Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA MASTERS 2024 - tipovací soutěž

Stav
Uzamčeno.
Výsledky po 3.dnu........k velkým změnám na čele nedošlo, nejvíc s pořadím zahýbalo dost průměrné nejlepší kolo dne a jen jeden eagle za tři dny.....
MASTERS 2024 - tabulka3.jpg
 
Tak se taky přidám ke gratulaci medailistům:D ( vítězi ) a hlavně poděkování za organizaci:up::up::up:.
Některé tipy byly hodně divoké!:eek: Třeba ten cut na -7 ( pardon @TP_79 ;)), podobně jako ten můj na vítězství Camerona Younga!:) On ale nakonec skončil v TOP 10 a jednu chvíli byl tuším čtvrtý! Vsadil jsem na něj, že bude TOP 8, bohužel to o ránu nevyšlo!:cry:
Ještě jednou díky @ligi !:up:
 
Díky @ligi za hru, příště to snad zvládnu lépe. Jinak jsem opravdu rád za poslední dělené místo.:)
 
Tak se taky přidám ke gratulaci medailistům:D ( vítězi ) a hlavně poděkování za organizaci:up::up::up:.
Některé tipy byly hodně divoké!:eek: Třeba ten cut na -7 ( pardon @TP_79 ;)), podobně jako ten můj na vítězství Camerona Younga!:) On ale nakonec skončil v TOP 10 a jednu chvíli byl tuším čtvrtý! Vsadil jsem na něj, že bude TOP 8, bohužel to o ránu nevyšlo!:cry:
Ještě jednou díky @ligi !:up:
Ale, jo, to byla blbost, ale vyplňoval jsem to při koukání na Valero Texas, tak jsem se asi nějak zasnil 🤣🤣🤣 Ale sranda musí být.
 
Tak nějaký závěrečný "chytrý" proslov:D.........Ještě jednou díky za účast, takhle přes těch 20 lidí je to ideální, přehledné a napínavé:), vašich pochval si velmi cením.....holt polechtání ega není nikdy dost😀😀. A co dál?......
Myslím, že jeden major - a pro mě ten nej:up: - stačil. Teď už budou další následovat v krátkých sledech a bylo by to hodně podobné. ALE........máme olypiádu opět s golfem, je jednou za 4 roky.....a co hlavně, budou tam na 99% dvě naše holky + jedna poloviční:D (Nelly), spousta dalších skvělých hráčů a hráček. Takže bych připravil tipovací soutěž - společnou pro muže i ženy (a tudíž delší než 4-denní major.....1. - 10.8.) - až na tuto jistě vrcholnou událost............ Nějaké námitky, dotazy.....nebo rovnou gejzír nadšení?😀😀
 
Tak nějaký závěrečný "chytrý" proslov:D.........Ještě jednou díky za účast, takhle přes těch 20 lidí je to ideální, přehledné a napínavé:), vašich pochval si velmi cením.....holt polechtání ega není nikdy dost😀😀. A co dál?......
Myslím, že jeden major - a pro mě ten nej:up: - stačil. Teď už budou další následovat v krátkých sledech a bylo by to hodně podobné. ALE........máme olypiádu opět s golfem, je jednou za 4 roky.....a co hlavně, budou tam na 99% dvě naše holky + jedna poloviční:D (Nelly), spousta dalších skvělých hráčů a hráček. Takže bych připravil tipovací soutěž - společnou pro muže i ženy (a tudíž delší než 4-denní major.....1. - 10.8.) - až na tuto jistě vrcholnou událost............ Nějaké námitky, dotazy.....nebo rovnou gejzír nadšení?😀😀
😢Čekal jsem všechny Majory😭
 
Díky za hru, bylo to napínavé skoro jako sám turnaj, sice mě Evropa a Rory v posledním kole stáhli o 10 příček dolů, ale zase na ženskou to, myslím, není špatný výsledek: na 18 jamek jen jedno bogey :D. Tak zas příště :up:!
 
Gratulace vítězi @Petrs77 - ozve se ti @kristyna do SZ, kam ti máme doručit drobnou cenu - ručník 19.jamky. :) Ať dobře slouží! Si borec!

A jako vždy, díky @ligi za uspořádání a organizaci zábavy pro ostatní a těšíme se na další kola :up:
Děkuju. Neboj, nějakému poděkování se nevyhneš, jak se zase uvidíme. :)

---

PS: Tímto příspěvkem tuto soutěž z hlediska 19.jamky formálně uzavírám a vlákno uzamykám.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom