Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak mám za sebou prodloužený víkend na SM. Stihl jsem Ropici, Šilheřovice a Kravaře. Vždy jsem se nechal připsat k místním, takže jsem nikde nebloudil a vždy hrál na správný praporek (nebo se o to alespoň snažil). Narazil jsem na samé pohodáře. Dokonce i hra se vcelku dařila. Zvládnul jsem celkem dva berdíky, sedmnáct parů a jen čtyři jamky na tripla či hůře.
Ropice a Šilheřovice za 90 ran a Kravaře za 84.
Podrobněji zde https://www.19jamka.cz/blogy/reportaz-psana-z-hradce.78/
 
Včera jsem si s @JanKostalCZE zahrál prvních 12 jamek [HASH=475]#OaksPrague[/HASH]. Jan hrál z černých a byla to krása. Já hrál ze stříbrných a už taková krása to nebyla. I když, jak se to vezme. Jamky 1-9, které jsem si psal, jsem ušmoulil za 51 ran, na první jamce dokonce PAR, tak to potěšilo. Pak už to bylo trochu slabší - částečně z neznalosti hřiště a částečně proto, že jsem prostě vemeno. No a pak - kombinace poměrně hlubokých bunkerů u grýnů a dost rychlých grýnů není pro mě úplně nejlepší, pár ran navíc mi to přidalo. Hřiště je hodně sportovního charakteru, vcelku mi to vyhovovalo, ale víc se těším na druhou devítku. Kterou včetně posledních šest jamek dojdeme někdy ještě večer v září, jak bude možnost, abych měl zážitek kompletní.

Hodnocení hřiště dám do kupy. Zatím jen krátce: je to Surová (s velkým S), hodně sportovní výzva. A s pokorou si myslím, že jsem na tohle hřiště ještě herně nedozrál.

Foto: První čtyři @JanKostalCZE - nudné ferveje a tak. To u mě to bylo herně pestřejší. :-D

0C9B7FEE-333B-42AD-BD4F-DE2B8D457A99.jpeg D485A8B6-FDE0-4CC2-A2FF-2F91FCE30FC2.jpeg F0EC8EDD-567F-4FF7-A6DE-E1FBD0B10BC0.jpeg 70E67118-9ACB-4E20-A32A-371D6F7427AA.jpeg
B5E4A6AB-C7ED-4AFE-9182-632A1F806912.jpeg 9490393E-8FDF-4540-A925-25F98315F42F.jpeg D7EEEEC5-8661-4794-AD9E-A8C37946650E.jpeg A411CB0E-7CE5-4560-9F86-3D51C7B18622.jpeg
 
Upraveno:
Tak jako pozitivum bych viděl, že se ti v tom heavy roughu podařilo najít míček. Já si doteď myslel, že to ani nejde.
 
Tak jako pozitivum bych viděl, že se ti v tom heavy roughu podařilo najít míček. Já si doteď myslel, že to ani nejde.
uz trochu lehl a obcas to jde
 
Jako debil.

Z nějakého důvodu mi celou devítku přišlo jako dobrý nápad podpořit nápřah přizvednutím /asi/, takže 70% topinky. Druhá nejdelší hůl v bagu = topnutá SW.

Prostě jako debil.
Můj golfový kamarád s oblibou říká: "VÍM, JAK TI JE!" :)
 
Dnes turnaj Mladé Buky. Hřiště v dobré kondici,

Počasí na kraťasy a tričko. Tak že taky super. A moje hra ? Po pondělní zkušenosti z Hamrů, kde jsem se na druhé 9ce po výměně hole na odpališti
( H3 za W3 ) zlepšil o 8 ran, jsem stále
nechal W3 na hanbě a vše co šlo jsem
odehrál hybridem. Lítalo mi to krásně
rovně , žábný aut, žádná voda, žádný banker. A tím pádem jsem celou 18ku
odehrál jedním míčkem, což se mi
v turnaji do dnešního dne ještě nikdy nepovedlo. Výsledky : 99 ran, 34 STB,
zlepšení HI . Bezva flajt, moc fajn den na golfu.

20200903_135249.jpg
20200903_121103.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Jsem o víkendu na Honzíka sám - takže volba jasná. Ráno na chatě vstanem, posnídáme sušenky (nechtělo se mi mazat chleba), zahrajeme si dvakrát šachy (zatím dobrý, vyhrávám) a jedeme do [HASH=1]#Hořehledy[/HASH]. První jáma square. Trochu blbý - třípar. Já žluté, Honza zelené... Oba za šest. Honza tak nějak normálně to uplácal 3 rány na grýn, tam tři paty. No a já? První aut. Třetí na grýn. No... a jeďte patovat do Hoře, když pro vás poslední hra byla na Oaks. Takže tak. Jsem rád, že to nebyl pětipat.

Ale celkově docela dobrý, potěšil mě par na 4 a 6. A na 8. Zbytek žádný terno. Co mě naštvalo - 7... Konečně se pětkou udržím na ferveji - rozuměj, nezatáhnu, trefil jsem to nádherně někam za ty stromy za bunkerem... A míček nikde, sežral ho míčkožrout. Aaach jo.

Jo a potkal jsem @mkopcak na dvojce. Mám na něj prosbu - prosímte, hrozně mě poslední dobou bolí spodek zad nad levou nohou. Co s tím? Odpověď - nevím, mě to bolí taky. :-D

Hřiště ok, zelené, grýny taky. Malinko slabší odpaliště, je vidět, že mají za sebou skoro celou sezónu. Usměvavá a milá recepční. Počasí tak akorát. Byla to prima hra na domovském hřišti.

4E8919FB-EC73-4AA0-96E1-1050FD82486E.jpeg AC3CF3B5-7701-4D20-9C78-12E666682767.jpeg B88390B5-BF47-4D8A-AE3F-7508608303D2.jpeg 49736812-D984-453C-858D-4E9B8872E973.jpeg
 
Upraveno:
Dnes konečně hra, která se podobala golfu. I když ještě pár chybiček se vyskytlo.

117873FC-F12D-4F35-BBA6-E92ED3974E30.jpeg
AAA2EEE9-1E48-4062-9ACB-9F4302964BBD.jpeg
 
Já dnes [HASH=3]#Slapy[/HASH]. dopoledne jsem si střihnul posekání zahrady (část jsem zvládl v pátek) a štípání dřeva a odpo vyrazil.
Hra se mi dnes nelíbila, bylo to strašně pomalé, hlavně na první devítce. Bohužel jsem dost čekal.
Celkem 106 ran, což mi fakt netěší. Ale co potěší (a tím vlastně byla hra výborná) birdie na 3paru, což je zázrak, který se stane tak maximálně jednou za 1000 her. A pak taky chip in na 14. jamce, to bylo také neskutečné.
Hřiště dobré, nicméně dopoledne byl turnaj a podle toho vše vypadalo. Ale greeny celkem jezdily, dost mě to překvapilo (2x 4putt)
 
Gratulace k vítězství! Hrál jsi skvěle.
Díky za fajn atmošku ve flajtu.
Taky si hrál dobře 👍
 
Super výsledek, gratuluju! 👍
Na jakém to je hřišti?
Podle skórkarty to vypadá na upravený a nově přenormovaný Janov.
 
Podle skórkarty to vypadá na upravený a nově přenormovaný Janov.
Ano, norma Janov 2020
 
Včera [HASH=3]#Písek.[/HASH] Mám to hřiště docela rád, ale asi je na mě moc těžký, prostě tam nejsem schopnej zahát slušný výsledek:(. První devítka katastrofa za 50, druhá trochu lepší za +10, celkem 98 a zklamání. Radost udělal chip in do birdie na 15 a celkem slušný patování - 33 patů. Dokonce se mi povedlo i několik tvarovaných ran:eek:. Drajvr jak na houpačce - jeden super na další jamce nekompromisně do hajzlu. Jak říká @requo - to je ale debilní hra tohleto:).
 
V sobotu Myštěves, na mě slušný výkon 101 ran (39 Stb)........ale největším zážitkem byla neskutečná bouřka s vichřicí, která přišla s nečekanou silou ihned po dopatování na greenu 17-ky. V životě můj Clicgear tak rychle nejel, když jsme prchali do blízkého zámeckého parku, následně se krčili asi 20 minut u zdí toho baráku co tam je a fakt se modlili, aby na nás nespadl jeden z těch stoletých dubů. Už bych to podruhý zažít nechtěl........
 
Včera Sokolov, konečně se mi tam podařilo zahrát normálně, tedy na mě slušných 97 ran (42 stb). Super ferveje, grýny vizuálně pěkný, ale pomalejší. Občerstvení na desítce funguje, kamarád si pochvaloval sekanou v housce :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom