Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
lepší než už po stý připomínkovat tu mnoha stránkovou procesně technickou metodiku cestovních příkazů a dalších podobných radostí, co mám na stole. :)
Pobavil mě ten konec. Zbytek je důvod, proč je pro mě (a to to mám autem 8 minut), Hostík nepoužitelnej. 🙄 I přesto, že kvalita ploch je tam každej rok famózní. Škoda.
 
Dnes seniorka v Benátkách........hřiště ve výborném stavu, greeny velmi kvalitní, ale možná až moc pomalé, fairwaye trochu tvrdší, ale to už na tom místním tankovém cvičišti jiné nebude.
Po Darové, kde moje hra vesměs ušla, tak sešup dolů:down:........Hned první jamka mě zdeptala - pětipar - za 10, ...a pak už to bylo o hlavě. Ale i přes ten výsledkový marast:vomit: to byl co se týče počasí a dobrého flightu supr den:)
 
Dneska první den tripu po nových hřištích. V 19,30 hod jsem dorazil na hotel. Sprcha, převléknout a hurá do hospody na pořádnou večeři. Moc jsem toho během dne nejedl. Kuřecí steak 180gr se sušenými rajčaty, mozzarelou, omáčkou, štouchané brambory a okurkový salát za 250 kč. No nesežer to :D 4 dcl vínka, jedna limoška, kávička a ve 21 hod na pokoj, abych vám mohl poreferovat. Jsem příjemně unaven a těším se na zítřek, kdy mne bude dělat parťáka v Semilech Honzík @HonzaS a potom na Ještědu Libor @ligi

Yard předboj 9 jamek par 34 - 38 ran, 17 patů, 1 berdí, 4 pary, 3 bogí, 1 dabl. Čas 1 hod 20 min, 4,5 km Hřiště nezklamalo, ani nenadchlo. Pro mne je to lepší Libouchec ;) Při odchodu ze hřiště jsem tam u drivingu prohodil pár vřelých slov s @Romano

Stará Boleslav 9 jamek par34 - 40 ran, 14 patů, 4 pary, 4 bogí, 1 dabl. Čas 1 hod 45 min, 5,2 km. Hřiště se mi moc líbilo, a rád se tam někdy vrátím. Šel jsem ve flajtu s jedním starším a velmi příjemným pánem.

Poděbrady 18 jamek, par 70 - 86 ran, 31 patů, 6 parů, 8 bogí, 4 dably. Čas 3 hod 50 min. Hřiště se mi líbilo. Dost mi to připomínalo Hlubokou. Asi na 11 jamce jsem došel jednoho borce, za kterým jsem se až na 15 jamku táhnul jako smrad, než ho napadlo mne pustit 😢

Bohužel na všech třech hřištích stály greeny za starou bačkoru. Na pohled paráda, ale byly tvrdé, nedržely, hlavně byly chlupaté, jako děvčata před revolucí :D Jejich rychlost byla neskutečně pomalá. Míček se s přehledem zastavil v kopci:( při patu dolů.
 
... hlavně byly chlupaté, jako děvčata před revolucí .....
Fakt je, že časopis Vlasta vydával holení dámských lýtek za dekadenci západu.

Ještě že mně napadlo 17. listopadu 1989 zajít na tu demonstraci.
 
Pobavil mě ten konec. Zbytek je důvod, proč je pro mě (a to to mám autem 8 minut), Hostík nepoužitelnej. 🙄 I přesto, že kvalita ploch je tam každej rok famózní. Škoda.

Hraju tam poměrně často, není to tak hrozné vždycky. Mám vyzkoušeno, že nejlépe se na hostíku hraje, když je trochu ošklivo a když je předpověď nic moc. To tam na ty milovníky hezkého počasí z východu moc nenarazíš, resp. ne v takovém počtu. Případně když hlásí malinko kapek a tak či těsně po dešti - prázdno.
 
Tak návrat z mého dvoudenního tripu.

Dopolední devítka v Semilech za Honzovy @HonzaS podpory a navigace po hřišti proběhla docela dobře. Hřiště se mi hrozně líbilo svým zasazením do přírody a velmi dobrou kvalitou hracích ploch. Nebýt Honzy, tak tam bloudím ještě nyní :D. Bylo nás pár na hřišti, tak to šlo. Zítra je tam turnaj se 60 lidmi a to si nedokážu při křížení fervejí vůbec představit. Pro mne série jamek na kopci fyzicky náročná, přesto jsem na nich zahrál dobře ;) Nebýt na 8 jamce.. čtyř par.. po docela dobré první ráně v cestě pár stromů a bankr u greenu, asi bych tam těch 10 ran nezahrál :D
Ještě jednou moc děkuji Honzovy @HonzaS , že ve své pracovní době, mi dělal velice suprovou společnost na hřišti ;):up:

Semily par 32 - 45 ran a 17 patů

Odpolední dvanáctka na Ještědu ve společnosti mého parťáka z Darovanského dvora Libora @ligi , byla díky jeho společnosti velmi příjemná. Dodával mi pomocí hřejivých slov a povzbuzování sílu, abych to vůbec odehrál. Síla mne velice rychle opouštěla. Docházel jsem hodně vyčerpán. Hra byla taková všelijaká. Velikou ostudou je , že jsem po trefení 3 greenů v regulaci na první šestce zahrál tři trojpaty 😢😢
Musím konstatovat, že když to byla jenom devítka, tak to bylo velice hezké hřiště se spoustou překrásných výhledů. Bohužel po přidání dalších jamek a odpališt, je to pro mne nehezké. Už tam nikdy nepojedu, jenom kvůli tomu. Je to můj názor, který se od ostatních může lišit.

Ještěd 12 jamek - Dubská+ Ještědská - par 46 - 55 ran, 23 patů
 
26.5.2023 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 19 patů (by mGolf)

Můj výsledek žádný terno, ale o tom jsem psát nechtěl. Dva vzkazy: @mkopcak, Tvé hřiště teď aktuálně naprosto super. Moc mě to po pracovním týdnu potěšilo. Celkově parádní, upravené a grýny snesou aktuálně porovnání s Hostikem. Moc se mi to celkově dneska v Hoře líbilo a bude určitě i zítra! Těšíme se!

A druhý - pobavila mě hláška našeho Fandy. Na sedmičce jsme se kompletně zasekli, dohnali jsme ve třech 4 dámy, moc jim to nešlo (a to jsem ještě genleman, ale taky jsem někdy začínal...) V podstatě co jamka, to od sedmičky včetně přes 20 min. Nicméně Fanda to po půl hodině, co jsme při čekání na jeho druhou ránu snědli všechny staré sušenky z bagu a jedno napůl nahnědlé jablko v cca třetině osmičky, komentoval - no, je to prostě takové lázeňské tempo, pohoda, no stress... A po snad 15ti minutách (pravda, už na odpališti devítky, když to viděl před sebou) suše dodal: ale nebylo by vůbec špatný, kdyby byly v těch lázních. :oops::p

Dobře on!
 
Upraveno:
26.5.2023 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 19 patů (by mGolf)

Dva vzkazy: @mkopcak, Tvé hřiště teď aktuálně naprosto super. Moc mě to po pracovním týdnu potěšilo. Celkově parádní, upravené a grýny snesou aktuálně porovnání s Hostikem.
Sakra, tam u vás snad ty šílené průtrže nebyli :oops:? Tady na Ukraině (zlínsko) hrůza: ferveje i rafy místy brutálně podmáčené. Když projede sekačka, tak za ní jen bláto. Zajebaný od bahna do půli lýtek. :( Stavěl jsem na některých fervejích jak na okruhu PGA :D a to jsem měl oproti nim né důvod, ale nebyla jiná možnost :rolleyes:. Doufám, že teď alespoň 3 týdny vůbec pršet nebude.
No jo, závidím, ale taky přeju. :up:
 
Já si byl dnes ráno projít před zítřejší charitou Beřovice, abych věděl, jak se to hřiště hraje, jakou zvolit taktiku atp.
Vše je v perfektní kondici, ale je znát, že už nějaký čas nepršelo, grýny jsou perfektní, celkem i rychlé. Byl jsem kousek od "break 80", tak třeba zítra.

1685184444665.png
 
Dnes jsem zakončil svojí 12 denní dovolenou turnajem na Kotlině, který byl 13 hrou ve 12 dnech ;)
Hra na 1 devítce byla velmi dobrá. Bohužel jamky 11-14 jsem měl peška, protože to byly 4 dably v řadě. Pak jsem to trochu napravil, a nakonec to bylo třetí místo v mé kategorii. Z našeho flajtu jsme byli tři na bedně ve třech kategoriích. Já třetí, Saša @Sauron druhý a našeho kamaráda dcera Karolína neboli Kája 1 místo v té nejprestižnější kategorii. Takže flajt snů.
Jak jsem to válčil vidíte. Jen doplním krásných 28 patů :up: s troj patem na 7 jamce :down:


1685289083182.png
 
28.5.2023 • Beřovice: 92 ran, 37 patů (by mGolf)
1685290516611.png

Dnes patovací žumpa na turnaji v Beřovicích, nedal jsem 7 patů 40cm a kratších :(
Jinak hra celkem ok, akorát jsem navštívil asi polovinu bankrů na hřišti.
Nebýt toho patování byl bych celkem spokojen, přeci jen Beřky z bílých jsou na mě dost dlouhé.
 
Z mého pohledu kluci @Ferrry, @Seppper a jeho brácha hráli dobře. Drivy měli ukázkový, rovný a dlouhý. Hrálo se dobře, o čemž svědčí 45 stablů jednoho z našeho flightu. :) (Bedna byla 69 STB - se tam několik jedinců urvalo. 😃) Byla to super hra, na pohodu. Díky, že jsem s vámi mohla jít ve flightu. :) Beřovice doporučuju - připomínali mi dost Karlštejn a Albatross. A je super, že míčky tam fakt jsou dost dobře vidět. Greeny členitý, rychlejší, uhlazený, bez hrbolků. Hřiště pro mě v perfektní kondici. Počasí taky přálo.
 
V sobotu rychlá 9 na Jezerech. Hřiště ve velmi dobrém stavu. Není pravda, co psal @DJHolmes o podmáčených hřištích ve Zlínském kraji - možná snad v Kostelci...
Grýny trošku chlupaté, ale ferveje super, odpaliště taky a moje hra takový standard za 48 ran.
Jídlo jsem neměl, ale zmrzlina přes koleje byla parádní.
 

Přílohy

  • IMG_20230527_160145.jpg
    IMG_20230527_160145.jpg
    115,4 KB · Zobrazení: 56
  • IMG_20230527_155311.jpg
    IMG_20230527_155311.jpg
    119 KB · Zobrazení: 59
  • IMG_20230527_155231.jpg
    IMG_20230527_155231.jpg
    81 KB · Zobrazení: 56
  • IMG_20230527_151441.jpg
    IMG_20230527_151441.jpg
    103,8 KB · Zobrazení: 56
  • IMG_20230527_151444.jpg
    IMG_20230527_151444.jpg
    128,3 KB · Zobrazení: 54
  • IMG_20230527_152916.jpg
    IMG_20230527_152916.jpg
    159,1 KB · Zobrazení: 59
  • IMG_20230527_152922.jpg
    IMG_20230527_152922.jpg
    87,2 KB · Zobrazení: 57
  • IMG_20230527_145434.jpg
    IMG_20230527_145434.jpg
    82,9 KB · Zobrazení: 65
Z mého pohledu kluci @Ferrry, @Seppper a jeho brácha hráli dobře. Drivy měli ukázkový, rovný a dlouhý. Hrálo se dobře, o čemž svědčí 45 stablů jednoho z našeho flightu. :) (Bedna byla 69 STB - se tam několik jedinců urvalo. 😃) Byla to super hra, na pohodu. Díky, že jsem s vámi mohla jít ve flightu. :) Beřovice doporučuju - připomínali mi dost Karlštejn a Albatross. A je super, že míčky tam fakt jsou dost dobře vidět. Greeny členitý, rychlejší, uhlazený, bez hrbolků. Hřiště pro mě v perfektní kondici. Počasí taky přálo.

Vybralo se nakonec 71 500 Kč. No mohly si holky vybrat nějaký lépe dotovaný turnaj, tady to bylo bez vyhlášení :D Vítězka šla z 54 na 22, teď už takový body neudělá.
 
Vybralo se nakonec 71 500 Kč. No mohly si holky vybrat nějaký lépe dotovaný turnaj, tady to bylo bez vyhlášení :D Vítězka šla z 54 na 22, teď už takový body neudělá.
Asi jsou teď ty Beřovice nějaký lehký, nebo se sešlo spousty "zadržených" hendikepů 🤭
Se 37 STB to bylo až na 25. místo.
I se"stoprocentně bednových" 41 STB to stačilo jen na 14. místo 🙈
 
V sobotu rychlá 9 na Jezerech. Hřiště ve velmi dobrém stavu. Není pravda, co psal @DJHolmes o podmáčených hřištích ve Zlínském kraji - možná snad v Kostelci...
Grýny trošku chlupaté, ale ferveje super, odpaliště taky a moje hra takový standard za 48 ran.
Jídlo jsem neměl, ale zmrzlina přes koleje byla parádní.
Tak to je dobrá zpráva, že je to tam cajk. Kostelec je opravdu pod vodou a několik dní byl mimo provoz. Holešov jsem viděl foto a vypadalo to podobně.
Nevíš @Francovka jak je to v Rožnově ? Na webce to vypadá velmi dobře.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom