Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Máš teda rychlou regeneraci, jestli tohle zvládneš několik dní po sobě:up:
Já chodím 2x týdně, jednou sám a jednou s trenérem a často mám problém po těch schodech vůbec odejít.
Jinak mé cíle jsou skromnější - rád bych se po zimě přiblížil ke 110 mph u driveru ( aktuálně mám strop 105 mph ).
Nejvíc mě trápí po x letech sedavé práce zkrácené svaly, takže denně po sprše strečink ale jde to velmi pomalu a není to příjemné :)
 
Máš teda rychlou regeneraci, jestli tohle zvládneš několik dní po sobě:up:
Já chodím 2x týdně, jednou sám a jednou s trenérem a často mám problém po těch schodech vůbec odejít.
Jinak mé cíle jsou skromnější - rád bych se po zimě přiblížil ke 110 mph u driveru ( aktuálně mám strop 105 mph ).
Nejvíc mě trápí po x letech sedavé práce zkrácené svaly, takže denně po sprše strečink ale jde to velmi pomalu a není to příjemné :)
Taky jsem na neděli spal 12 hodin a celý den nic nedělal :D ale 3 dny po sobě je moc, jen to tak časově vyšlo. To máš naprosto stejný jako můj kamarád, taky má max kolem 105 a snaží se dostat na 110. Zkus před drivem švihat 3 dřevo, někdy bývá i rychlejší, než driver. Další dobrá rada je nemyslet na výsledek rány, ale jen pocitově na rychlost hlavy a dost rychlosti ze skrývá i ve finishi, ne jen v nápřahu.

Jinak je dost těžký najít nějaký rady a tipy na rychlost švihu. Youtube je sice plný "rad", ale to jsou naprostý základy, ale jak se člověk dostane na +-135 to nikde neni :) asi si na to musí všichni pocitově přijít sami.
 
Já byl jednou na Albu když tam byl ten borec z golf tracking academy a s ním Marek Nový, říkám si super, dvojka za dvě hodiny s Trackmanem a boditrackem.
No žádná sláva, podle mě s tím bodytrakem vůbec neumí, respektive netuší co mu to říká, takže o přenosu váhy jsem se nedozvěděl nic, měl tam nějaké kresby, jak to vypadá u tour pro hráčů ale to je tak vše. Bez Marka by byl podle mě v háji, ten to celé vedl ty dvě hodiny. Takže nebrat!
 
Dnes jsem po více než dvou měsících zkusil vzít do rukou hole a zašvihat si. Kupodivu jsem míč celkem trefoval, dokonce jsem se i dobře otáčel a přenášel váhu. Asi nějaká falešná forma 🤭

Současně jsem na indooru nainstaloval aktualizaci Creative Golf 3D (v podstatě Golf Blaster pro LM). Kromě hlavního programu je k dispozici i aktualizace knihovny hřišť a tak mi přibylo 19 nových hřišť (celkem už 212).
Nedalo mi to a jedno nové hřiště jsem si zahrál. Pozná někdo o jaké hřiště jde?

Jinak ruce trochu bolí. Uvidím zítra, jestli to bude OK nebo budu muset ještě pauzu prodloužit 🙈

86FA2BB8-2FEA-41C0-AA90-F93CAF31B499.jpeg

789BB60C-E343-4B40-B2BF-2CBA46540499.jpeg
 
Dnes jsem po více než dvou měsících zkusil vzít do rukou hole a zašvihat si. Kupodivu jsem míč celkem trefoval, dokonce jsem se i dobře otáčel a přenášel váhu. Asi nějaká falešná forma 🤭

Současně jsem na indooru nainstaloval aktualizaci Creative Golf 3D (v podstatě Golf Blaster pro LM). Kromě hlavního programu je k dispozici i aktualizace knihovny hřišť a tak mi přibylo 19 nových hřišť (celkem už 212).
Nedalo mi to a jedno nové hřiště jsem si zahrál. Pozná někdo o jaké hřiště jde?

Jinak ruce trochu bolí. Uvidím zítra, jestli to bude OK nebo budu muset ještě pauzu prodloužit 🙈

Zobrazit přílohu 33592
Zobrazit přílohu 33591
To by měla být Ypsilonka 1. a 4. jamka.
 
Včera jsem byl potrénovat na Černém Mostě a vedle mě borec si posledních asi 20 drivingových míčků (nebo kolik se jich tam vejde) z košíku nacpal do trubky/sběrače a do bagu a vyrazil pryč. Říkám si, asi jde ještě na krátkou hru.... A pak koukám, že si to směřuje a nasedá do x6 a odjíždí. Možná že před tím tam vystřílel svých 20 míčků, abych mu nekřivdil, tak si je jen vyměnil...
 
Včera jsem byl potrénovat na Černém Mostě a vedle mě borec si posledních asi 20 drivingových míčků (nebo kolik se jich tam vejde) z košíku nacpal do trubky/sběrače a do bagu a vyrazil pryč. Říkám si, asi jde ještě na krátkou hru.... A pak koukám, že si to směřuje a nasedá do x6 a odjíždí. Možná že před tím tam vystřílel svých 20 míčků, abych mu nekřivdil, tak si je jen vyměnil...
Koukam, ze ridici BMW nejen ze nemaj blinkry, ale uz nemaj ani na micky!
 
Včera jsem byl potrénovat na Černém Mostě a vedle mě borec si posledních asi 20 drivingových míčků (nebo kolik se jich tam vejde) z košíku nacpal do trubky/sběrače a do bagu a vyrazil pryč. Říkám si, asi jde ještě na krátkou hru.... A pak koukám, že si to směřuje a nasedá do x6 a odjíždí. Možná že před tím tam vystřílel svých 20 míčků, abych mu nekřivdil, tak si je jen vyměnil...
mohl jet na treninkove plochy mezi jamkou 9. a 10. :up:
 
mohl jet na treninkove plochy mezi jamkou 9. a 10. :up:
Opravdu tomu věříš? 🙈

Jinak, když už jsme u těch tréninkových ploch (vyjma driving). Měli byste trénovat normálními míčky a ne drivingáči (pokud to tedy nejsou klasické míčky s nápisem „practice”). A ne kvůli tomu, že je to v některých resortech drivingáči zakázané, ale kvůli tomu, abyste získali lepší cit pro čipy (pitche) a paty. Cit prostě s „kameňáky” nezískáte. 😉
 
Včera jsem byl potrénovat na Černém Mostě a vedle mě borec si posledních asi 20 drivingových míčků (nebo kolik se jich tam vejde) z košíku nacpal do trubky/sběrače a do bagu a vyrazil pryč. Říkám si, asi jde ještě na krátkou hru.... A pak koukám, že si to směřuje a nasedá do x6 a odjíždí. Možná že před tím tam vystřílel svých 20 míčků, abych mu nekřivdil, tak si je jen vyměnil...
Mám řadu obdobných vlastních zážitků...
 
Včera na indooru nefungovala žádná hůl, dneska všechny (až na jeden odpal driverem = double bogie :mad:), ale jinak letos první eagle (i když indoorový), být na 5PAR druhou ranou na grýnu vždy potěší ;)

D588666A-505C-49EF-A7B7-31F746C498DA.jpeg
 
Včera na indooru nefungovala žádná hůl, dneska všechny (až na jeden odpal driverem = double bogie :mad:),ale jinak letos první eagle ;)
double bogey a ýgl ;), alespoň je pestrá skórkarta :up::up::up::up::up:
 
Upraveno:
Když už se tu chválíme ;), zahrál jsem v neděli svůj vůbec první eagle v životě (i když indoorový)...

Jamka č. 14, Valley of the Eagles. 213m na ostrůvek + 11m chip in. Krásná jamka. Mimochodem i celé hřiště. Jo a Miras měl zadaný hcp 36, takže na každé dvě rány dolů do scorekarty ;)
 

Přílohy

  • valley_14.jpg
    valley_14.jpg
    27,8 KB · Zobrazení: 110
  • valley_sc.jpg
    valley_sc.jpg
    67,6 KB · Zobrazení: 109
Dnes opět 1 hod. Trackmann. Chodil jsem pravidelně 2x týdně 1,5 hod. a jednou na
hřiště. To je teď pod sněhem. Pořád piluju
železa, už se na to dá trochu koukat s lítá
to celkem rovně.

Driver přijde na řadu začátkem února.
Ten mi pořád nejde. Tuším, že to se mnou
nebude mít trenér lehký. Ale budou na to
dva měsíce tak se to snad taky pohne správným směrem. Doufám.
 
Už je to nějak dlouhý!! 😕
Děti nějak zlobí, tak jsem jim zrušil pokoj. 🏌️‍♂️:D
Docela "sranda" byla, když jsem takovou síť prostřelil.
Naštěstí to nebylo doma, ale na zahradě a soused nebyl doma 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom