Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Následovala 15. PRO drive poslal vpravo směrem k velkým stromů, viděli jsme ho dopadnou. Nicméně jsme míček opět nenašli. PRO prohlásil, že už se zase vracet nebude a ODSTUPUJE ZE HRY (připomínám, že jsme šli jen dva ve flajtu a navíc to není primárně soutěž jednotlivců, ale družstev). Takže řešení - rozhodčí pozastavili flajt před námi, který byl na odpališti 16. a šel také ve dvou a mne přiřadili k nim.
Tudíž já zrychlený přesun na 16. Oba spoluhráči už měli odpáleno, takže já "naštvaný" na týčku šlajs do rafu. Odtud příhra před "vodu", 3. rána těsně vedle grýnu, krátký čip, krátký pat a doklep = double.

Proč nemohl PRO dojít s Tebou, s tím, že by si hrál jen ty? Resp. v čem je přínos toho posunu k předchozímu flajtu?

Každopádně díky za sdílený zážitek. Blbá zkušenost. Pokud je to hra družstev, tak úplně by mě nepotěšilo, být v jeho týmu, kdybych se dozvěděl, že se můj výsledek, třeba ne příliš povedený nepočítá, protože na 15 jeden "z mého týmu" prohlásí, že už ho to nebaví...
 
Proč nemohl PRO dojít s Tebou, s tím, že by si hrál jen ty? Resp. v čem je přínos toho posunu k předchozímu flajtu?
To by ses musel zeptat týmu rozhodčích. Řešila to dokonce jedna z nejvyšších českých golfových autorit p. Procházka jako hlavní rozhodčí, takže pro to asi důvod byl.
 
… Pokud je to hra družstev, tak úplně by mě nepotěšilo, být v jeho týmu, kdybych se dozvěděl, že se můj výsledek, třeba ne příliš povedený nepočítá, protože na 15 jeden "z mého týmu" prohlásí, že už ho to nebaví...
A teď si představ, že některý ze spoluhráčů by nedošel např. kvůli zranění. Tak by družstvo bylo DQ a hrozil mu sestup do 3. ligy.
 
To by ses musel zeptat týmu rozhodčích. Řešila to dokonce jedna z nejvyšších českých golfových autorit p. Procházka jako hlavní rozhodčí, takže pro to asi důvod byl.

Jasný. Pominu rozhodnutí toho profíka, to je jiná písnička... ale pokud byl na místě a byl funkční - myšleno mohl dojít - tak takhle poslední tři jamky před koncem rozhodit nejenom Tebe (to se holt nedá nic dělat), ale vlastně narušit i soutěžní hru flajtu před tebou... přijde mi to divný. Ale jak říkáš, asi pro to důvod je.
 
Neděle turnaj Ypsilonka, hřiště velmi dobrý stav, pouze greeny nejsou v topu...počasí golfová paráda, žadné vedro, mírný vítr, občas slunce...šli jsme z 10tky, flajt s kamarády...v poslední době špatně patuji, tak jsem se šel rozcvičit hlavně na putting, byl jsem tam asi 20 minut puttingu a vůbec mi to nešlo...na 10tce drive 259 m - no ano, pomohl doběh - wedge a 4 m pat, birdie, na 11tce 3 m patem zachráněný par, říkal jsem si, dnes mi to patuje 💪 tak na 12tce hned trojpat a bogie...na patnátce druhá do biozóny, ale 5m patem jsem zachránil bogie...celkově druhá devítka (v turnaji první) za +2...tak jsem si to na přechodu z osmnáctky pěkně spočítal, pochválil se, abych na 1čce poslal FW5 do stromů vpravo...tak nějak jsem to ustál, až přišly "skórovací jamky" 6 a 7 - na 6tce zátah doprava a zachraněné bogie, na 7čce jebka 5i z odpaliště a 6tka zátah do biozóny a double...na 8čce ležím druhou 103m k fangli na fw mitte a ukázková topina do bunkeru a za bogie...prostě jsem na 6tce začal kalkulovat, že jsou do konce už "lehčí" jamky a že mohu jít poprvé na turnaji pod 80...takže 81 a pápá...ale musím se stejně pochválit, fw hits 64%, 30patů (na mě neskutečné číslo)...40 Stb paráda...bohužel mi něco v hlavě říká, že příště to bude jiné, úplně jiné :p
PS: ty Garminy to je paráda, vizualizace :up: asi si to dám v práci na plochu :)
1684139948922.png
 
Proč nemohl PRO dojít s Tebou, s tím, že by si hrál jen ty? Resp. v čem je přínos toho posunu k předchozímu flajtu?
1. V takové soutěži nemůže hráč ( @Mirek_62 ) pokračovat sám.
2. Když už to PRO vzdal, mohl pokračovat těch pár jamek jako zapisovatel.
3. Soutěžní výbor rozhodl, že @Mirek_62 přiřadí k nejbližšímu flajtu, ve kterém je místo, a prohodil zapisovatele. To je správně.
4. Protože už soutěž prakticky končila, mohl být jeden z rozhodčích přidělen k @Mirek_62 jako zapisovatel a dojít s ním do konce. To by bylo nejelegantnější řešení. Ale buď neměli čas (kontrolovali zadávání výsledků apod.), nebo už některý odjel a bylo jich málo anebo se jim nechtělo.
5. D. Procházka byl hlavním rozhodčím.
 
Upraveno:
1. V takové soutěži nemůže hráč ( @Mirek_62 ) pokračovat sám.
2. Když už to PRO vzdal, mohl pokračovat těch pár jamek jako zapisovatel.
3. Soutěžní výbor rozhodl, že @Mirek_62 přiřadí k nejbližšímu flajtu, ve kterém je místo, a prohodil zapisovatele. To je správně.
4. Protože už soutěž prakticky končila, mohl být jeden z rozhodčích přidělen k @Mirek_62 jako zapisovatel a dojít s ním do konce. To by bylo nejelegantnější řešení. Ale buď neměli čas (kontrolovali zadávání výsledků apod.), nebo už některý odjel a bylo jich málo anebo se jim nechtělo.
5. D. Procházka byl hlavním rozhodčím.

Jen pro pořádek - ani mě nenapadlo, že by @Mirek_62 měl a mohl pokračovat sám. Proto jsem psal - "Proč nemohl PRO dojít s Tebou, s tím, že by si hrál jen ty?" odpovídající tvému rozboru bodu číslo 2 - nicnémě uznávám, mohl jsem to napsat zřetelněji. Ostatní postup v dalších nijak po pravidlo stránce nezpochybňuji až na to, že je to dost na pytel, s ohledem na hráče, kterých se to dotklo. A udělal bych vše proto, abych profíka přesvědčil k tomu, aby s hráčem došel, resp. snažil se upřednostnit a hledat takové řešení, které neovlivní (i když formálně je to v pořádku) herně, náladostně atp jiný flajt. Zvlᡚt ve více sportovně zaměřené akci, než je jen hobby turnaj.
 
Já to vidím tak, že profík dva nenalezené míčky psychicky nezvládl a naštvanej se sebral a šel pryč. Neomluvitelné chování. Je mi Mirka líto. Já bych v jeho situaci hodně tlumil své emoce.
 
Já to vidím tak, že profík dva nenalezené míčky psychicky nezvládl a naštvanej se sebral a šel pryč. Neomluvitelné chování. Je mi Mirka líto. Já bych v jeho situaci hodně tlumil své emoce.
Já bych nic netlumil a poslal bych ho do pr....e. To se nedělá ani soupeři!!!!
 
Neděle turnaj Ypsilonka, hřiště velmi dobrý stav, pouze greeny nejsou v topu...počasí golfová paráda, žadné vedro, mírný vítr, občas slunce...šli jsme z 10tky, flajt s kamarády...v poslední době špatně patuji, tak jsem se šel rozcvičit hlavně na putting, byl jsem tam asi 20 minut puttingu a vůbec mi to nešlo...na 10tce drive 259 m - no ano, pomohl doběh - wedge a 4 m pat, birdie, na 11tce 3 m patem zachráněný par, říkal jsem si, dnes mi to patuje 💪 tak na 12tce hned trojpat a bogie...na patnátce druhá do biozóny, ale 5m patem jsem zachránil bogie...celkově druhá devítka (v turnaji první) za +2...tak jsem si to na přechodu z osmnáctky pěkně spočítal, pochválil se, abych na 1čce poslal FW5 do stromů vpravo...tak nějak jsem to ustál, až přišly "skórovací jamky" 6 a 7 - na 6tce zátah doprava a zachraněné bogie, na 7čce jebka 5i z odpaliště a 6tka zátah do biozóny a double...na 8čce ležím druhou 103m k fangli na fw mitte a ukázková topina do bunkeru a za bogie...prostě jsem na 6tce začal kalkulovat, že jsou do konce už "lehčí" jamky a že mohu jít poprvé na turnaji pod 80...takže 81 a pápá...ale musím se stejně pochválit, fw hits 64%, 30patů (na mě neskutečné číslo)...40 Stb paráda...bohužel mi něco v hlavě říká, že příště to bude jiné, úplně jiné :p
PS: ty Garminy to je paráda, vizualizace :up: asi si to dám v práci na plochu :)
Zobrazit přílohu 35818
Já tu jedničku rozehrávám jen hybridem č.3, ale pak to obvykle propatuji 🙈
IMG_8583.jpeg
IMG_8584.jpeg
 
Já to vidím tak, že profík dva nenalezené míčky psychicky nezvládl a naštvanej se sebral a šel pryč. Neomluvitelné chování. Je mi Mirka líto. Já bych v jeho situaci hodně tlumil své emoce.
Já je utlumil těma dvěma "dabláči" :cry:

18. už jsem hrál ok, jen jsem měl smůlu s ohledem na navrtání na příhru do grýnu, kdy jsem potřeboval být o metr víc vlevo a byl jsem na stejném patře jako návrt. Takhle jsem patoval z "údolí" z forgrýnu do docela prudkého kopce a pak mi pat do paru objel jamku po hraně.
 
Já tu jedničku rozehrávám jen hybridem č.3, ale pak to obvykle propatuji 🙈Zobrazit přílohu 35819Zobrazit přílohu 35820
Já šel z desítky, takže moje vizualizace z Garminu v předešlém příspěvku je pro jamku č.10...1čku rozehrávám FW5, tam by driver byl moc do rafu...níže vizualizace Garmin z minulého týdne na 1čce - podobný příběh jako Ty, taky trojpat :)
ale samozřejmě mám spoustu jiných záznamů s úplně jinými vzdálenostmi :)

1684158273086.png
 
Já je utlumil těma dvěma "dabláči" :cry:

18. už jsem hrál ok, jen jsem měl smůlu s ohledem na navrtání na příhru do grýnu, kdy jsem potřeboval být o metr víc vlevo a byl jsem na stejném patře jako návrt. Takhle jsem patoval z "údolí" z forgrýnu do docela prudkého kopce a pak mi pat do paru objel jamku po hraně.
To je skoda ze to takle dopadlo, rozehrany si to mel fakt pekne. Ze byl Pro nastvanej trochu chapu, nenajit dva dobry mice nastve asi kazdyho, to je proste bezmoc. Nechapu necitlivy reseni rozhodcich, co te zenou po hristi. Sice dle pravidel spravne, ale cit pro hru se bohuzel v priruckach nelze naucit. A to je napric sportama…
 
Já šel z desítky, takže moje vizualizace z Garminu v předešlém příspěvku je pro jamku č.10...1čku rozehrávám FW5, tam by driver byl moc do rafu...níže vizualizace Garmin z minulého týdne na 1čce - podobný příběh jako Ty, taky trojpat :)
ale samozřejmě mám spoustu jiných záznamů s úplně jinými vzdálenostmi :)

Zobrazit přílohu 35828
Tak, když fouká do zad, tak i 10. se dá rozehrát 3H ;)

IMG_8585.jpeg
 
14.5.2023 • 9j. Hořehledy: 45 ran, 18 patů (by mGolf)

Nedělních 9 jamek s celou familií. Já nakonec 2 parky a 3 dabláče, zbytek bogey, celkové skóre mi ale vyhovuje. Vlastně všechny ty tři doubly byly s trestem. Týnka pod 60, Fanda taky - už se snad chytnou. Honzík nad 70 z červených, ale začínám mu počítat úplně všechno. :) Za a) abych ještě dlouho vedl a za b) aby věděl co a jak a za co všechno jakou trestný - a že prošvih je prostě rána, jako každá jiná. Dokonce má výhodu, neztratí se při ní míček ;) potěšilo mě, že i ve 4 jsme to takhle šli všichni cca 2:15, tak to bylo fajn. I s pouštěním dvou flajtů.

Hřiště prima, @jumbodedek - máš tam od nás v rafech pár míčku. Prosím, přivez mi je na Darovan! Děkuji pěkně. Třeba u pampelišek na trojce nahoře jsem to hledání vzdal. :) Dnes už hřiště bylo místy tvrdší. Samozřejmě ne tak, jako v létě, ale už třeba sedmička byla potřeba hrát opatrně. Jede to z toho kopce po ferveji jak blázen. Sice ještě zelené.... Devítka grýn zvětšenej na původní velikost, bohužel to "nové" je aktuálně nic moc. Ale snad se to chytne. Jinak ok, poslední zbytky po aerifikaci. A na fotce jedná mávací pozdravová! Už se nás vás s @kristyna moc těšíme! Děti taky - jak od nás budou mít pokoj. :-D

Zobrazit přílohu 35811Zobrazit přílohu 35812Zobrazit přílohu 35813
Pokud ti míčky nejsou podepsané, tak máš smůlu náčelníku :D:D Doufám, že se mnou půjdou ve flajtu nějací dobří hledači ;)
 
Tak už jsem rozdýchal včerejší poslední 3 jamky 2.kola II. ligy v Poděbradech.
Do 15. jamky jsem šel +6 bez nějaké výrazné chyby.
Poslední tři jamky pak za +5 (double - double - bogie) 😡

Co se stalo?
Šli jsme ve flajtu 2 (předposlední flajt), šel jsem s PRO. Říkám si něco se přiučíš, všechno šlo dobře, fajn pohoda. Především příhry do grýnu od PRO byly opravdu perfektní.
Pak přišla 14. - PRO zahrál perfektní drive, lehké draw v ose ferveje a - míček jsme nenašli (zřejmě doběhl až do žluté "vody" před grýnem). Ale protože nikdo neviděl, zda míč skutečně v překážce skončil a byla tu možnost, že míč odskočil někam do vysoké trávy po straně jamky, tak návrat zpět na týčko. PRO uhrál double s tím, že útočil na bogie, ale míček těsně minul jamku.
Následovala 15. PRO drive poslal vpravo směrem k velkým stromů, viděli jsme ho dopadnou. Nicméně jsme míček opět nenašli. PRO prohlásil, že už se zase vracet nebude a ODSTUPUJE ZE HRY (připomínám, že jsme šli jen dva ve flajtu a navíc to není primárně soutěž jednotlivců, ale družstev). Takže řešení - rozhodčí pozastavili flajt před námi, který byl na odpališti 16. a šel také ve dvou a mne přiřadili k nim.
Tudíž já zrychlený přesun na 16. Oba spoluhráči už měli odpáleno, takže já "naštvaný" na týčku šlajs do rafu. Odtud příhra před "vodu", 3. rána těsně vedle grýnu, krátký čip, krátký pat a doklep = double.
17. z týčka vyhozený drive pod vrbu vpravo, druhou pančovaná rána (nemohl jsem se pořádně napřáhnout kvůli větvím nad sebou) asi 5m vlevo vedle grýnu do rafu (délkově na úrovni vlajky), čip asi o 3 m krátký, pat o 2m dlouhý, další pat líznul hranu a doklep = double. Opravdu jsem nebyl schopen se soustředit (což odnesla hlavně krátká hra 😡)
18. už byla "jen" bogie, když pat do paru byl lip-out.

Takže další zkušenost do golfové mozaiky, třeba už příště takovou situaci zvládnu psychicky lépe (i když bych se s takouvou situací už nerad setkal).

Hra s PRO pro mne byla přínosem, přístup ke hře na poslední jamce už ne. Takto by se PRO (a nejen on) chovat neměl. Navíc tím ohrozil celé družstvo, neboť mohlo dojít k jeho DQ, pokud by vypadl ještě některý ze spoluhráčů. Navíc i s těma 2 nepovedenými jamkami by šel nejspíš pod 80 (po 13. jamce byl +3).
Taky jsem včera rozdýchával víkendová kola ligy v Poděbradech. Chtěl jsem hrát okolo 80ti ran (cvičné kolo jsem šel za 74), ale hral jsem 84 a 87. Druhá devítka mně vždycky uplně odrovnala. Obvyklé záchrany chip a putt na zdejších greenech nefungovali :eek:.
 
Tvl. asi se nechám sponzorovat LGTB komunitou, protože takovouhle duhu jim nezazpívá ani Elton John🤦‍♂️. Btw ten golf se západem slunce je stejně nejhezčí…

IMG_0633.jpeg
IMG_0632.jpeg
IMG_0631.jpeg
IMG_0634.png
 
Tvl. asi se nechám sponzorovat LGTB komunitou, protože takovouhle duhu jim nezazpívá ani Elton John🤦‍♂️. Btw ten golf se západem slunce je stejně nejhezčí…

Zobrazit přílohu 35830Zobrazit přílohu 35831Zobrazit přílohu 35832Zobrazit přílohu 35833
Prosím, tohle už mi nedělej. Hledal jsem duhu na fotkách, říkal jsem si, že by mohlo být celkem zábavné tě vidět zpívat v kostýmech pana Eltona, a ty mezitím myslíš duhu na scorekartě, kde splývá začátek a konec :D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom