Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Všichni zaplaceno řádně a včas, děkuji mnohokrát! Na víkend jsou ještě 4 volné pokoje, takže kdyby třeba @ati dorostly koule, tak může dorazit:-D!
 
Díky všem za včasné uhrazení a těším se na společný víkend v Hořehledech.

Pro každého v podstatě povinné:
  • cpát cukříky do mlíčenek
  • dávat si kafe se skořicí
...hm, snad to přežiju. :)
 
Dobrá zpráva pro všechny sociály s vlastním pitím a jídlem, máte na pokojích lednice.

IMG_4934.JPG
 
Pokud by byla možnost, tak bych se přihlásil - na celý víkend. Původně jsem měl cestovat někam jinam, ale včera to padlo. Dršťkovou nemusím - mám jí doma dost :).
 
Pokud by byla možnost, tak bych se přihlásil - na celý víkend. Původně jsem měl cestovat někam jinam, ale včera to padlo. Dršťkovou nemusím - mám jí doma dost :).

Prima, pokud má @mkopcak místo (kdo by mu tam jezdil, jinej, že jo..., vyzjistím) tak to je skvělá zpráva - jen mi neříkej, že tě ukecala ta příšerná černá lednička.

Díky, doplnil jsem Tě na úvod. Dám (nebo @mkopcak) vědět!
 
Prima, pokud má @mkopcak místo (kdo by mu tam jezdil, jinej, že jo..., vyzjistím) tak to je skvělá zpráva - jen mi neříkej, že tě ukecala ta příšerná černá lednička.

Díky, doplnil jsem Tě na úvod. Dám (nebo @mkopcak) vědět!
No když to srovnám s tím, že jsem měl jet na týden na Maltu - tak ano. Lednička rozhodla...
 
No když to srovnám s tím, že jsem měl jet na týden na Maltu - tak ano. Lednička rozhodla...

Hele ode mě dostaneš držkovou, maltu, plivanec do piva,...vše v kompletním balíčku!
 
Dámy a pánové, uzavíráme fázi přihlášek. Během dnešního dne pošlu seznam přihlášených @mkopcak, který se vám ozve pomocí emailu - vyřešit všechna přání s ním - je to pan Hořehledský domácí. Aktuálně přihlášení jsou na víkend 18. - 20.5.2018:

Pá - Ne:
So - Ne:
Pozn: Záloha je splatná v plné výši do 15.3. (storno do 1.5.)

K dnešnímu dni jsou finálně zablokované/odblokované pokoje, další přidání k akci bude možné už jen, pokud bude volno - tzn. neukradne pokoje někdo jiný. Jestli máte někdo chuť se ještě přidat, jste vítání - napište sem do vlákna ideálně obratem.
oprav si to člověčeeee... už jsem hlásila že přijedu v pátek o_O
 
tak jsem otevřel FB a už se těším na ty dukátové buchtičky :up::devil:
Jestli jsi fanda buchticek, aktualne maji na Ujezdu v Angelatu zmrzlinu-dukatove buchticky a jsou bozi ;)
Ja je stihnul minuly vikend .... Myslim ze byly "mesicni" takze do konce brezna bys mel stihnout....
 
oprav si to člověčeeee... už jsem hlásila že přijedu v pátek o_O

Titulní příspěvek je aktualizován. Tam je to udržováno vždy v pořádku - resp. upraveno bylo již po tvém hlášení.
Co se týče dalších příspěvku v textu, tak ty ne, neprocházím vždy celé vlákno, kde se "cituje" stav aktuální v čase daného příspěvku.

Takže aktuální stav - první příspěvek konkrétního vlákna.
 
Hele Michale a turnaj se započítává do Tour19 ? ... já jen abych věděl jestli si mám přivézt i formu nebo stačí jen slinu ... :D:D:D
 
Hele Michale a turnaj se započítává do Tour19 ? ... já jen abych věděl jestli si mám přivézt i formu nebo stačí jen slinu ... :D:D:D
Hladovej clovek hraje vzdycky lip :D
 
Jedu autem a určite bych zvládl 2 lidi s vybavama uvést (rozumnejma vybavama), ne tour bagy 25 holi, protoze se rozmyslite dle pocasi jak hrajete a neskladne voziky a velke kufry!. Tak mohu nabidnout spolujizdu.

Pojedu Rumburk -> Lipa/Liberec -> Boleslav -> Praha -> Hořehledy a pak zpet.

Jenom detail vyrazim 17.5. potrebuju se pred vykonem aklimatizovat :D

Pokud by bylo hodne zajemcu mohu vzit i vetsi auto, kde zvladnu nabrat az 8 lidi s vybavama.

Sranda zarucena!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom