Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
A na to jsi přišel kde :)? Cihelny mají 27 jamek :)
Při osobní návštěvě na Cihelnách před nějakou dobou, kdy jsem se dozvěděl, že akademie je a zůstane zrušena. Tak asi tak...
 
Sorry, ale na webu není nic o akademii, v mGolfu také ne, já tam nikdy nehrál, takže ani nemohu vědět, jestli tam je či byla akademie.
V tomhle mají výhodu sklerotici, kteří tam už dlouho nehráli.... Sorry.

Těch nápověd bylo dost a jejich kombinace, zejména těch tučně označených, rozhodla:
hřiště je v Západních Čechách
- je v lese
- teče u něj řeka
- design má na svědomí fakt velké jméno
- jamka je na první devítce
- jamka přichází po jiné, řekl bych ikonické jamce na daném hřišti
- je tam hotel i wellness :)

Z fotky jsem poznal jako obvykle kulový...
 
V tomhle mají výhodu sklerotici, kteří tam už dlouho nehráli.... Sorry.

Těch nápověd bylo dost a jejich kombinace, zejména těch tučně označených, rozhodla:
hřiště je v Západních Čechách
- je v lese
- teče u něj řeka
- design má na svědomí fakt velké jméno
- jamka je na první devítce
- jamka přichází po jiné, řekl bych ikonické jamce na daném hřišti
- je tam hotel i wellness :)

Z fotky jsem poznal jako obvykle kulový...
Ale jako jo, akorát prostě některé nápovědy byly lehoulince zavádějící (samozřejmě po odtajnění se jeví jako jasné 🤣🤣🤣), a tu sumarizaci jsem neviděl, neboť jsem hledal dle těch předchozích
Ikonická jamka ok, jen jsme tam nehrál, tak nevím, jaká to je 🤣🤣🤣

Ale hlavně, ať soutěž jede dál, člověk aspoň přijde na jiné myšlenky.
A jedeme dál, sice nevím, jaké hřiště myslíš, ale počkám si 🤣🤣🤣
 
Za
Ale jako jo, akorát prostě některé nápovědy byly lehoulince zavádějící (samozřejmě po odtajnění se jeví jako jasné 🤣🤣🤣), a tu sumarizaci jsem neviděl, neboť jsem hledal dle těch předchozích
Ikonická jamka ok, jen jsme tam nehrál, tak nevím, jaká to je 🤣🤣🤣

Ale hlavně, ať soutěž jede dál, člověk aspoň přijde na jiné myšlenky.
A jedeme dál, sice nevím, jaké hřiště myslíš, ale počkám si 🤣🤣🤣
Přesně! Přece nejde o život. Za sebe můžu říct, že jsem si myslel, že poznám všechny jamky, na kterých jsem hrál aspoň dvakrát, ale není to tak. Takovou foto paměť nemám. Je milion jamek, který z různých úhlů vypadají úplně jinak. Taky je hodně rozhodující, jestli vidím fotku na PC nebo na mobilu. Hřiště, který jsem ještě nehrál už nehádám, jen když to nikdo dlouho neví a dá se to nějak logicky odvodit z nápověd. Ale už se mi samozřejmě stalo, že jsem se vůbec nechytal ani tam, kde to dobře znám. Např. dnes ta jedenáctka v MB. Byl jsem si jistej, že jsem tam hrál. Podle toho listnáče vlevo a před ním ten jehličnan, ale pohled ke greenu mi nic neříkal. Stačí jinej ůhel a je to.🤪
 
Okénko pro pamětníky: Na kterém hřišti a na které FW stál v roce 2011 fotograf ???
Zobrazit přílohu 40809
Nápověda č.1 = Za mě v té době jeden z nejtěžších čtyřparů v ČR do táhlého nekonečného kopce....
 
mě přijde že je to Hrádek č.6 a č.7 , a že je to foceno ze současné ferveje č.6 a pohled na jamku 7
 
  • Ne, nesouhlasím
Reactions: PFP
Nápověda č.1 = Za mě v té době jeden z nejtěžších čtyřparů v ČR do táhlého nekonečného kopce....
Nápověda č.2 = v tajemném roce 2011 tam byla ještě stará klubovna a krásná nová budova byla právě ve výstavbě
1708362324956.png
 
Nápověda č.3 = jako těžký 4par se to nezdálo jenom mně, tak z toho udělali 5ti par. A naopak z jiné jamky udělali 4par, aby dodrželi par hřiště 72...
A rovnou i bonusová nápověda - hřiště je už v pohoří, v jehož názvu je slovensky podzim
 
ježiš , já už vím, já jsem ale blbej - vždyť je to jasný:rolleyes:
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
Olomouc 10
 
Zkôsêl sem ôšvajcnót kôs gôgle map:
1708368514578.png
 
Jedna aktuální ze včerejška a na rychlost, ať dnes ještě rozdáme nějaké body 😉
Poznej hřiště a číslo jamky

20240218_135338.jpg
 
Nápověda č.3 = jako těžký 4par se to nezdálo jenom mně, tak z toho udělali 5ti par. A naopak z jiné jamky udělali 4par, aby dodrželi par hřiště 72...
A rovnou i bonusová nápověda - hřiště je už v pohoří, v jehož názvu je slovensky podzim
Jen dotaz mimo soutěž:
podle mne je 14-tka ta dlouhá do kopce ale 4 par. A zkrácena byla 18 ale to je tuším stejně 5- ti par. Tak kterou teda zkratili a kterou prodloužili? Jen dotaz ať v tom nemam bordel… dík
 
Jen dotaz mimo soutěž:
podle mne je 14-tka ta dlouhá do kopce ale 4 par. A zkrácena byla 18 ale to je tuším stejně 5- ti par. Tak kterou teda zkratili a kterou prodloužili? Jen dotaz ať v tom nemam bordel… dík
ze 14ky udelali 5par a z 18ky udelali kratsi 4par
 
  • To se mi líbí
Reactions: mfr
ze 14ky udelali 5par a z 18ky udelali kratsi 4par
Drobné doplnění:
- ze 14ky je bez větších úprav 5ti par (do loňska bohužel nebyli schopni vytvořit odpovídající bílé odpaliště, na které tam místo je) a nechali ji jako HCP 1o_O
- a 18ku opravdu výrazně zkrátili posunutím odpoliště (tam důvody chápu, aby dělostřelci neohrožovali z týčka lidi na 10tém greenu ranou přes les a současně ochránili ten barák/zahradu vpravo) a udělali hezký 4par nakonec.
 
  • To se mi líbí
Reactions: mfr
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom