Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Ryder Cup 2023 - tipovací soutěž

Tabulka až nyní........koukal jsem na záznam fourballů. Ve vedení zaslouženě @Petrs77 :up:, který se jako největší optimista nejvíce přiblížil tomuto až neuvěřitelnému průběžnému výsledku po dvou dnech. A nás pár "nevěřících" se zaslouženě krčí na dně leaderboardu:down::D
Ryder Cup - tabulka F_page-0001.jpg
 
Ryder Cup je minulostí....a tipovací soutěž tím pádem rovněž. Nejlépe se umístili @Petrs77 a @TP_79 se shodným výsledkem -8........a tak podle pravidel muselo rozhodnout "play-off", kde u předposlední otázky byl první jmenovaný blíže konečnému výsledku......Vítězem je tudíž @Petrs77:up::).....gratulace!..........No a já jsem si vyzkoušel, jaké je to být pro změnu úplně na opačné straně "leaderboardu"........a teda nic moc:D:D
Ryder Cup - tabulka F_page-0001.jpg
 
Blahopřeji vítězi Petrs77, kterému předávám vítěznou štafetu ze soutěže na letošním Open a posílám slíbený poukaz na 18 jamek v Hostivaři.:up:
Myslím, že největší ocenění ale zasluhuje ligi za organizaci opravdu parádní soutěže, kterou si vychutnal až do úplného konce ;):up::up:.

Díky moc!
 
Já blahopřeji vítězi. A děkuji organizátorovi za tuto soutěž, fakt mě to baví.
Podruhé ze tří skončit druhý po rozstřelu, to by jako šlo. Ze hřiště jsem většinou zvyklý na opačnou stranu výsledkové listiny. Ale ten sešup jsem čekal, no nic

A @ligi, jen mi prosím změň přezdívku, přidávat mi desítku mě trochu děsí :D:D:D:D:D
 
Moc děkuji za soutěž, vítězství je jen příjemný bonus. Zřejmě jsem tomu štestičku šel hodně naproti - až do Itálie, kde jsem trávil prodloužený víkend (bohužel s golfem to nemělo nic společného, můj nesmělý pokus propašovat do auta hole byl rezolutně utnut hned v počátku - no třeba to někdy projde). Děkuji za poukaz na hřiště, rozšíří to mé golfové návštěvy hřišť o celých 50%.
Zatím mě nic nenapadá, ale do příští soutěže se pokusím jejímu vítězi také zajistit nějaký golfový dárek.
 
Připojuji se k ostatním s poděkováním @ligi za báječnou tipovací soutěž a její administrování. :up: Protože jsem sloužil PÁ až NE od svítání do tmy, tak jsem z Ryder Cupu prakticky nic neviděl. Soutěž mi proto byla vítaným prostředníkem informací o dění a výsledcích. Ještě jednou díky. :)
 
Hra ukončena
Výsledky a ofiko vyhlášení viz příspěvek.
---

@ligi: Díky! Nejenom za toto kolo, ale za všechny tři letošní kola, co si pro letošek pro naší 19.jamku a Jamkaře uspořádal a administroval. Si prostě borec! Pořádně si odpočiň, protože si nastavil laťku pořádně vysoko a určitě tě budeme všichni přemlouvat na další ročníky/kola. :) ⛳

@Petrs77: Gratuluji k vítězství. Za chvíli se ti pomocí SZ ozvu, abych Ti za 19.jamku poslal ceny 19.jamky (butelka, ručník, termoláhev). Blíží se zima, tak něco na zahřátí (vyhlášeno tady). 🥇

@pppp11: Díky za moc hezké "gesto" s voucherem a doplnění 1.ceny. Toto by mohlo být pěknou doplňkovou tradicí pro další kola. Je to krásně golfové - sounáležitost s ostatními :up:

---

Všichni:
Věřím, že jsme si všichni hru užili, jako krásnou doplňkovou aktivitu letošního Ryder Cupu. Bylo to krásné. :) Vlákno nechám ještě chvilku otevřené, a pak ho za pár dní uzamknu a přesunu do archivu povedených akcí 19.jamky. Jamkaři jamkařům! 😍
 
Díky všem za pochvalná slova.......ale opatrně, abych nezpychnul, občas k tomu mám skony:D:D. .....A samozřejmě pokud bude zájem, za půl roku můžu zase něco připravit k Masters 2024:).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom