Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (26.5. - 29.5.2022 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-05-22, 27-05-22, 28-05-22, 29-05-22

Stav
Uzamčeno.
Vypadá to hezky, na druhé straně republiky je třeba GC Ropice. Co to takhle udělat někdy uprostřed republiky? :)

Za posledních pět let bylo toto pořadí :
  • Kunětická Hora
  • Kaskáda Brno
  • Mladé Buky
  • Telč
  • Konopiště
Letos padla volba na další z větších resortů, který má dostatečné ubytovací kapacity, možnost wellness (ano, Telč neměl) a kde jsme ještě nebyli (pro ty, co jezdí pravidelně). A zároveň výhodu více jamek (neblokuje se celé hřiště). Právě proto je tato akce koncipována jako vícedenní, už se více vyplatí si udělat výlet. :)
 
Květen sice ještě není, ale už teď je čas se přihlásit a zablokovat si místo v kalendáři i na Darové. Do té doby využít zimu na fyzickou přípravu a psychický odpočinek = na lyžích, na bruslích nebo při jiných zimních kratochvílích, popř. v Bítozevsi golfovat na sněhu... A jaro už zaměřit jen na doladění golfových dovedností na naše blížící se klání.

Takže abych to zkrátil, přidávám se/hlásím se, balíček B.

Modrá nikdy nezklame....
 
Zobrazit přílohu 27830

1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022
aneb první třídenní turnaj dvojic 19.jamky, českého golfového fóra

Kdy: čt 26.5. - ne 29.5.2022, soutěžní dny pá 27. - ne 29.5.2022
Kam: Darovanský Dvůr (http://www.darovanskydvur.cz/)
Soutěžní výbor turnaje:
Ve výše uvedeném termínu se ve wellness resortu Darovanský dvůr uskuteční třídenní turnaj dvojic. Tři kola hry na STBL body v různých modifikacích bodování a navíc dovednostní soutěž. Pro účast v soutěži stačí aby jeden z týmu byl členem 19.jamky. Co největší účast starých známých z jiných akcí 19.jamky (především účastníky pěti předchozích ročníků Requo Cup) očekáváme a doufáme v ní, ale chtěli bychom oslovit i vás, kteří jste zatím z jakýchkoliv důvodů váhali se zapojit do mimointernetového dění v rámci oficiálních či neoficiálních akcí 19.jamky.

Ubytovací balíčky - resort Darovanský Dvůr:

BALÍČEK A) cena na osobu a pobyt na 3 NOCI: čt 26.5.- ne 29.5.2022:
  • Ubytování 3 noci, pokoj 2 lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 3x odpolední malé občerstvení " koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee čt, pá, so, ne (celkem 4xfee na 18j)
  • Cena: 7 608Kč/osoba
  • Cena s 1x wellness vstup 2 hodiny 8075Kč/osoba
Balíček B) cena na osobu a pobyt (2 NOCI: pá 27.5.- ne 29.5.2022):
  • Ubytování 2 noci, pokoj 2 lůžkový, typ lůžka TWIN, snídaně
  • 2x odpolední malé občerstvení "koláčový bar"
  • míče 200ks na driving
  • veřejné hřiště 9 jamek - ZDARMA
  • greenfee pá, so, ne (celkem 3xfee na 18j)
  • Cena: 5 738Kč/ osoba
  • Cena s 1x wellness vstup 2 hodiny 6205Kč/osoba
Ostatní info k balíčkům:
  • Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji: 500Kč/noc
  • Sleva na další fee nad 18 jamek: 50% z ceny 18 jamek
  • Ostatní kombinace a příplatky i ubytování pro případný negolfový doprovod: dle individuální domluvy s resortem

+ STARTOVNÉ NA TURNAJ (3 soutěžní kola): 450 Kč / osoba celkem (placeno samostatně soutěžnímu výboru)
  • náhrada pro rok 2022 za RequoCup, viz vlákno - cílem: pro pravidelné účastníky akcí něco nového, akvizice nováčků, plnohodnotná samostatná hra všech jamek okořeněna týmovým pojetím ve dvojici pro celkové vyhodnocení :up:
  • Hlavní plánovaná soutěž - tříkolový turnaj dvojic: každý soutěžní den (pátek odpoledne, sobota a neděle) 1x18j ve dvojici, kdy každý z dvojice bude hrát sám za sebe (tzn. odehraje všechny rány na jamce). Dosažené výsledné skóre dvojice se bude započítávat do celkového třídenního žebříčku. Jednotlivá kola budou bonusovými body za jamku motivovat k opatrnější či riskantnější hře. Jakým způsobem si s tím dvojice poradí, je jen na ní. Pro účast v soutěži stačí, aby alespoň jeden z týmu (tzn. dvojice) byl členem 19.jamky, dvojice buď dopředu, případně pospojujeme na místě. Plánujeme vyhodnocení každého hracího dne plus celkové vyhodnocení po třech dnech turnaje.
  • + doplňková Dovednostní soutěž - Mickelson challenge se symbolickými cenami
  • UBYTOVÁNÍ: ubytování si po zaplacení startovného každý bude s resortem řešit samostatně dle svých preferencí buď na základě nabídky výše, či samostatná varianta - podmínkou účasti v turnaje je ubytování v resortu (s hlavním cílem večerních mecheche, nekonečných nejen golf diskusí a družení se)
PŘEDPOKLÁDANÝ HARMONOGRAM aneb co už je hotovo a co nás čeká:
  • HOTOVO:
    • Sdělení o přerušení RequoCupu pro rok 2022 (viz vlákno)
    • 1st 19.jamka Doubles Championship Open 2022 (viz toto vlákno)
    • Rozeslání pozvánky pomocí SZ aktivním členům 19.jamky
  • AKTUÁLNĚ BĚŽÍ:
    • Předběžné přihlašování na akci zde do vlákna (prosím, pouze vážní zájemci)
    • těšení se na něco nového ;)
  • Leden - únor 2022: definitivní specifikace herního systému
  • Březen 2022: ukončení přihlašování a potvrzení zájmu = platba startovného (na základě platby potvrdíme resortu počet účastníků + předáme údaje každému samostatně pro zajištění ubytování)
  • Duben: finální skládání dvojic, hecování, příprava tabulek, zařizování cen...
  • 26.5. - 29.5.2022: 1.st 19.jamka Doubles Championship Open 2022

Jsou nějaké podmínky? Aby nabídka platila, musí se nás tu do konce ledna 2022 přihlásit alespoň 20 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně pošlete @Jerry -mu SZ zprávu
Kde se přihlásit? Tady! Do tohoto vlákna!

Pokud už nyní budete mít jasno o parťákovi (a parťák je s tím seznámen), napište dle vzoru :
@Jerry + @Pitching
Pokud budete přihlašovat k sobě "externistu" stačí zatím napsat dle vzoru :
@Jerry + 1
Pokud vám nevadí, že vám parťák bude přidělen soutěžním výborem napište dle vzoru :
@Jerry + ?

Pokud požadujete jednolůžkový pokoj připište na konec S (singleroom)


Kontaktní osoba za 19.jamku pro organizaci: @Jerry (Jaroslav Peca)

----

Přihlášky (všechny přihlášené oslovíme v polovině března o zaplacení startovného), kombinace ubytování pak následně:
Darová se mi líbí, Kofola od Martina je lákavá. Předběžně přihlašuji dvě osoby, termín je dost vzdálený, takže ani nevím, jestli všechny 3 noci, nebo jen dvě.
 
Já se hlásím s vážným zájmem, ovšem netuším, jestli mi do toho můj zatracený meniskus nehodí vidle, jako právě udělal s lyžováním v Itálii teď v prosinci. 🤦‍♀️ Asi se budu muset na tu ortopedii pokorně vrátit. 😭
 
take se prihlasuji, jako novacek beru hlenovou kofolu +1 do dvojice (Aleš)

oba bydlime par minut od Darove takze bez ubytovani
Vy jste oba předpokládám členové na Darové.
 
ja bych rad jel, ale termin je na me dost daleko, abych to dokazal potvrdit...

a kdybych jel, tak urco varianta B
 
Termín jsme záměrně ohlásili takto dopředu. Jednak abychom zjistili jaký vůbec bude o tento formát zájem a pak proto, aby si vážní zájemci mohli termín zarezervovat ve svých kalendářích.😉 Samozřejmně chápeme, že to takto dopředu nikdo nemůže potvrdit skálopevně. Závazné potvrzení přijde až v březnu. Zároveň ale prosím, hlašte se jen Vy, kdo jste skálopevně odhodláni. 😜 Jde o to že s resortem si počty upřesňujeme a špatně se jedná, když začnete slovy možná 30, možná 40. První upřesnění bude na konci ledna. Takže vy "Odhodlaní", hlašte se. Čas je, ale neváhejte. Už je nás přes dvacet. 👍
 
Prosím toho machra, co má právo na editaci úvodního příspěvku o změnu. U @Jerry dej místo + @Pitching kód +1 a @Pitching-ovým jménem se tážu @RobertSlajs , zda si ho vezme k sobě do týmu.:) Já jsem se rozhodl vzít si do party svýho staršího syna, který začal s golfem letos ze zoufalství, že nešlo dělat jiný sport a chytlo ho to.
 
Prosím toho machra, co má právo na editaci úvodního příspěvku o změnu. U @Jerry dej místo + @Pitching kód +1 a @Pitching-ovým jménem se tážu @RobertSlajs , zda si ho vezme k sobě do týmu.:) Já jsem se rozhodl vzít si do party svýho staršího syna, který začal s golfem letos ze zoufalství, že nešlo dělat jiný sport a chytlo ho to.
Jasně, pozvánka do dream teamu se neodmítá :D;)
 
Helou.

Balíček A.
@Sauron + ? asi, zkoušel jsem ukecat manželku, ale nechce.

Rád bych upozornil organizační výbor, aby mi vybral partnera s dobrou nervovou soustavou, protože mojí silnou stránkou je nekonzistence, takže svého spoluhráče za víkend nepochybně několikrát navnadím, abych jej vzápětí neproměněným 5 cm puttem poslal do Machochy.

Rád bych si připlatil solo pokoj.
 
Upraveno:
Rád bych upozornil organizační výbor, aby mi vybral partnera s dobrou nervovou soustavou, protože mojí silnou stránkou je nekonzistence
Zdar, tak to bude velmi tvrdý oříšek. Já osobně nikoho jiného takového neznám a vlastně jsem o nikom ani nikdy neslyšel. 😜😎 ... Ale neboj, dáme hlavy dohromady a v nehorším brnkneme Rorymu. Ten taky v poslední době není zrovna konzistentní. Zabal si sebou dost triček, aby jste si je po každém kole mohli vzájemně roztrhat.👍😉
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom