Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

To ne :D Já se u golfu moc nevztekám a u tréninku na zahradě už vůbec ne :D
Dostal ránu driverem🏌️‍♂️ 🚀 čekal bych, že proVčko něco vydrží:D už asi bylo unavený. Škoda, že to byla rána do sítě. Docela by mě zajímalo, co by to dělalo ve vzduchu :D
Prov1 jsou super míče, ale hovno vydrží. Už po první hře jsou vždy vidět oděrky, ale tohle je extrém.. :D
 
Prov1 jsou super míče, ale hovno vydrží. Už po první hře jsou vždy vidět oděrky, ale tohle je extrém.. :D
Používám ProV1 na simulátoru a zatím mi ani jeden nepraskl, hraju s nimi tak cca 15 kol (dokud nejsou sedřené). Ostatní míče mi vydržely tak 5-8 kol než prasknou. Extrém byly Mizuno, ty mi nevydržely ani 3 kola 😔

Pro trénink mám Wilson Ultra, ty vydržely tak cca 800 úderů.

3B0CB714-9717-49CE-AAF8-FE15E5C9A019.jpeg
 
Používám ProV1 na simulátoru a zatím mi ani jeden nepraskl, hraju s nimi tak cca 15 kol (dokud nejsou sedřené). Ostatní míče mi vydržely tak 5-8 kol než prasknou. Extrém byly Mizuno, ty mi nevydržely ani 3 kola 😔
Pro trénink mám Wilson Ultra, ty vydržely tak cca 800 úderů.

Zobrazit přílohu 32550
Týýý jo, pěkná sbírka :up:💪
 
Upraveno moderátorem:
Včera mi to nedalo a musel jsem pořádně potrénovat (driving Průhonice), zůstal jsem na drivingu 3 hodiny a odpálil něco kolem 400 míčů. Využil jsem známého, co přinesl skytrack, je super vidět k těm ranám i čísla a i na drivingáče to lítalo dobře. Nicméně co přišlo potom byla hotová apokalypsa v podobě náletu komárů, něco takového jsem v životě nezažil. Při odpalu se kolem vás točily stovky komárů a když jsem se na chvíli zastavili, tak vás sálo tak 50 naráz. Jeden pán si koupil míče, dorazil na odpaliště, vysypal míče, řekl "kurva to se nedá" a okamžitě bez vypálení jediného míče zas odjel :D:D. Kolega vyplancal celý repelent, ale na ty zmutovance to absolutně nepůsobilo. Tohle být na hřišti, tak je to na zastavení hry. :D
 

Přílohy

  • 4F78B364-5B8C-43C7-A785-2B8292F703C3.jpeg
    4F78B364-5B8C-43C7-A785-2B8292F703C3.jpeg
    115,8 KB · Zobrazení: 107
Včera mi to nedalo a musel jsem pořádně potrénovat (driving Průhonice), zůstal jsem na drivingu 3 hodiny a odpálil něco kolem 400 míčů. Využil jsem známého, co přinesl skytrack, je super vidět k těm ranám i čísla a i na drivingáče to lítalo dobře. Nicméně co přišlo potom byla hotová apokalypsa v podobě náletu komárů, něco takového jsem v životě nezažil. Při odpalu se kolem vás točily stovky komárů a když jsem se na chvíli zastavili, tak vás sálo tak 50 naráz. Jeden pán si koupil míče, dorazil na odpaliště, vysypal míče, řekl "kurva to se nedá" a okamžitě bez vypálení jediného míče zas odjel :D:D. Kolega vyplancal celý repelent, ale na ty zmutovance to absolutně nepůsobilo. Tohle být na hřišti, tak je to na zastavení hry. :D
Hujere, co ten vyhozený šlajs doprava? 🤭

Jinak jen potvrzení, že už Skytrak (po aktualizaci firmware) umí měřit dobře i míče rychlejší než 160 mph.
Myslím, že to víš, ale pro jistotu - na „club speed” nekoukej 😉
 
Hujere, co ten vyhozený šlajs doprava? 🤭

Jinak jen potvrzení, že už Skytrak (po aktualizaci firmware) umí měřit dobře i míče rychlejší než 160 mph.
Myslím, že to víš, ale pro jistotu - na „club speed” nekoukej 😉
To není moje, střídal jsem se tam s hcp 26 :D (ale neříkam, že to taky neumim)

Club speed byl dost random. Když jsem začínal se 7 železem, tak bylo rozpětí 88-105mph... což je blbost, protože furt švihám stejně - max 1-2 mph rozptyl. Nicméně ball speed přesně a carry vzdálenost jak kdy, někdy to ukazovalo kratší, než to ve skutečnosti na drivingu letělo. Jsem prostě asi za tvrzení, že skytrack je 100% lepší na indoor. Co mě na tom sere je to, že míček musíš furt dávat přesně na laser, takže nemožná hra z trávy.
 
Upraveno:
To není moje, střídal jsem se tam s hcp 26 :D (ale neříkam, že to taky neumim)

Club speed byl dost random. Když jsem začínal se 7 železem, tak bylo rozpětí 88-105mph... což je blbost. Nicméně ball speed přesně a carry vzdálenost jak kdy, někdy to ukazovalo kratší, než to ve skutečnosti na drivingu letělo. Jsem prostě asi za tvrzení, že skytrack je 100% lepší na indoor. Co mě na tom sere je to, že míček musíš furt dávat přesně na laser, takže nemožná hra z trávy.
Ano, použití venku (hlavně na trávě) je problém (i když je možno míč umísťovat i lehce mimo laser), problém venku je i správné nastavení (zejména rovnoběžnost a výška). Pak může být i problém, pokud do objektivů svítí sluníčko.
A k té „club speed” - ta je pouze odhadována z naměřených parametrů míčku a předpokládá úder sweet spotem. Proto nemá vůbec význam tento údaj u Skytrak sledovat.
Ad carry - u drivů většinou udává o něco kratší, než je skutečnost. Záleží také na tom, jakou máš nastavenu nadmořskou výšku a případně vítr. Já mám vítr vypnutý.
 
Ano, použití venku (hlavně na trávě) je problém (i když je možno míč umísťovat i lehce mimo laser), problém venku je i správné nastavení (zejména rovnoběžnost a výška). Pak může být i problém, pokud do objektivů svítí sluníčko.
A k té „club speed” - ta je pouze odhadována z naměřených parametrů míčku a předpokládá úder sweet spotem. Proto nemá vůbec význam tento údaj u Skytrak sledovat.
Jako ten laser je ještě ok, ale dodržení té rovnoběžnosti :/ tohle prostě venku úplně nejde a pak to zkresluje rány.
 
Jako ten laser je ještě ok, ale dodržení té rovnoběžnosti :/ tohle prostě venku úplně nejde a pak to zkresluje rány.
S rovnoběžností „bojuju” i na indooru. Občas dojde k ppsunutí vlivem otřesů podlahy.
A je fakt, že 2° rozdílu bočního úhlu udělá na 250m dost. Ostatně 2° odchylka od ideální dráhy patu znamená, že při 3m patu už jamku mineš.
 
S rovnoběžností „bojuju” i na indooru. Občas dojde k ppsunutí vlivem otřesů podlahy.
A je fakt, že 2° rozdílu bočního úhlu udělá na 250m dost. Ostatně 2° odchylka od ideální dráhy patu znamená, že při 3m patu už jamku mineš.
Jo, a hraje tam asi i roli to nastavování loga míče směrem k přístroji. Když jsem na to prděl, tak jsem hrál železy 30-50 hooky, ikdyž jsem to evidentně pushoval. Pka jsem nastavoval logo a už to byly jen 10m draw. Pro mě je tedy skytrack dost nepřesný.

Nicméně co se týče určitých funkcí, tak moc se mi líbil mód, kdy si navolíš 10 vzdáleností, na každou si určíš jinou metráž a hraješ 3-5 míčů, pak ti to v průměru napíše odpovídající HCP, tohle je super na trénink a mít to doma, tak jsem na tom furt.
 
Nicméně co se týče určitých funkcí, tak moc se mi líbil mód, kdy si navolíš 10 vzdáleností, na každou si určíš jinou metráž a hraješ 3-5 míčů, pak ti to v průměru napíše odpovídající HCP, tohle je super na trénink a mít to doma, tak jsem na tom furt.

Co ti to napsalo? :)
 
Co ti to napsalo? :)
S těma 50 metrovýma hookama hcp 6,5 :D

Je to dost přísný, na vzdálenost 50m je 5m od jamky snad hcp 10. Nicméně na delší třeba 150+ bylo cokoliv na greenu kolem 0. Ale je to zajímavý a dost mě to bavilo.
 
Jo, a hraje tam asi i roli to nastavování loga míče směrem k přístroji. Když jsem na to prděl, tak jsem hrál železy 30-50 hooky, ikdyž jsem to evidentně pushoval. Pka jsem nastavoval logo a už to byly jen 10m draw. Pro mě je tedy skytrack dost nepřesný.

Nicméně co se týče určitých funkcí, tak moc se mi líbil mód, kdy si navolíš 10 vzdáleností, na každou si určíš jinou metráž a hraješ 3-5 míčů, pak ti to v průměru napíše odpovídající HCP, tohle je super na trénink a mít to doma, tak jsem na tom furt.
Záleží na osvětlení - já např. na indooru logo vůbec neřeším.
Poslední aktualizace aplikace už měla přinést „rozpad spinu”, takže by se měla zlepšit přesnost ohledně „banánů”.
„Dynamic HPC” je dobrá vychytávka. Jednak jako celková informace, ale hlavně pro jednotlivé vzdálenosti. Hned vidíš, na jakou vzdálenost si ideálně přihrávat pro lay up.
Dobrá je taky fce, kdy si určíš rozsah vzdáleností pro cíl a dáš „random”, pak ti to v tom rozsahu generuje různé vzdálenosti pro každou jednotlivou ránu.

P.S. Kdybys Skytrak chtěl (a měl pro něj prostor), tak bych o jednom zánovním na prodej věděl (ne můj).
 
Záleží na osvětlení - já např. na indooru logo vůbec neřeším.
Poslední aktualizace aplikace už měla přinést „rozpad spinu”, takže by se měla zlepšit přesnost ohledně „banánů”.
„Dynamic HPC” je dobrá vychytávka. Jednak jako celková informace, ale hlavně pro jednotlivé vzdálenosti. Hned vidíš, na jakou vzdálenost si ideálně přihrávat pro lay up.
Dobrá je taky fce, kdy si určíš rozsah vzdáleností pro cíl a dáš „random”, pak ti to v tom rozsahu generuje různé vzdálenosti pro každou jednotlivou ránu.

P.S. Kdybys Skytrak chtěl (a měl pro něj prostor), tak bych o jednom zánovním na prodej věděl (ne můj).
A co je lepší? Prudší světlo nebo přítmí? Protože včera docela pralo slunce a stalo se nám, že nám to 15 míčů po sobě nevzalo.

Místo bohužel nemám, sousedi v bytech okolo by asi nebyli moc rádi :D ale dík za nabídku. Čistě ze zvědavosti, za kolik ho nabízí? Věděl bych o kupci.
 
A co je lepší? Prudší světlo nebo přítmí? Protože včera docela pralo slunce a stalo se nám, že nám to 15 míčů po sobě nevzalo.

Místo bohužel nemám, sousedi v bytech okolo by asi nebyli moc rádi :D ale dík za nabídku. Čistě ze zvědavosti, za kolik ho nabízí? Věděl bych o kupci.
Slunce je zabiják - proto je Skytrak vhodnější do indooru.
Skytrak vlastně vůbec světlo nepotřebuje, míček snímají infračervené kamery.
Udělají se 2 snímky s odstupem 4,32 ms a porovnají se. Z rozdílu se pak spočítají otáčky míče, osa otáčení, rychlost míče, horizontální a vertikální úhly startu.

F0FBD415-FD9F-4B28-8193-55B92D8188B5.jpeg
 
A co je lepší? Prudší světlo nebo přítmí? Protože včera docela pralo slunce a stalo se nám, že nám to 15 míčů po sobě nevzalo.

Místo bohužel nemám, sousedi v bytech okolo by asi nebyli moc rádi :D ale dík za nabídku. Čistě ze zvědavosti, za kolik ho nabízí? Věděl bych o kupci.
No já ho vlastně moc nenabízím, protože jsem línej a už rok ho dávám na ebay;) Mám k tomu sim soft Creative Golf 3D a asi 10 hřišť. Na ceně se asi dohodneme;) A kdyby jsi měl více zájemců, tak mám ještě GC2 od Foresight Sport
 
A co je lepší? Prudší světlo nebo přítmí? Protože včera docela pralo slunce a stalo se nám, že nám to 15 míčů po sobě nevzalo.

Místo bohužel nemám, sousedi v bytech okolo by asi nebyli moc rádi :D ale dík za nabídku. Čistě ze zvědavosti, za kolik ho nabízí? Věděl bych o kupci.

Já takhle už dlouho sháním nějaký prostor min. k pronájmu ( taky bydlím v bytě ) ale zatím jsem neobjevil nic, co by mělo dobrý poměr cena x výkon a nebylo moc daleko od bydliště.
Líbilo by se mi mít vlastní sim.
 
Já takhle už dlouho sháním nějaký prostor min. k pronájmu ( taky bydlím v bytě ) ale zatím jsem neobjevil nic, co by mělo dobrý poměr cena x výkon a nebylo moc daleko od bydliště.
Líbilo by se mi mít vlastní sim.
Až se potkáme v Beřovicích, dáme řeč, bydlíme docela blízko sebe, napadá mě se podělit o náklady...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom