Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
To Mirek_62: Tohle teda vubec nepochopim, jak to mohl ten PRO v Podebradech udelat - mozna bych to cekal od nejakeho aroganta na komercnim turnaji, ale teda na takovehle "official" akci a jeste od PRO - nebylo za tim neco vic? Necekal treba, ze mu uznas tu vodu na predchozi jamce? Tam bych ocekaval, ze mohla vzniknout na jeho frustrace, i kdyz jako PRO by mel chapat, ze to neslo udelat. Kazdopadne jako trenink mentalni pripravenosti to urcite byla zkusenost, jeden z mych golfovych problemu je, ze se zbytecne zabyvam tim, co se deje prede mnou a za mnou, natoz kdyby mi tohle udelal primo spoluhrac. Zajimave by bylo, jestli se to treba pise nekam do zapisu rozhodcich, protoze jestli proste rekl koncim a jdu pryc, tak by to snad zaslouzilo i nejaky oficialni trest (i kdyz nejsme na PGA, kde asi musi byt zdravotni duvod, ale i ten jde fingovat). Rozhodci ho nepremlouval, aby aspon na ten zbytek delal zapisovatele, kdyz uz nechce hrat?
 
… Rozhodci ho nepremlouval, aby aspon na ten zbytek delal zapisovatele, kdyz uz nechce hrat?
Rozhodčí nám na 15. pomáhal hledat.
Nevím jaká komunikace probíhala mezi těma dvěma. Po uplynutí doby na hledání jsem šel ke svému míčí na ferveji a soustředil se na dohrání jamky, což se mi podařilo na PAR.
Po dohrání jamky mi rozhodčí oznámil, že budu přiřazen k jinému flajtu. Podepsal jsem PRO kartu a předal rozhodčímu, a dostal svou podepsanou PRO. Pak už jsem „mazal” na 16 😟

Taky jsem si zprvu myslel, že to se mnou PRO dojde jako zapisovatel, když už jsme se stejně vraceli ke klubovně.

Ad žlutá „voda”. On o ní zprvu vůbec neuvažoval, začal hledat cca 50m před ní.
O tom, že by mohl dohrát až do ní, se zmínil, když jsem k ní při hledání došel já a hledal i tam.

Je pravda, že mě na 15. zarazila jeho volba hrát na stromy vpravo driverem, byl dost dlouhý na to, aby si jinou holí přihrál na výhled na fervej do podobné pozice, jako jsem ležel já.

IMG_8587.jpeg
 
jestli se to treba pise nekam do zapisu rozhodcich
Každé DQ se zapisuje a zdůvodňuje. Jde-li o opakované “kázeňské” prohřešky, mohou být podkladem pro jednání disciplinární komise…
 
Nechapu necitlivy reseni rozhodcich, co te zenou po hristi.
Na tomhle není nic necitlivého, je to zcela běžný postup a děje se poměrně často. Jiné řešení než dojít 3 jamky (45 minut) s @Mirek_62 ani nemají. A pak by jim zas bylo vytýkáno, že místo aby řešili tempo, tak dělají zapisovatele hráči, kterého stačilo posunout.

Je to nepříjemná zkušenost, ale “vina” zde kompletně leží na spoluhráči. Jak píše @PFP , tohle se prostě nedělá a u mne by tenhle člověk s reprezentováním klubu skončil.
 
Každé DQ se zapisuje a zdůvodňuje. Jde-li o opakované “kázeňské” prohřešky, mohou být podkladem pro jednání disciplinární komise…
Trošku to upřesním - ve výsledcích je WD 🤔
 
15.5.2023 • Hostivař: 86 ran, 34 patů (by mGolf)

hra.png


Výsledkově hezké, na sebe, pocitově tolik dneska ne, hodně myšlenek z práce. Hřiště po dešti naprosto prázdné, tedy prvních 12 jamek. Ale tentokrát jsem jel dost na knop, doprava v Praze, no a přijel jsme chvíli před svým TT, v autě rychle vypil plechovku Tigera (to je jasný, proč tenhle energeťák, ne? Sice s ním nemá nic společného, ale nic není náhoda... co kdyby :-D) a nebyl to dobrý nápad. Bublal mi žaludek až do třetí jamky, moc prima to na jedničce a dvojce bylo. :-D Pak to šlo, pak zase chvilku ne. Trošku problém s koncentrací. Zadní (poslední) šestice jamek se mi moc jít už nechtěla... nic dramatického, jen jsem se připletl do tréninku děcek. Resp. jejich piditurnaje. Tak to bylo takové dobrodružné. Hřiště prima, po dešti mokré, rafy dost husté. Rychle to ale usychalo. Tak dneska ještě trénink... a pak, si rychle před Darovanem připomenout tenhle článek: Seznam výmluv správného golfisty !

Dneska jen dvě fotky, tak rovnou velké. Stejně ten sloup na aktuální pětce je docela fotogenickej, úplná modelka. A pak ty kaštany rozkvetlé (jírovec pleťový) na 10, hezký to bylo. :)

IMG_3566.jpeg

IMG_3568.jpeg
 
Trošku to upřesním - ve výsledcích je WD 🤔
Omluva, chyba na mé straně - samozřejmě nedokončil, takže WD...
 
Tak víkendový turnaj na Slapech....vypadalo to na můj famózní výsledek (osobák), ale bohužel nakonec mi došli síly a i soustředění.
Ale, druhé místo za 42 stb. je taky dobrý... i když o 1 stb.
1684223419600.png
 
Místo eaglu o birdie navíc, furt je to krásně barevný. A hlavně, mám konečně zas ránu k dobru navíc🤣.

IMG_0655.jpeg
 
Vcera poprve twilight v Silherovicich. Vubec jsem nevedel co cekat a bylo to hriste presne pro me. Hezky upraveny, roughy vysekany na dobrou delku, greeny konzistentni, ruzne barevny. Kombinace uzkejch prustrelu z teecka s uplne otevrenejma jamkama me bavil, stejne tak stridani jamek nahoru a dolu. Tripary taky zajimave. Par stromu je sice na blbych mistech ale to se da naucit. Bunkeru pomalu, kdo by je taky v zameckym parku pohledaval, za me plus. Dokazal sem uhral nekolik paru, i v rade za sebou ale ke konci uz to bylo unaveny a dohral sem hlavne ze zvedavosti. Z teecka na me hodne dlouhy, vetsinou fw, snad jen jeden 3putt, ale approach takovej slabsi. Hlavni je ze sem po 2 mesicich do toho pinknul na hristi.
 

Přílohy

  • IMG_0523.jpeg
    IMG_0523.jpeg
    110,3 KB · Zobrazení: 47
  • IMG_0516.jpeg
    IMG_0516.jpeg
    172,5 KB · Zobrazení: 52
16.5.2023 • 9j. Hořehledy: 44 ran, 15 patů (by mGolf)

Dnes do práce na 3,30hod, 250 km a v 11 hod jsem byl doma. Sprcha, káva, taška do ruky, odchod k autu a 180 km do Království Hořehledského. Po cestě třikrát průtrž mračen. Dorazil jsem ve 14,30 hod v takovém lijáku, že jsem seděl v autě a nechtělo se mi z něho vylézt. Vzal jsem si z kufru deštník a vyrazil na recepci. Hodinu a něco čas do mého startu na turnaji. 2 Plzničky a 3 ořechovky mne dostatečně nakopli do deštivého počasí. 15 minut mi stačilo na ubytování, převlečení a složení golfového vybavení. Na týčko 1 jamky jsem nastoupil opilý a můj spoluhráč Martin @mkopcak byl pobaven :D Krásná první rána osmičkou skončila 3 metry od fangle. Bohužel na greenu 9 jamky :D Celkově to byl povedený turnaj. Dokázal jsem pobavit své spoluhráče svým dokonalým patováním :D Jsem nesmírně rád, že jsem ve zdraví dorazil do cíle. Na Darovou jsem připraven na 222 procent :up: Jo a mimochodem, zítra splním ve výzvě MARATON... dám 36 jamek v Hořehledech. V turnaji jsem skončil na krásném 4 místě ;) Hřiště je i přes slejváky v suprové kondici :up::up:
 
Po delsi dobe slusna porce golfu. Konkretne 4 dny v Marbelle s @lada. Vlastne by slo navazat na to, co jsem psal kdysi zde:
Clovek zazil golfovou euforii i naproste zoufalstvi… skore na 9tkach od 45 po neuveritelnych 61, a poznal i nova hriste co tam drive nehral… a zjistil, ze 4 dny po sobe je fakt docela dost. :D
Kazdopadne doporucuji vsem… stoji to za to!
304E9285-8535-4DFC-A724-13AE9E9F9D13.jpeg
 
Milé golfové kamarádky a kamarádi. Dnes jsem si sáhnul na samé dno mé fyzické kondice. Kdo mne zná osobně a měl tu čest si se mnou zahrát, bude vědět o čem mluvím. Dnes jsem se rozhodl v Hořehledském Království splnit Golfovou výzvu Maraton. Šel jsem 36 jamek v jeden den. Prvních 18 jamek za 3 hod a 10 km, druhých 18 jamek po pauze na klobásku a čaj za 3 hod 30 min a 9,9 km. Už to nikdy neudělám jít 36 jamek v jeden den :D:D Jsem neskutečně zničený po fyzické stránce. Jen díky mé psychické odolnosti jsem to přežil ;) A tady skórky


1684340683334.png



1684340733239.png
 
Milé golfové kamarádky a kamarádi. Dnes jsem si sáhnul na samé dno mé fyzické kondice. Kdo mne zná osobně a měl tu čest si se mnou zahrát, bude vědět o čem mluvím. Dnes jsem se rozhodl v Hořehledském Království splnit Golfovou výzvu Maraton. Šel jsem 36 jamek v jeden den. Prvních 18 jamek za 3 hod a 10 km, druhých 18 jamek po pauze na klobásku a čaj za 3 hod 30 min a 9,9 km. Už to nikdy neudělám jít 36 jamek v jeden den :D:D Jsem neskutečně zničený po fyzické stránce. Jen díky mé psychické odolnosti jsem to přežil ;) A tady skórky


Zobrazit přílohu 35853


Zobrazit přílohu 35854

Hmhm... Dobře ty! I parádní výsledek! Dej si pár zelených... A o co že hrajeme zítra na Darovanu? :p

(Vím, už teď tě otázky lituju, protože to Golfová bohyně slyší (chlap nemůže být taková potvora) když to za to zítra úplně díky tomu pokoním... :)
 
Upraveno:
Hmhm... Dobře ty! I parádní výsledek! Dej si pár zelených... A o co že hrajeme zítra na Darovanu? :p

(Vím, už teď tě otázky lituju, protože to Golfová bohyně slyší (chlap nemůže být taková potvora:) když to za to zítra úplně díky tomu pokoním... :)
Mám druhé pivko a nemám vůbec chuť na kořalku ;) Když jsem viděl ceny jídel na Darové, přešla mne hned chuť na cokoli 😢 Povečeřel jsem, za chvilku si dám Kávičku a Vareniky s merendou, a půjdu do hajan :D
těším se na vás zítra na Darovou
 
Hmhm... Dobře ty! I parádní výsledek! Dej si pár zelených... A o co že hrajeme zítra na Darovanu? :p

(Vím, už teď tě otázky lituju, protože to Golfová bohyně slyší (chlap nemůže být taková potvora) když to za to zítra úplně díky tomu pokoním... :)
Mohli bysme dát na rozehrání žetonky:)........jestli je teda někdo přiveze
 
19.5.2023 • Darovanský dvůr: 96 ran, 33 patů (by mGolf)

Včerejší tréninkové kolo na Darovanském dvoře nedopadlo zrovna nejlépe. Ve druhé devítce se projevila únava po předešlém dni, kdy jsem si hrábnul na hranici mých fyzických možností. Doufám, že jsem dobře připraven na třídenní sportovní klání mezi jamkaři.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom