Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech! (18. - 20.5.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-18, 19-05-18, 20-05-18

Stav
Uzamčeno.
Jedu autem a určite bych zvládl 2 lidi s vybavama uvést (rozumnejma vybavama), ne tour bagy 25 holi, protoze se rozmyslite dle pocasi jak hrajete a neskladne voziky a velke kufry!. Tak mohu nabidnout spolujizdu.

Pojedu Rumburk -> Lipa/Liberec -> Boleslav -> Praha -> Hořehledy a pak zpet.

Jenom detail vyrazim 17.5. potrebuju se pred vykonem aklimatizovat :D

Pokud by bylo hodne zajemcu mohu vzit i vetsi auto, kde zvladnu nabrat az 8 lidi s vybavama.

Sranda zarucena!

Supr nabídka, já tedy nevyužiju, ale díky za ostatní! Jen doufám, že nám taxikáři nebudou blokovat cestu, páč určitě nemáš taxametr! :)

Hele Michale a turnaj se započítává do Tour19 ? ... já jen abych věděl jestli si mám přivézt i formu nebo stačí jen slinu ... :D:D:D

Přivez slinu. Nicméně, bude to náš turnájek dle klasických pravidel golfu hraný na 18 jamek se zápisem na čgf i s výsledky, takže jasně, možno započítat, když si ho pak nahlásíš. Automaticky se nezařazuje nic. :)
 
Jedu autem a určite bych zvládl 2 lidi s vybavama uvést (rozumnejma vybavama), ne tour bagy 25 holi, protoze se rozmyslite dle pocasi jak hrajete a neskladne voziky a velke kufry!. Tak mohu nabidnout spolujizdu.

Pojedu Rumburk -> Lipa/Liberec -> Boleslav -> Praha -> Hořehledy a pak zpet.

Jenom detail vyrazim 17.5. potrebuju se pred vykonem aklimatizovat :D

Pokud by bylo hodne zajemcu mohu vzit i vetsi auto, kde zvladnu nabrat az 8 lidi s vybavama.

Sranda zarucena!
Jako kdybys to chtěl střihnout ještě přes Most, tak se rád přidám, ale to se ti asi nebude chtít :p:D.
 
Jako kdybys to chtěl střihnout ještě přes Most, tak se rád přidám, ale to se ti asi nebude chtít :p:D.
Kdyz se nikdo neprihlasi a pojedes se mnou 17. Tak klidne :D
 
Ne ... na tý tvojí lavičce provokatérů za prvním odpalištěm, abych nasál atmosféru :p

Dám ti tam slunečník, aby tě nevofouklo!
 
Ne ... na tý tvojí lavičce provokatérů za prvním odpalištěm, abych nasál atmosféru :p
Když budeš se mnou ve flightu, můžeš nasávat trnkovou (švestkovou) atmosféru Valašska:devil::devil:
 
Ne ... na tý tvojí lavičce provokatérů za prvním odpalištěm, abych nasál atmosféru :p
Super. Aspon budu mit pokoj pro sebe :p:p
 
Jak na tom budete s hrou již v pátek. Já bych rád jednu stihnul, se začátekm k šesté hodině... přidá se někdo?
Yogu v přírodě vynechám.
 
Jak na tom budete s hrou již v pátek. Já bych rád jednu stihnul, se začátekm k šesté hodině... přidá se někdo?
Yogu v přírodě vynechám.
To pak nestihnem baby cobru!
 
Přátelé - chci vás po prodlouženém víkendu v Hořehledech upozornit na to, že jejich kuchař je naprostá pecka. Jeho pokus zavraždit nás jídlem mu sice nevyšel, ale nemám odvahu zjistit, kolik jsem za ty 4 dny tam přibrala!o_O
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom