Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Mirošov je s krátkým i. ;) Mám tam odtud maminku.:D Takže stačí napsat před odjezdem z Prahy?

Šance, že si to při sobotních oběděch přečtu je spíše malá, ale klidně to můžete zkusit.
 
Nebuď hysterický... Nikde jsem nepožadoval schování či posunutí oběda. Pokud na mě zbude ok. Pokud ne - moje chyba. Kde vidíš jakou prudu?

ok
 
Šance, že si to při sobotních oběděch přečtu je spíše malá, ale klidně to můžete zkusit.
Už mlčim, už mlčim.
 
Šance, že si to při sobotních oběděch přečtu je spíše malá, ale klidně to můžete zkusit.
ty woe, přemýšlím z jakýho materiálu máš nervy...to bude nájaká nanotechnologie co?? o_Oo_O
 
ty woe, přemýšlím z jakýho materiálu máš nervy...to bude nájaká nanotechnologie co?? o_Oo_O

7 let hořehledského tréninku...
 
My ti zavoláme, budeš nás mít pak radši? :) ale ne, zbyde, ok, nezbude,ohlodame roughy ;-)
@Zuziky třeba to stihneme, když ne,stavíme se někde cestou.
 
Ze Zličína jezdím pravidelně za 58 minut :)
A máš pořád řidičák? ;) my pojedeme od Hlavního nádraží.
 
My ti zavoláme, budeš nás mít pak radši? :) ale ne, zbyde, ok, nezbude,ohlodame roughy ;-)

Jojo, telefony za barem beru pravidelne, klidne volejte. Ono nejde o to, ze nezbyde. Ale je vas skoro 20. A to chce organizaci, aby se z toho hospoda neposrala. A kdyz pak zacnete psat, ze prijedete trochu jinak, tak to tu organizaci komplikuje. A je mi jasny, ze vam to muze bejt jedno, ze si kdyztak date susenku atd. Ale me to jedno neni, protoze ja poskytuju super servis. A chci aby moji hosti byli spokojeny. Ale ve chvili kdy se mi sem prihasi 30 motorkaru bez rezervace, tak budete na to jidlo pozdejc cekat. A to zase nechci! Howgh!
 
Kdyžtak jim povalíme motorky a svedeme to na vedlejší hospodu!
 
@Zuziky třeba to stihneme, když ne,stavíme se někde cestou.

Ale to potřebuju vědět, jestli to mám teda schovávat nebo ne?:)
 
Ze Zličína jezdím pravidelně za 58 minut :)

Tak já to od Chodova taky umím za 45 minut, ale počítám, že dámy pojedou na pohodu...
 
Jojo, telefony za barem beru pravidelne, klidne volejte. Ono nejde o to, ze nezbyde. Ale je vas skoro 20. A to chce organizaci, aby se z toho hospoda neposrala. A kdyz pak zacnete psat, ze prijedete trochu jinak, tak to tu organizaci komplikuje. A je mi jasny, ze vam to muze bejt jedno, ze si kdyztak date susenku atd. Ale me to jedno neni, protoze ja poskytuju super servis. A chci aby moji hosti byli spokojeny. Ale ve chvili kdy se mi sem prihasi 30 motorkaru bez rezervace, tak budete na to jidlo pozdejc cekat. A to zase nechci! Howgh!
Martine, nám to není jedno. Ale, já se teda rozepíšu. Mám to 220 km. Ráno se musím postarat o starou matku, každé ráno to dopadne jinak. Na D8 na vjezdu do Prahy bývají zácpy. V Praze nabírám Zuziky, která přijede VLAKEM. Pak pojedu od hlaváku přes Prahu na plzeňskou....Máš dojem, že nás nemůže něco zdržet? To, že jsem napsala,že nevím jak budeme stíhat, byl výraz mé obavy,že budu komplikovat situaci,tudíž to radši dávám vědět předem. Tímto končím s tímto vláknem.
 
Tak já to od Chodova taky umím za 45 minut, ale počítám, že dámy pojedou na pohodu...
58 minut je to napohodu a podle předpisů. Není to můj rekord, ten je úplně jinde..
 
Bando, nehadejte se ;-) Martine, dá se domluvit tak, že se jídlo udělá. Až dorazíme? Prostě přijedeme, řekněme, že tu jsme a v kuchyni nám třeba do hodiny udělají oběd? Je to reálné?
 
Bando, nehadejte se ;-) Martine, dá se domluvit tak, že se jídlo udělá. Až dorazíme? Prostě přijedeme, řekněme, že tu jsme a v kuchyni nám třeba do hodiny udělají oběd? Je to reálné?

Ach jak já jsem dalek nějakých hádek, na to jsem příliš unavený. To se samozřejmě udělat dá.
 
A vite, co jste si pred 14 dny vubec objednali? :)
Jinak, muj hluboky obdiv peci @mkopcak, jakou ma o nas peci a jak se stara o hosty.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom