Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
A vite, co jste si pred 14 dny vubec objednali? :)
Jinak, muj hluboky obdiv peci @mkopcak, jakou ma o nas peci a jak se stara o hosty.

Mám to napsané v kontingenční tabulce, která je propojena se zasedacím pořádkem a kabelem k pupíku kuchaře, takže to nemůže neklapnout!
 
Mám to napsané v kontingenční tabulce, která je propojena se zasedacím pořádkem a kabelem k pupíku kuchaře, takže to nemůže neklapnout!
Tak to uz se o nic nebudu starat a sverim se peci resortu.
Snad jen, jeste pohlidat, ze vypiju 2,23 l tekutin, k snidani horkou vodu s 1/2 citronem a na toaletu si snad vzpomenu sam:)
 
Vomlátíme mu tu péči pak hvězdičkama v hodnocení. :-D

Jestli si objednáš ke cappuccinu skořici, tak ti ji nasypu do očí!:-D

Myslím, že ještě chvilku a Martin bude tvrdit, že Horehledy nikdy neexistovaly :-D :-D

Doporučuji, jako jedna skupina novinářů pozvaná na turnaj před cca 5ti lety, dorazit do Hořesedel...
 
Jestli si objednáš ke cappuccinu skořici, tak ti ji nasypu do očí!:-D

To jsem udělal jen jednou, chtěl jsem to zkusit. Moc dobré to není, uznávám, ale tady v práci to fakt pijou!
A víš, kolik je námahy, doma si udělat kafe a hledat skořici, vysypat jí v malém množství z pytlíku a tak vůbec a pak to nejdejbože vylejt? Prostě byla příležitost, no.:-D
 
To jsem udělal jen jednou, chtěl jsem to zkusit. Moc dobré to není, uznávám, ale tady v práci to fakt pijou!
A víš, kolik je námahy, doma si udělat kafe a hledat skořici, vysypat jí v malém množství z pytlíku a tak vůbec a pak to nejdejbože vylejt? Prostě byla příležitost, no.:-D

Přidám k tý skořici sůl!
 
Snímek obrazovky 2017-06-02 v 14.04.06.png
 
A proc je neco zeleny? Mam se neceho obavat?

To je moje osobní hodnocení...
 
Chci ukázat muži hřiště...říkám najdi Horehledy...co našel? :D ano, Horesedly.... @Dana Daní, doufám, že máš navigaci :-D
Neboj. Mám dobrý autoatlas. A matka tam odtud pochází. Znám to tam.
 
Přestal nám doma déšť ze stropu, balím věci...my snad fakt pojedeme... :-o

Vem nějakou vodu s sebou, my tu máme už dost sucho, nepršelo 14 dní...
 
Začínám být sakra rád, že dorazím až v neděli :)

Snad budeš v pohodě, až v neděli dorazím, držím palce. To hodnocení zatím nevypadá dobře:confused:
Jdu si teda koupit neco k jidlu at nejsem zavislej. A taky nejaky desinfekce.
Jeste ze tam bude lekarka :)
 
A vite proc se to pry jmenuje Horehledy?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom