Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Tak mám připraveno [emoji3]
47d6168c900f2d47419efc362a549106.jpg
 
nene, to je někde jinde. To já poznám
 
Tak zítra, kdo mě čekáte, tak mě nečekejte. Na oběd. Dorazím po. Snad ne o tolik později, že na mě nezbude.... [emoji120] [emoji72]
 
Tak zítra, kdo mě čekáte, tak mě nečekejte. Na oběd. Dorazím po. Snad ne o tolik později, že na mě nezbude.... [emoji120] [emoji72]
Manažer napsal, že se oběd neschovává :p
 
Tak zítra, kdo mě čekáte, tak mě nečekejte. Na oběd. Dorazím po. Snad ne o tolik později, že na mě nezbude.... [emoji120] [emoji72]

Aniž bych chtěl být protivný, tak tohle je trochu opruz. Můžu teda vědět kdo kdy dorazí a nebude obědvat/ bude chtít posunout oběd?
 
Aniž bych chtěl být protivný, tak tohle je trochu opruz. Můžu teda vědět kdo kdy dorazí a nebude obědvat/ bude chtít posunout oběd?
Stačí když dáme (povezu Zuziky) vědět až budeme vyjíždět z Prahy? Jedu z dalekého severu...
 
Martine, dorazíme s Danou, nemám představu, jak dlouho trvá cesta z Phy k vám... @Dana?

Doporučuje jet po plzeňské a sjet v Rokycanech a pokračovat na Hrádek, Mírošov, Číčov a Borovno. Dávám to za max 1 hod 20 min
 
Doporučuje jet po plzeňské a sjet v Rokycanech a pokračovat na Hrádek, Mírošov, Číčov a Borovno. Dávám to za max 1 hod 20 min
Mirošov je s krátkým i. ;) Mám tam odtud maminku.:D Takže stačí napsat před odjezdem z Prahy?
 
Aniž bych chtěl být protivný, tak tohle je trochu opruz. Můžu teda vědět kdo kdy dorazí a nebude obědvat/ bude chtít posunout oběd?
Nebuď hysterický... Nikde jsem nepožadoval schování či posunutí oběda. Pokud na mě zbude ok. Pokud ne - moje chyba. Kde vidíš jakou prudu?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom