Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Tak sada nápověd:

- hřiště je v Západních Čechách
- je v lese
- teče u něj řeka
- design má na svědomí fakt velké jméno
- jamka je na první devítce
- jamka přichází po jiné, řekl bych ikonické jamce na daném hřišti
- je tam hotel i wellness :)

tak kdo :D?
 
Správně jsou Cihelny jamka 6, bod pro @PFP, bez nápověd by to nedal :D
 
Dát hádanku, ke které musí být 8 nápověd včetně řeky, kterou není nikde vidět ani tušit, by už skoro stálo za soukromé vlákno. :D
přitom ta jamka je tak jasná :)
 
Dát hádanku, ke které musí být 8 nápověd včetně řeky, kterou není nikde vidět ani tušit, by už skoro stálo za soukromé vlákno. :D
Když ještě navíc ta první nápověda je blbě😁
 
😀 Ta mě napadla jako úplně první.
No, ono je blbé, když jako první nápověda je, že hřiště má více než 18 jamek, a po dalších nápovědách a několikaminutovém zkoumání napíšu odpověď a pak zjistím, že byly nápovědy sumarizovány, vypadla zmínka o počtu jamek, je tam řeka atd. 🤣🤣🤣
 
Když ještě navíc ta první nápověda je blbě😁
A na to jsi přišel kde :)? Cihelny mají 27 jamek :)
 
1708352558317.png

?????
 
Přečti si správně nápovědu - areál má víc jak 18 jamek
 
V tom případě třeba Slapy mají také více než 18 jamek?
nevim zda-li maji Slapy akademii...ale stejně jako Hluboká apod. jsem psal areál, ne hřiště :)...ok mohlo vás to zmást, ale areál je areál, podobně jako resort, hřiště je hřiště
 
Co si pamatuji před dvěma lety, tak tu akademii již zrušili. jestli je to těch 18 +...
Ale je to jedno, hádanka to byla
 
Okénko pro pamětníky: Na kterém hřišti a na které FW stál v roce 2011 fotograf ???
1708352397479.png
 
nevim zda-li maji Slapy akademii...ale stejně jako Hluboká apod. jsem psal areál, ne hřiště :)...ok mohlo vás to zmást, ale areál je areál, podobně jako resort, hřiště je hřiště
Sorry, ale na webu není nic o akademii, v mGolfu také ne, já tam nikdy nehrál, takže ani nemohu vědět, jestli tam je či byla akademie.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom