Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Jak na tom budete s hrou již v pátek. Já bych rád jednu stihnul, se začátekm k šesté hodině... přidá se někdo?
Yogu v přírodě vynechám.
Já bych šel taky, pokud mě vezmete... alespoň to hřiště poznám. Občerstvení zajištěno:devil:
 
Přátelé - chci vás po prodlouženém víkendu v Hořehledech upozornit na to, že jejich kuchař je naprostá pecka. Jeho pokus zavraždit nás jídlem mu sice nevyšel, ale nemám odvahu zjistit, kolik jsem za ty 4 dny tam přibrala!o_O
Já, myslím, že opravdoví kamarádi Ti to rádi řeknou...:oops:
 
Přátelé - chci vás po prodlouženém víkendu v Hořehledech upozornit na to, že jejich kuchař je naprostá pecka. Jeho pokus zavraždit nás jídlem mu sice nevyšel, ale nemám odvahu zjistit, kolik jsem za ty 4 dny tam přibrala!o_O
Jo, Milda je zákeřnej. Když jsem tam byl naposledy, schválně se "spletl" a dal mi 1/2kg žeber i když moc dobře věděl, že chci ty 300g. Mám podezření, že po mě jdou...
 
Chápu to dobre, ze máme plný flight? @macdav , @Francovka a @HonzaS ? Koukal jsem na teetime a vypadá to na 17.20 - 18.00 volno. V kolik stihate? Napisu potom Martinlvi, jestli chce rezervaci jinak nebo mu stačí zprava tady. Já jsem pro něco mezi 17.30 - 18.00, ale prizpusobim se ;)
 
Chápu to dobre, ze máme plný flight? @macdav , @Francovka a @HonzaS ? Koukal jsem na teetime a vypadá to na 17.20 - 18.00 volno. V kolik stihate? Napisu potom Martinlvi, jestli chce rezervaci jinak nebo mu stačí zprava tady. Já jsem pro něco mezi 17.30 - 18.00, ale prizpusobim se ;)
Já mám den předtím akci na Kunětické hoře, kde budu i spát. V pátek mám volno na přejezd do Hořehled. Budu tam tak někdy po obědě. U mě je to v pohodě...i na dřívější čas:up:
 
Já mám den předtím akci na Kunětické hoře, kde budu i spát. V pátek mám volno na přejezd do Hořehled. Budu tam tak někdy po obědě. U mě je to v pohodě...i na dřívější čas:up:
Ja pojedu až z práce. O chvilku dřív asi také muzu, ale za mě asi od 17h dále. Uvidíme co kluci.
 
Ja bych rad po treti vyrazil z Phy. Takze pata nejdrive, takze 17:20? ;)
 
Holky, kluci: Organizační pokyny - už se to blíží! Takže finalizujeme!
  • všechny nás má na starosti @mkopcak, finance všechny řešit s ním (mělo by být vyřešeno - každý individuálně), hlavní organizační pokyny viz úvodní příspěvek tohoto vlákna
  • HRACÍ FEE NA BĚŽNOU HRU PÁ/SO/NE - jak se kdo domluvíte, tak si rezervujte flajty, ideálně pomocí teetime jmenovitě, na recepci pak nahlásit, že hru máte v ceně v rámci naší akce 19.jamky (platí jen pro ubytované!),
  • TURNAJ V SO (2x9 jamek) - od 10:00 start postupný, nahlaste se mi tu - (jméno, čgf číslo, hcp) pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi, známí) za 650 Kč. Kategorie budou připraveny dle přihlášených. Cílem je především zábava - ceny pro každého ve stylu "Tradiční stůl cen" - to znamená, přivezte golfové přebytky, co kdo máte a nehodí se vám, přidáme do balíku cen na tuto či další akce 19.jamky!
  • Jóga - zájemci o jógu - aneb ne všichni musí furt hrát golf, možné termíny: Pátek 18:00 a neděle 10:00. Dejte vědět přímo @kristyna do soukromé zprávy. Já na jógu s Týnkou jdu! Cena za osobu 100 Kč/hodina, musí se nás sejít pět, aby se konalo! Tak šup, šup!
  • V pátek jídlo individuální, po jídle kecání u piva, v sobotu organizovaný turnaj, odpo volno až do večeře formou společného rautu od 20:00...
Já budu s @kristyna na místě v cca 15:00, tel na mě je 777 236 099. :)
Těšíme se na Vás!
Michal a Kristýna Šatalovi
 
Upraveno:
Já i @kristyna jdeme na turnaj, takže

Michal Šatal - 0891457, HCP 29,3
Kristýna Šatalová - 0891464, HCP 54

A jdeme i na jogu. V pátek i v neděli. Já budu protaženej!

Jdeme si v pátek 18.5. v 15:00 zahrát jednu devítku. Přidá se někdo? :)
 
Upraveno:
Taky jdu na turnaj
Tomáš Pešťák, 1000275, hcp 34,1
Klido dam i patek hru i jogu, protaze pred pivem a v nedeli po pive se vzdycky hodi.
Baby cobra!
 
Sobotni turnaj
MACHAČ David; 1641330; Golf Club Black Bridge; HCP:25,0
 
Já i @kristyna jdeme na turnaj, takže

Michal Šatal - 0891457, HCP 29,3
Kristýna Šatalová - 0891464, HCP 54

A jdeme i na jogu. V pátek i v neděli. Já budu protaženej!

Jdeme si v pátek 18.5. v 15:00 zahrát jednu devítku. Přidá se někdo? :)
Jógu nedám, ale v 15 jedno kolo a v 17.20 druhé bych dal. Dá se to stihnout?
 
Já bych se objevila v sobotu večer, pokud by bylo možno zaplatit zvlášť raut, ráda bych se přidala. @mkopcak ( Bydlení mám u sousedů ve Spáleném Poříčí....u Kopčáků bylo narváno :cool:.) V neděli bych si šla zahrát. Vezme mě někdo do flajtu?
 
Já i @kristyna jdeme na turnaj, takže

Michal Šatal - 0891457, HCP 29,3
Kristýna Šatalová - 0891464, HCP 54

A jdeme i na jogu. V pátek i v neděli. Já budu protaženej!

Jdeme si v pátek 18.5. v 15:00 zahrát jednu devítku. Přidá se někdo? :)
V pátek bych se k vám taky přidal. :) Chtěl bych konečně Michala vidět na vlastní oči puttovat :p.

a turnaj : Jaroslav Peca 0986351 HCP 19,8
 
Holky, kluci: Organizační pokyny - už se to blíží! Takže finalizujeme!
  • všechny nás má na starosti @mkopcak, finance všechny řešit s ním (mělo by být vyřešeno - každý individuálně), hlavní organizační pokyny viz úvodní příspěvek tohoto vlákna
  • HRACÍ FEE NA BĚŽNOU HRU PÁ/SO/NE - jak se kdo domluvíte, tak si rezervujte flajty, ideálně pomocí teetime jmenovitě, na recepci pak nahlásit, že hru máte v ceně v rámci naší akce 19.jamky (platí jen pro ubytované!),
  • TURNAJ V SO (2x9 jamek) - od 10:00 start postupný, nahlaste se mi tu - (jméno, čgf číslo, hcp) pro ubytované v rámci pobytu, kolemjdoucí (kamarádi, známí) za 650 Kč. Kategorie budou připraveny dle přihlášených. Cílem je především zábava - ceny pro každého ve stylu "Tradiční stůl cen" - to znamená, přivezte golfové přebytky, co kdo máte a nehodí se vám, přidáme do balíku cen na tuto či další akce 19.jamky!
  • Jóga - zájemci o jógu - aneb ne všichni musí furt hrát golf, možné termíny: Pátek 18:00 a neděle 10:00. Dejte vědět přímo @kristyna do soukromé zprávy. Já na jógu s Týnkou jdu! Cena za osobu 100 Kč/hodina, musí se nás sejít pět, aby se konalo! Tak šup, šup!
  • V pátek jídlo individuální, po jídle kecání u piva, v sobotu organizovaný turnaj, odpo volno až do večeře formou společného rautu od 20:00...
Já budu s @kristyna na místě v cca 15:00, tel na mě je 777 236 099. :)
Těšíme se na Vás!
Michal a Kristýna Šatalovi
Ahoj ja hlasim:
Sobotni turnaj, HCP 26,3
Patek 9ka od 15h cca
V patek a nedele joga
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom