za jamku! To je XY? To je XY! Počkej, já to tam napíšu."
👨‍🦰: "Tak to tam napiš. Ty mě vůbec nevnímáš."
👱‍♀️: "Cos říkal? Co? Neee."
👨‍🦰: "Už vím, jak si připadaj ženský, když chlapi čučí na fotbal, neposlouchaj je a najednou se ozve: GÓL! GÓL!" :D
 
Upraveno:
Chtěl bych poděkovat @requo za uspořádání této soutěže a @Henry za moderování a bezchybný průběh celé hry :) Nečekaná odměna za vítězství mě velmi potěšila :) Gratuluji dalším výhercům @Tereza Harmatová a @JanKostalCZE :up:

V této soutěži jsem mohl uplatnit mou fotografickou paměť, strukturované třídění fotek a zážitky z jednotlivých hřišť. Jako architekta (odpověď pro @Sauron ze začátku soutěže :)) mě na golfu baví nejenom samotná hra, ale dost si všímám umístění hřiště do krajiny, jeho rozvržení, layoutu a uspořádání jednotlivých jamek a architektonické podoby klubovny a dalších staveb na hřišti. Z těchto důvodů mě baví poznávání nových hřišť, protože každé je prostě jedinečné :)

Děkuji všem zúčastněným za sdílení pěkných, v některých případech dost netradičních, fotek našich hřišť. Některé jsem poznal na první pohled, u jiných jsem musel chvilku hledat a u některých jsem poznávání vzdal. Většinu hřišť jsem navštívil zatím jenom jednou a tato soutěž mě motivuje se na ně vrátit a připomenout si je :)

Jsem jednoznačně pro další ročník této soutěže. Jenom bych byl pro mírné upravení pravidel, aby o bodech nerozhodovala jenom rychlost, reakční doba a neustálá potřeba být online :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom