Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
20.8.2022 • Mnich: 107 ran, 41 patů (by mGolf)

V sobotu ve větru a mrholení jen tak s kámošem.

Skóre nic moc, ale: 1) jen jeden "poloshank", 2) dobrý driver (9/14 FW) a 3) moc potěšil par na dlouhé 17 (4par a jediný delší putt, který mi tam spadnul...) A pak samozřejmě ještě žena s dcerkou, které nás "přepadly" na 15. a došly to s námi:up:

Jinak v tom dešti bídné puttování (občas byl první putt o dost rychlejší, jindy zase pomalejší, než jsem čekal). Taky jsem přitopnul nějaké železo a v tom mokru to moc neběhalo, ale hlavně že jsou pryč ty shanky... (ťukťuk).

Tak by zase mohlo přestat pršet, ne?
 
Dnes nejdřív Olomouc. Šli jsme devítky v obráceném pořadí, nejdřív druhou. Tu jsem hrát par/bogey až na jednoho dabla kvůli drivu do vody. Na druhou jsme přibrali @macdav aby se za námi nenudil. Pak začlo lejt a já to mrvil. 91 (43+48). Napoprvé dobrý.
Pak Radíkov. Hřiště v mracích, zima, vítr. Škoda greenů, bejt lepší bylo by to fajn. Některé jamky na pomezí “fakt těžké”/“nesmysl”. Par 34, zahráno 39 a konečně s berdíkem.
Na tachometru mám něco těsně pod 800km😁
 
Dnes nejdřív Olomouc. Šli jsme devítky v obráceném pořadí, nejdřív druhou. Tu jsem hrát par/bogey až na jednoho dabla kvůli drivu do vody. Na druhou jsme přibrali @macdav aby se za námi nenudil. Pak začlo lejt a já to mrvil. 91 (43+48). Napoprvé dobrý.
Pak Radíkov. Hřiště v mracích, zima, vítr. Škoda greenů, bejt lepší bylo by to fajn. Některé jamky na pomezí “fakt těžké”/“nesmysl”. Par 34, zahráno 39 a konečně s berdíkem.
Na tachometru mám něco těsně pod 800km😁
Aspon mate s @FrantaH vymluvu, proc vam to od 18 neslo :)
Ja sel za 42 a 45. Takze za to zhorseni na druhe/prvni devitce taky muzete vy :)
Vysel jsem si jen s malym destnikem co mam v aute a susim veci. Uvidim, jestli to vysusim do zitrka na Celadnou.
 
Aspon mate s @FrantaH vymluvu, proc vam to od 18 neslo :)
Ja sel za 42 a 45. Takze za to zhorseni na druhe/prvni devitce taky muzete vy :)
Vysel jsem si jen s malym destnikem co mam v aute a susim veci. Uvidim, jestli to vysusim do zitrka na Celadnou.
Snad to nevysušíš, nechci zase hrát tužku😁 já už ani nesuším, stejně zase bude chcát…
 
Dnes 2. kolo GPA Mid&Senior tour na Černém Mostě - zkráceno kvůli počasí (a prakticky nehratelnému hřišti) na 9 jamek.

Potěšily 3 birdíky a nepotěšily 2 trojputy 🙈

Bohužel bylo kolo nastaveno „bez úpravy HI”, takže „zbytečných” 19STB 🤭

A899FF11-60D5-42F5-9EC3-E7795AFA0ED3.jpeg
 
Včera Čeladná New Course, hrál jsem blbě od první jamky. Trest na jedničce i dvojce, ale zachránil jsem bogey. První devítka ubojována v bogey, druhá fujtajbl za 51 a 20 patů. Vyrobil jsem tři trojpaty v řadě. Celkem 96 a 35 patů.
Pak oběd a Komárno. Prvních pár ran ok, pak zase boj. Odehráno za 44 na paru 36.
 
24.8.2022 • 12j. Botanika: 61 ran, 23 patů (by mGolf)

Samotinký sám. Zahrál jsem si tak nějak na sebe. 12 jamek, 12 chyb :-D Ale ne, takový průměr. Dařila se dlouhá hra, krátká vůbec. Štvou mě ty vyboulené grýny na těch horních jamkách (5 a 6). Chápu, že to má být výzva a že to mám umět, ale tohle mě neba. Jinak hřiště zelené, místy na fervejích pampelišky. Grýny taky zelené, ale některé měli dost "děr" v trávě. Rychlostně pomalejší, ale těsně za mnou údržba je dávala dohromady sekačkou. Poroste to teď jako asi před očima. Ještě by to chtělo převrtat a bude to cajk. Nakonec 4 pary, jen jeden sněhulák, celkově skoro bogeygolf, takže prima. Za 300 Kč díky dokupu z čgk - prima! 👍

Díky @Izanagi za soukr. info k hřišti před hrou k jeho stavu! Bylo to fajn. Takhle zelený jsem to tu snad ještě neviděl 👍

BFE189E2-992C-46DB-8004-A2B0843783AC.jpeg E587617C-E0AE-4FA6-9505-E2805AB2D28F.jpeg BCA6EA36-8292-460C-83B7-74E54FBD33C3.jpeg 845FDA9F-75EF-4DDA-A093-AEE4D29E70F3.jpeg
 
Upraveno:
16.8.2022 • Poděbrady: 97 ran, 36 patů (by mGolf)

Dneska se nepochválím. Hrál jsem nevalně, především druhou devítku, kdy jsem ztratil koncentraci - několik stromů, z toho ztracené míče, takže trest a z původního místa. A rázem jsem si vzpomněl, proč do Poděbrad ne příliš rád jezdím. Prostě mě to tady tak od 12 či 13 jamky plus mínus už moc nebaví = začnu pravidelně kazit :-D I když díky @kristyna to bylo lepší, než být mohlo. Chválím ji za birdie na 12j! Já nakonec 4 pary, dlouhá hra poměrně v pohodě, na druhé devitce však X krát nějaká větev i z příher ke grýnu a tak a začalo skóre naskakovat. Ach to moje meziuší. A už jsem se nějak nenastartoval.

Co potěšilo, bylo hřiště - docela prima kondice! I když sušší místečka se dala najít, převážně na fervejích však paráda, grýny poměrně taky ok, celkově zeleno a v současném vedru tedy díky občasnému stínu i v odpoledni ideál. Lesní jamky trochu odpaliště i grýny standardně slabší. Komáři v lese nájezdy ve velkém. Jinde ne. Btw. trochu mě obecně nekterá odpaliště zarazila - asi třikrát mi na nich jakoby podjela (odhrnula hlínu) noha se spajkama. Divný pocit. Určitě celkové ale i za plnou cenu všedního dne 750 Kč super a když se využije voucher 2/1 z pojištění Golfplan, tak celková cena 750 Kč za dva na parkové stinné hřiště 18j za tu cestu z Prahy stojí. Jinak bych využil dokup z cgk (500 Kč/os), případně místní stejnou sunset cenu 👍

Zobrazit přílohu 32279Zobrazit přílohu 32280Zobrazit přílohu 32281Zobrazit přílohu 32282
Byl jsem v Poděbradech dnes asi po roce. Já nevím, ale ta nová skladba jamek se mi opravdu líbí. Jen obrovská škoda, že jsou lesní jamky, bývalé 12, 13, nyní 14,15 v hodně špatném stavu. Asi před deseti lety na tom byly mnohem, mnohem líp. Dnes hřiště hodně mokré a asi jediné, co mi vadilo, byl vysoký jetel v prostoru bývalé pětiparové desítky a na dráze jamky 13 ( bývalá 11 ). Greeny na nových jamkách 1,18 SUPER!!! Je to těžké hřiště a nová sestava jamek 13, 14, 15, 16 je fakt výzva! Ale mám dojem, že se tam maká a že bychom se mohli dočkat viditelného zlepšení!
 
Machnín je bezva a nemám, co bych dodal. Jen snad, že to tam dělají dobře. Jo a pracuje se na změnách - zvýšení paru hřiště!
Hmm.......to zvýšení paru si nějak nedokážu ve stávajícím prostoru představit.....snad jedině, že by dokoupili nějaké pozemky na jih směrem k Ještědu. A nebo udělat z dvojky 4-par s greenem až u tunelu:). Jinak souhlas....dělaj to tam dobře
 
Úprava spočívá ve vybudování nové jamky s novým rybníkem za jamkou č.9. Bude mít par 3. Již je v hrubých rysech hotova.
Dále se z jamek 16 a 17 (par 3) vytvoří jedna s parem 4, což bude podle mě opravdu výzva, protože bude potřeba zahrát přesně první ránu, aby bylo možné hrát za roh a atakovat green, který je ještě dost daleko.
 
Úprava spočívá ve vybudování nové jamky s novým rybníkem za jamkou č.9. Bude mít par 3. Již je v hrubých rysech hotova.
Dále se z jamek 16 a 17 (par 3) vytvoří jedna s parem 4, což bude podle mě opravdu výzva, protože bude potřeba zahrát přesně první ránu, aby bylo možné hrát za roh a atakovat green, který je ještě dost daleko.
Omlouvám se za zmateční odpověď. Měla to být reakce na "ligi" a úpravu hřiště Machnín Liberec.
 
Úprava spočívá ve vybudování nové jamky s novým rybníkem za jamkou č.9. Bude mít par 3. Již je v hrubých rysech hotova.
Dále se z jamek 16 a 17 (par 3) vytvoří jedna s parem 4, což bude podle mě opravdu výzva, protože bude potřeba zahrát přesně první ránu, aby bylo možné hrát za roh a atakovat green, který je ještě dost daleko.
A snad někdy v budoucnu dojde i na prodloužení dvojky, ale zatím se tam ještě pasou koně 😀 A byl by to aspoň par 70.
 
Dále se z jamek 16 a 17 (par 3) vytvoří jedna s parem 4, což bude podle mě opravdu výzva, protože bude potřeba zahrát přesně první ránu, aby bylo možné hrát za roh a atakovat green, který je ještě dost daleko.
Tak tohle bude kandidát na nejtěžší PAR4 v republice 🙈
Tedy pokud se tam nějakým způsobem neupraví stromy.
 
Tak tohle bude kandidát na nejtěžší PAR4 v republice 🙈
Tedy pokud se tam nějakým způsobem neupraví stromy.
Jj, asi vykácej všechny stromy u greenu 16 a i ty vpravo za potůčkem, odbagrujou kus stráně a pak to budou hrát všichni přes zahrady rovnou ke greenu 17.😁
 
Včera poslední pátý den tripu na Moravu číslo 2, ceta domů.
První zastávka Kšírovka v Brně, rozsáhlý multisport areál (kdo asi tohle platí?), pěkné tréninkové zázemí, šestijamková akademie na wedže, puter a jednu ránu železem.
Další automotodrom, čekal jsem pusto prázdno, což na golfu bylo, na okruhu bohužel ne. Kravál jako blázen a prý je to tam furt. Jamky by mohly být hezké, ale stav a jejich "roztahanost", mizerná orientace, no už nikdy.
Poslední Havlíčkův Brod. Ten překvapil, spojen s letištěm, společné zázemí. Hřistě je na jednom mírném kopci a pod ním, celkem fajn stav i layout. Dost lidí při hcp dni.
Moje hra byla taková vyklusávačka, na každém hřišti v průměru bogey, nebo lepší.
Vychytali jsme letos jediný případ, kdy pršelo víc než hodinu v kuse a to rovnou tři dny.
Recenze k hřištím doplním později.
 
Po čtyřech dnech na golfu.Má nadrženost neměla chybu ;) S kamarádem jamkovka na Kotlině.Forma z neděle se mne drží jako klíště :confused: 33 patů,27 stupňů a prádelna.Sotva jsem to došel. Vypadá to že mohu hrát jen do 20 stupňů a polojasno nebo zataženo.Jsem prostě chcípáček :D:D Jo a v jamkovce jsem prohrál 14 /0

1661442759004.png
 
Po čtyřech dnech na golfu.Má nadrženost neměla chybu ;) S kamarádem jamkovka na Kotlině.Forma z neděle se mne drží jako klíště :confused: 33 patů,27 stupňů a prádelna.Sotva jsem to došel. Vypadá to že mohu hrát jen do 20 stupňů a polojasno nebo zataženo.Jsem prostě chcípáček :D:D Jo a v jamkovce jsem prohrál 14 /0

Zobrazit přílohu 32453
Takovej výsledek v jamkovce neexistuje😁
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom